POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1421.05.2015

 
W Sochaczewie i Jarocinie rozegrano Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży i Grand Prix Kadetów w Rugby 7. W Sochaczewie zagrało 10 drużyn Mini Żaków, 7 drużyn Żaków oraz po 4 drużyny Młodzików i Kadetów. W Jarocinie odpowiednio 12 drużyn Mini Żaków, 5 drużyn Żaków, 3 drużyny Młodzików oraz 7 drużyn Kadetów.
 
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sochaczew 17.05.2015
 
Mini żak, wyniki: 
Pogoń - NHRK 5:0, Orkan - Arka 0:12, Budowlani Ł II - Pogoń 2:10, Orkan - NHRK 3:3, Budowlani Ł II - Arka 1:6, Orkan - Pogoń 1:6, Budowlani Ł II - NHRK 3:5, Arka - Pogoń 2:2, Orkan - Budowlani Ł II 0:4, Arka - NHRK 7:1, MKR - Lublin 7:3, Łódź - Arka II 8:1, UKS 80 - MKR 0:12, Łódź - Lublin 7:1, UKS 80 - Arka II 0:9, Łódź - MKR 4:4, UKS 80 - Lublin 0:7, Arka II - MKR 1:6, UKS 80 - Łódź 1:9, Arka II - Lublin 1:4.  
Grupa A: 1.Arka Gdynia; 2.Pogoń Siedlce; 3.NHRK Kraków; 4.Budowlani II Łódź; 5.RC Orkan Sochaczew.
Grupa B: 1.MKR Siedlce; 2.Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin; 4.Arka II Gdynia; 5.UKS 80 Sochaczew.   
Finał o IX miejsce: Orkan - UKS 80 1:2
Finał o VII miejsce: Łódź II - Arka II 5:1
Finał o V miejsce: NHRK - Lublin 7:0
Finał o III miejsce: Pogoń - Łódź 5:2
Finał o I miejsce: Arka - MKR 3:1
Klasyfikacja: 1. RC Arka Gdynia; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Pogoń Siedlce; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. Budowlani Lublin; 7. KS Budowlani Łódź II; 8. RC Arka Gdynia II; 9. UKS 80 Sochaczew; 10. Orkan Sochaczew.
 
Żak, wyniki: 
Łódź - Lublin 5:1, Pogoń - NHRK 5:0, Łódź - Pogoń 5:1, Lublin - NHRK 8:0, Lublin - Pogoń 2:3, Łódź - NHRK 7:1, Arka - MKR 9:1, Orkan - MKR 12:0, Orkan - Arka 3:3.
Grupa A: 1.Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.Budowlani Lublin; 4.NHRK Kraków.
Grupa B: 1.Orkan Sochaczew; 2.Arka Gdynia; 3.MKR Siedlce.
Półfinały: Łódź - Arka 4:1; Pogoń - Orkan 7:1
Finał o V miejsce: Lublin - MKR 8:2
Finał o III miejsce: Orkan - Arka 3:5
Finał o I miejsce: Pogoń - Łódź 2:5
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Pogoń Siedlce; 3. Arka Gdynia; 4. Orkan Sochaczew; 5. Budowlani Lublin; 6. Miejski Klub Rugby Siedlce; 7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Młodzik, wyniki: 
Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce 38:7, Orkan - Budowlani Lublin 45:0, Lublin - Łódź 0:31, Orkan - Pogoń 35:0, Lublin - Pogoń  7:19, Orkan - Łódź 0:17.
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin.
 
Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Sochaczew 17.05.2015
 
Kadet, wyniki: 
Orkan - Lublin 24:0, Skra - Pogoń 26:12, Orkan - Pogoń 62:0, Skra - Lublin 14:28, Orkan - Skra 29:19, Lublin - Pogoń 36:0.
Klasyfikacja: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Skra Warszawa; 4. Pogoń Siedlce.
 
 
Puchar Wielkopolski (RTDiM), Jarocin 17.05.2015
 
Blisko 400 zawodników i 40 drużyn zmierzyło się w 6 kategoriach podczas Pucharu Wielkopolski w Rugby!
- Mieliśmy w Jarocinie prawdziwe święto rugby. Setki dzieciaków mogły w piknikowej atmosferze czerpać przyjemność z gry i walczyć z rówieśnikami o Puchar Wielkopolski. Skala wydarzenia była naprawdę imponująca. Rozgrywki toczyły się równocześnie na czterech boiskach, był to jeden z największych turniejów dzieci i młodzieży w całym kraju. Dziękuję sponsorom i partnerom Pucharu za wsparcie, a także wolontariuszom, którzy stanęli na wysokości zadania i sprawili, że wielu małych rugbistów zapamięta ten dzień na długie lata - powiedział Prezes Sparty, Mateusz Boruta.
Przed jarocińską publicznością zaprezentowali się także najmłodsi zawodnicy w kategorii Mini Mini Żak: Sparta Jarocin, Husaria Kalisz oraz Posnania Poznań.
 
Mini żak, wyniki: 
Sparta Jarocin – SP4 Leszno 3:4, SP Cielcza – Sparta Jarocin 5:6, SP4 Leszno – SP Cielcza 5:2, SP 16 Kalisz - BBRC Łódź 0:5, BBRC Łódź – Owal Leszno 5:2, Owal Leszno - SP 16 Kalisz 5:0, Husaria Kalisz – UKS Lubień 1:7, SP 3 Jarocin – Husaria Kalisz 1:7, UKS Lubień – SP3 Jarocin 8:1, SP1 Poznań – Gorce Raba Niżna 1:11, SP2 Jarocin – SP1 Poznań 2:1, SP2 Jarocin – Gorce Raba Niżna 2:4.
Grupa 1: 1.SP 4 Leszno; 2.Sparta Jarocin; 3.SP Cielcza
Grupa 2: 1.BBRC Łódź; 2.Owal Leszno; 3.SP 16 Kalisz
Grupa 3: 1.UKS Lubień; 2.Husaria Kalisz; 3.SP 3 Jarocin
Grupa 4: 1.Gorce Raba Niżna; 2.SP 2 Jarocin; 3.SP 1 Poznań
Półfinały: SP Cielcza – SP1 Poznań 2:3; SP 16 Kalisz – SP3 Jarocin 0:5; Sparta Jarocin – SP2 Jarocin 5:3; Owal Leszno – Husaria Kalisz 4:3; SP Leszno – Gorce Raba Niżna 0:9; BBRC Łódź – UKS Lubień 1:4
Finał o XI miejsce: SP16 Kalisz – SP Cielcza 0:5
Finał o IX miejsce: SP3 Jarocin – SP1 Poznań 0:3
Finał o VII miejsce: Husaria Kalisz – SP2 Jarocin 3:0
Finał o V miejsce: Sparta Jarocin – Owal Leszno 3:3, po dogrywce 4:3 
Finał o III miejsce: SP4 Leszno – BBRC Łódź 2:4
Finał o I miejsce: Gorce Raba Niżna – UKS Lubień 4:7
Klasyfikacja: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. SP4 Leszno; 5. Sparta Jarocin; 6. Owal Leszno; 7. Husaria Kalisz; 8. SP2 Jarocin; 9. SP1 Poznań; 10. SP3 Jarocin; 11. SP Cielcza; 12. SP16 Kalisz.
 
Żak, wyniki: 
Gorce Raba Niżna – Koliber Sosnowiec 0:2, UKS Lubień – BBRC Łódź 9:0, Sparta Jarocin – Gorce Raba Niżna 5:0, Koliber Sosnowiec – UKS Lubień 1:8, UKS Lubień – Sparta Jarocin 7:1, BBRC Łódź – Koliber Sosnowiec 2:6, Gorce Raba Niżna – UKS Lubień 2:3, Sparta Jarocin – BBRC Łódź 6:0, BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna 3:3, Koliber Sosnowiec – Sparta Jarocin 1:4.
Klasyfikacja: 1. UKS Lubień; 2. Sparta Jarocin; 3. Koliber Sosnowiec; 4. Gorce Raba Niżna; 5. BBRC Łódź.
 
Młodzik, wyniki:
Gorce Raba Niżna – Sparta Jarocin 21:0, BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna 0:38, Sparta Jarocin – BBRC Łódź 19:7.
Klasyfikacja: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Sparta Jarocin; 3. BBRC Łódź.
 
Puchar Wielkopolski (GPK7), Jarocin 17.05.2015
 
Kadet, wyniki:
Koziołki Biskupice – Juvenia Kraków 12:12, Juvenia Kraków – Budowlani Łódź 14:19, Koziołki Biskupice – Budowlani Łódź 5:22, Sparta Jarocin – BBRC Łódź 29:0, Koliber Sosnowiec – Rugby Wrocław 17:0, BBRC Łódź – Rugby Wrocław 19:0, Sparta Jarocin – Koliber Sosnowiec 29:0, Sparta Jarocin – Rugby Wrocław 38:0, BBRC Łódź – Koliber Sosnowiec 21:5.
Grupa A: 1.Budowlani Łódź; 2.Juvenia Kraków; 3.Koziołki Biskupice
Grupa B: 1.Sparta Jarocin; 2.BBRC Łódź; 3.Koliber Sosnowiec; 4.Rugby Wrocław
Finał o V miejsce: Koziołki Biskupice – Koliber Sosnowiec 33:0
Finał o III miejsce: Juvenia Kraków – BBRC Łódź 10:12
Finał o I miejsce: Budowlani Łódź – Sparta Jarocin 14:10
Klasyfikacja: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Sparta Jarocin; 3. BBRC Łódź; 4. Juvenia Kraków; 5. Koziołki Biskupice; 6. Koliber Sosnowiec; 7. Rugby Wrocław.
 
Święto Sportu Dzielnicy XVII Warsaw Rugby Festival
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1