POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Super Rugby: Superbohaterowie z RPA22.01.2019

 
24 sezon Super Rugby rozpocznie się 15 lutego br., a zakończy finałem 06 lipca br. W turnieju organizowanym przez SANZAAR zagra 15 drużyn z Argentyny, Australii, Japonii, Nowej Zelandii i Południowej Afryki.
 
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy konferencje terytorialne: Australijską (Brumbies, Rebels, Reds, Waratahs z Australii i Wilkołaki z Japonii), Nowozelandzką (Blues, Chiefs, Crusaders, Highlanders, Hurricanes z Nowej Zelandii) oraz Południowoafrykańską (Bulls, Lions, Sharks, Stormers z Południowej Afryki i Jaguary z Argentyny).
 
Zostańmy na chwilę przy zespołach z Południowej Afryki, a konkretnie przy ich nowych strojach inspirowanych superbohaterami z komiksów i filmów Marvela. Podczas Super Hero Sunday, zaplanowanej na 3 lutego br. w Kapsztadzie zobaczymy cztery południowoafrykańskie zespoły w nowych strojach: Lions będą ubrani w stroje ze Spider-Manem; Rekiny zaprezentują się jak Czarna Pantera; Stormers będą młotkować przeciwników jak Thor, a Bulls odpierać wszystkie ataki jako Kapitan Ameryka. Publiczność jest zachęcana by w tym dniu przebrać się za swoich ulubionych superbohaterów.
 
Stroje zostały starannie dopracowane tak, aby odzwierciedlały superbohaterów reprezentowanych przez drużyny, a jednocześnie pozostały wierne charakterystycznej dla każdego zespołu koloryce. Będą używane wyłącznie w derbach zespołów południowoafrykańskich, w meczach z przeciwnikami zza granicy drużyny będą grały w swoich zwykłych koszulkach.
 
Konferencje licencyjne S i MKJ KNK7 U18, U16: Powołania do Poznania - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0