POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1529.05.2015

 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna 24.05.2015
 
W niedzielę 24 maja w Rabie Niżnej rozegrano Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. Na starcie stawiły się 23 drużyny w 3 kategoriach wiekowych. Poza gospodarzami turnieju udział wzięli zawodnicy i zawodniczki z Lubnia, Łodzi, Krakowa, Rudy Śląskiej, Nowego Sącza i Częstochowy. Wśród najmłodszych w kategorii mini żaków zwyciężyła drużyna z Lubnia, przed Gorcami i Budowlanymi Łódź. W kategorii żaków najlepsi okazali się łódzcy Budowlani przed Lubniem i Gorcami. W młodziku zwyciężyli gospodarze pokonując w decydującym meczu Budowlanych Łódź 24:0. Indywidualne nagrody dla najlepszych zawodników trafiły do Juli Druzgały, Alana Owczarka i Michała Jurczyńskiego. 
 
Mini żak, wyniki:
Lubień – Nowa Huta I 4:1, Ruda Śl. II – Nowa Huta II 2:0, Ruda Śl. I - Juvenia 4:0, Gorce – Nowy Sącz 5:1, Nowa Huta I – Częstochowa 4:1, Lubień – Częstochowa 7:1, Ruda Śl. II – Nowy Sącz 1:4, Budowlani II – Nowa Huta I 0:2, Gorce – Nowa Huta II 8:0, Juvenia – Budowlani I 0:8, Budowlani II – Lubień 1:5, Nowa Huta II – Nowy Sącz 0:8, Budowlani I – Ruda Śl. I 3:3, Gorce – Ruda Śl. II 8:0, Budowlani II – Częstochowa  5:1.
Grupa A: 1.KS Budowlani Łódź I; 2.KS Rugby Ruda Śląska I; 3.Juvenia Kraków
Grupa B: 1.UKS Lubień; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 3.KS Budowlani Łódź II; 4.RC Częstochowa
Grupa C: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.KS Rugby Ruda Śląska II; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II          
Faza finałowa:
A3-B3  Juvenia – Budowlani II 0:0; A2-B2 Ruda Śl. I – Nowa Huta I 5:1; A1-B1 Budowlani I – Lubień 3:3; A3-C3 Juvenia – Ruda Śl. II 2:2; A1-C1 Budowlani I – Gorce 0:4; A2-C2 Ruda Śl. I – Nowy Sącz 6:0; B3-C3 Budowlani II – Ruda Śl. II 1:5; B4-C4 Częstochowa – Nowa Huta II 6:1; B1-C1 Lubień – Gorce 3:2; B2-C2 Nowa Huta I – Nowy Sącz 6:3
Klasyfikacja końcowa: 
1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. KS Budowlani Łódź I; 4. KS Rugby Ruda Śląska I; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 6. Biało-Czarni Nowy Sącz; 7. KS Rugby Ruda Śląska II; 8. Juvenia Kraków; 9. KS Budowlani Łódź II; 10. RC Częstochowa; 11. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II
Najlepszy zawodnik: Julia Druzgała (UKS Lubień)
 
Żak, wyniki: 
Nowy Sącz – Gorce 0:1, Lubień – Sosnowiec 11:0, Ruda Śl. – Nowa Huta 9:0, Lubień – Nowy Sącz 8:0, Sosnowiec – RC Gorce 3:8, Łódź – Ruda Śl. 8:0, Lubień – Gorce 6:0, Sosnowiec –Nowy Sącz 3:5, Łódź – Nowa Huta 12:0
Grupa A: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków
Grupa B: 1.UKS Lubień; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Koliber Sosnowiec
Finał o V miejsce: Nowy Sącz – Nowa Huta 6:4
Finał o III miejsce: Ruda Śląska – Gorce 3:6
Finał o I miejsce: Budowlani Łódź – Lubień 5:0
Klasyfikacja:
1. KS Budowlani Łódź; 2. UKS Lubień; 3. Gorce Raba Niżna; 4. KS Rugby Ruda Śląska; 5. Biało-Czarni Nowy Sącz; 6. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7. Koliber Sosnowiec
Najlepszy zawodnik: Alan Owczarek (Budowlani Łódź)
 
Towarzyskie mecze w touch rugby:
SP 52 Kraków – SP Lubomierz   0:3, SP 52 Kraków – SP Lubomierz  0:5, SP 52 Kraków – SP Lubomierz  3:7
 
Młodzik, wyniki: 
Gorce – Częstochowa 59:7 (35:0), Łódź – Częstochowa 59:0 (33:0), Gorce – Łódź 24:0 (14:0)
Klasyfikacja:
1. RC Gorce Raba Niżna; 2. KS Budowlani Łódź; 3. RC Częstochowa
Najlepszy zawodnik: Michał Jurczyński (RC Gorce)
 
Zdjęcia Karolina Kościelniak
 
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice 23.05.2015
 
W sobotę 23 maja w Chojnicach rozegrano Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. Na starcie stawiło się 18 drużyn w 3 kategoriach wiekowych.
 
Mini żak, wyniki:
Arka I Gdynia - Lechia II Gdańsk 3:0, Lechia I Gdańsk - Arka II Gdynia 5:0, UKS Czeczewo - Ogniwo Sopot 7:0, SP Nieżychowice- Tur I Chojnice 5:4, Tur II Chojnice - Arka I Gdynia 0:11, Arka Rumia - Lechia I Gdańsk 0:6, Lechia II Gdańsk - UKS Czeczewo 0:4, Arka II Gdynia - SP Nieżychowice 1:7, Ogniwo Sopot - Tur II Chojnice 4:2, Tur I Chojnice - Arka Rumia 6:0, Arka I Gdynia - UKS Czeczewo 5:1, Lechia I Gdańsk - SP Nieżychowice 1:2, Lechia II Gdańsk - Ogniwo Sopot 4:0, Arka II Gdynia - Tur I Chojnice 1:6, Tur II Chojnice - UKS Czeczewo 0:6, Arka Rumia - SP Nieżychowice 0:4, Arka I Gdynia - Ogniwo Sopot 8:0, Lechia I Gdańsk - Tur I Chojnice 2:3, Lechia II Gdańsk - Tur II Chojnice 4:0, Arka II Gdynia - Arka Rumia 1:0.
Półfinały: Arka I Gdynia - Tur I Chojnice 3:0; SP Nieżychowice - UKS Czeczewo 1:3
Finał IX miejsce: Tur II Chojnice - Arka Rumia 2:1
Finał VII miejsce: Ogniwo Sopot - Arka II Gdynia 1:6
Finał V miejsce: Lechia II Gdańsk - Lechia I Gdańsk 3:2
Finał III miejsce: Tur I Chojnice - SP Nieżychowice 5:4
Finał I miejsce: Arka i Gdynia - UKS Czeczewo 2:1
Klasyfikacja:
1. Arka I Gdynia; 2. UKS Czeczewo; 3. Tur I Chojnice; 4. SP Nieżychowice; 5. Lechia II Gdańsk; 6. Lechia I Gdańsk; 7. Arka II Gdynia; 8. Ogniwo Sopot; 9. Tur II Chojnice; 10.Arka Rumia
 
Żak, wyniki: 
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0:9, Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 6:0, UKS Czeczewo - Arka Rumia 3:0, Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 0:1, Arka Gdynia - Tur Chojnice 6:0, UKS Czeczewo - Lechia Gdańsk 4:0, Arka Rumia - Ogniwo Sopot 4:1, Arka Gdynia - UKS Czeczewo 5:0, Tur Chojnice - Lechia Gdańsk 0:3, Arka Rumia - Arka Gdynia 0:7, UKS Czeczewo - Ogniwo Sopot 4:2, Lechia Gdańsk - Arka Rumia 2:3, Tur Chojnice - UKS Czeczewo 1:6, Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 9:0, Tur Chojnice - Arka Rumia 1:3.
Klasyfikacja:
1. Arka Gdynia; 2. UKS Czeczewo; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk; 5. Ogniwo Sopot; 6. Tur Chojnice
 
Młodzik, wyniki:
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 0:25 (walkower), Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 7:13, Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0:25 (walkower)
Klasyfikacja:
1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot
 
 
Finałowy Turniej Międzyszkolnej Ligi Rugby Tag, Sochaczewie 26.05.2015
 
W Sochaczewie 26.05.2015 odbył się Finałowy Turniej Międzyszkolnej Ligi Rugby Tag.
 
Klasy V, wyniki:
SP2 - SP3 16:0, SP4 - SPM 4:9, SP2 - SP4 7:3, SP3 - SPM 1:13, SP2 - SPM 8:7, SP3 - SP4 2:7. 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Sochaczew; 2. Szkoła Podstawowa Międzyborów; 3. Szkoła Podstawowa nr 4 Sochaczew; 4. Szkoła Podstawowa nr 3 Sochaczew
 
Klasy VI, wyniki:
SP2 - SP3 I 1:9, SP4 - SP3 II 12:2, SP2 - SP4 6:7, SP3 I - SP3 II 12:3, SP2 - SP3 II 6:5, SP3 I - SP4 6:6.
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawowa nr 3 I Sochaczew; 2. Szkoła Podstawowa nr 4 Sochaczew; 3. Szkoła Podstawowa nr 2 Sochaczew; 4. Szkoła Podstawowa nr 3 II Sochaczew
 
Sopot: Będzie ul. Waldemara Zajczonki Kacper Michałkiewicz w Finlandii
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0