POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.562.725 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Sopot Beach Rugby: Mistrzostwa Polski10.08.2017

 
W niedzielę, 6 sierpnia br. w Sopocie rozegrano Mistrzostwa Polski w Beach Rugby kobiet i mężczyzn, wśród pań triumfowały Biało-Zielone Ladies Gdańsk, a wśród panów Posnania Poznań czyli złoci medaliści Mistrzostw Polski Kobiet i Mistrzostw Polski Seniorów 7.
 
Wyniki Mistrzostw Polski Kobiet
Eliminacje
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 3:4
WKS Flota Gdynia v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 0:7
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 2:3
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Juvenia Kraków 6:1
Juvenia Kraków v WKS Flota Gdynia 6:1 
Miedziowe Lubin v Biało-Zielone Ladies Gdańsk 3:5
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v AZS AWF Warszawa 4:2 
WKS Flota Gdynia v Miedziowe Lubin 1:8
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 4:2
AZS AWF Warszawa v WKS Flota Gdynia 6:2 
Mecz o III miejsce
AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 6:5
Mecz o I miejsce 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk v Miedziowe Lubin 8:4 
 
Klasyfikacja: 1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Miedziowe Lubin; 3.AZS AWF Warszawa; 4.Juvenia Kraków; 5.WKS Flota Gdynia.  
 
Wyniki Mistrzostw Polski Mężczyzn
Eliminacje
Ogniwo Sopot v Werewolwes Wąbrzeźno 7:0
Alfa Bydgoszcz v AWFiS Gdańsk 0:3
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 1:2
Lechia Gdańsk v Alfa Bydgoszcz 5:1
Werewolwes Wąbrzeźno v Posnania Poznań 1:7
AWFiS Gdańsk v Lechia Gdańsk 4:4
Mecz o V miejsce
Werewolwes Wąbrzeźno v Alfa Bydgoszcz 1:3
Półfinały
Ogniwo Sopot v AWFiS Gdańsk 3:0
Lechia Gdańsk v Posnania Poznań 1:4 
Mecz o III miejsce
Lechia Gdańsk v AWFiS Gdańsk 6:2 
Mecz o I miejsce 
Ogniwo Sopot v Posnania Poznań 4:7  
 
Klasyfikacja: 1.Posnania Poznań; 2.Ogniwo Sopot; 3.Lechia Gdańsk; 4.AWFiS Gdańsk; 5.Alfa Bydgoszcz; 6.Werewolwes Wąbrzeźno.
 
Bierhalle Beach Rugby 2017 KNK U18 i U16: Powołania na konsultację i turniej do Krakowa

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.562.725 liczba odwiedzin od
01.01.2014