POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.289.789 liczba odwiedzin od
01.01.2014

SLRT: Zaproszenie na finał do Łodzi04.12.2017

 
Już w najbliższą środę, 6 grudnia br. w łódzkiej Atlas Arenie przy ul. Bandurskiego 2 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Finałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag. Na starcie staną najlepsze drużyny szkolne z klas IV-VI z dziewięciu województw. 
 
Program imprezy:
10.00: Przyjazd drużyn i konferencja techniczna 
10.30: Rozpoczęcie eliminacji grupowych
13.30-14.00: Przerwa 
14.30: Rozpoczęcie finałów
16.00: Ceremonia wręczenia medali i pucharów
16.30: Planowane zakończenie imprezy
Zapraszamy do kibicowania nadziejom polskiego rugby!
 
Ogólnopolski Turniej Finałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag jest częścią programu "Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży" realizowanego przez Polski Związek Rugby ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
 
Uczestnicy turnieju finałowego:
 
Województwo Łódzkie
Klasa IV: SP Nr 152 Łódź
Klasa V: SP Nr 54 Łódź
Klasa VI: SP Nr 1 Łódź
 
Województwo Śląskie
Klasa IV: SP Nr 52 Częstochowa
Klasa V: SP Nr 22 Częstochowa
Klasa VI: SP Nr 22 Częstochowa
 
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Klasa IV: SP Dąbrowa Chełmińska
Klasa V: SP Dąbrowa Chełmińska
Klasa VI: SP Kijewo Królewskie
 
Województwo Mazowieckie
Klasa IV: SP Nr 3 Sochaczew
Klasa V: SP  Międzyborów
Klasa VI: SP Nr 2 Sochaczew
 
Województwo Lubelskie
Klasa IV: SP Łuszczów
Klasa V: SP Nr 14 Lublin
Klasa VI: SP Nr 14 Lublin
 
Województwo Wielkopolskie
Klasa IV: SP Nr 4 Jarocin
Klasa V: SP Cielcza
Klasa VI: SP Mieszków

Województwo Pomorskie
Klasa IV: SP Nr 56 Gdańsk
Klasa V: SP Nr 33 Gdynia
Klasa VI: SP Nieżychowice
 
Województwo Małopolskie
Klasa IV: SP Lubień
Klasa V: SP Lubomierz
Klasa VI: SP Nr 2 Kasinka Mała
 
Województwo Dolnośląskie
Klasa IV: SP  Nowogrodziec
Klasa V: SP Nr 14 Lubin
Klasa VI: SP Nr 14 Lubin
 
Mateusz Boruta, Zbigniew Jurzysta
 
Lubin 7's walczy o Imprezę Roku Olsztyn: Zaproszenie na Mecz Charytatywny Rugby

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.289.789 liczba odwiedzin od
01.01.2014