POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.211 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1206.11.2017

 
Wyniki Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży rozegranego w dniu 05 listopada br. w Sopocie.
 
MINI ŻAK:
 
Faza grupowa:
Grupa A: Tur I – Arka II Rumia 3:0, Lechia II, Arka III Gdynia 0:3, Ogniwo II – Tur I 0:5, Arka II Rumia – Lechia II 3:0, Ogniwo II – Arka III Gdynia 0:3, Tur I – Lechia II 6:0, Arka II Rumia – Ogniwo II 2:1, Arka III Gdynia – Tur I 0:3, Ogniwo II – Lechia II 2:2, Arka II Rumia – Arka III Gdynia 3:0
Grupa B: Arka I Gdynia – Arka III Rumia 5:1, Ogniwo I – Czarni I 2:4, Tur II – Arka I Gdynia 2:6, Arka III Rumia – Ogniwo I 1:2, Tur II – Czarni I 1:5, Arka I Gdynia – Ogniwo I 5:1, Arka III Rumia – Tur II 2:3, Czarni I – Arka I Gdynia 3:5, Tur II – Ogniwo I 4:2, Arka III Rumia – Czarni I 0:4
Grupa C: Arka I Rumia – Lechia I 1:6, Ogniwo III – Arka II Gdynia 5:0, Czarni II – Arka I Rumia 0:5, Lechia I – Ogniwo III 0:2, Czarni II – Arka II Gdynia 3:5, Arka I Rumia – Ogniwo III 2:3, Lechia I – Czarni II 7:0, Arka II Gdynia – Arka I Rumia 1:4, Czarni II – Ogniwo III 0:7, Lechia I – Arka II Gdynia 7:0 
 
Faza finałowa:
Miejsca XIII – XV
Lechia II – Arka Rumia III 1:2
Lechia II – Czarni II 3:3
Arka Rumia III – Czarni II 4:4
 
Miejsca X – XII
Ogniwo II – Ogniwo I 2:2
Ogniwo II – Arka II Gdynia 3:3
Ogniwo I – Arka II Gdynia 1:0
 
Miejsca VII – IX
Arka III Gdynia – Tur II 4:2
Arka III Gdynia – Arka I Rumia 2:5
Tur II – Arka I Rumia 1:5
 
Miejsca IV – VI
Arka II Rumia – Czarni I 6:0
Arka II Rumia – Lechia I 2:4
Czarni I – Lechia I 0:6
 
Miejsca I – III
Tur I – Arka I Gdynia 2:1
Tur I – Ogniwo III 1:1
Arka I Gdynia – Ogniwo III 1:0

Klasyfikacja końcowa: 
1. Tur I Chojnice
2. Arka I Gdynia
3. Ogniwo III Sopot
4. Lechia I Gdańsk
5. Arka II Rumia
6. Czarni I Pruszcz Gdański
7. Arka I Rumia
8. Arka III Gdynia
9. Tur II Chojnice
10. Ogniwo I Sopot
11. Ogniwo II Sopot
12. Arka II Gdynia
13. Arka II Rumia
14. Czarni II Pruszcz Gdański
15. Lechia II Gdańsk
 
 
ŻAK:
 
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 0:12
Arka Gdynia – Czarni Pruszcz 3:2
Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz 7:0
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 0:10
Ogniwo Sopot – Czarni Pruszcz 9:0
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 0:5
Klasyfikacja końcowa:
1. Ogniwo Sopot
2. Arka Gdynia
3. Lechia Gdańsk
4. Czarni Pruszcz Gdański
 
 
MŁODZIK:
 
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 7:21
Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz/Arka Rumia 35:7
Arka Gdynia - Czarni Pruszcz/Arka Rumia 50:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk
3. Czarni Pruszcz Gdański./Arka Rumia
 
Bartosz Olszewski
Dyrektor MKS Ogniwo
 
U18: Powołania na konsultację do Spały - Aktualizacja Listopadowe tournee 01/2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.211 liczba odwiedzin od
01.01.2014