POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Święto Sportu Dzielnicy XVII20.05.2015

 
Nowa Huta Rugby Klub 16 maja br. zorganizował na nowo otwartym Narodowym Centrum Rugby 7 Święto Sportu Dzielnicy XVII dla dzieci i młodzieży.
W ramach imprez sportowych rozegrano turniej Rugby Tag dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Startowało 6 szkól podstawowych i 5 gimnazjów.
W między czasie został rozegrany również mecz sparingowy pomiędzy najmłodszymi rugbistami NHRK Kraków w wieku 5-9 lat.
Na zakończenie rozgrywek zebrana młodzież ze szkół mogła obejrzeć mecz pokazowy Rugby 7 w wykonaniu Juniorów i Seniorów NHRK Kraków.
 
Szkoły podstawowe, wyniki:
SP 105 - SP 78 6:3, SP 80 - SP 37 2:3, SP 156 - SP 105 4:5, SP 129 - SP 80 2:2, SP 78   - SP 156 5:3, SP 37 - SP 129 8:3.
Grupa A: 1. SP nr 105; 2. SP nr 78; 3. SP nr 156.
Grupa B: 1. SP nr 37; 2. SP nr 80; 3. SP nr 129.
Finał o III miejsce SP 78 - SP 80 0-3
Finał o II miejsce SP 105 - SP 37 3-4
Klasyfikacja: 1.SP nr 37 im. Juliana Tuwima; 2.SP nr 105 im. Ludwiki Wawrzyńskiej; 3.SP nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego; 4.SP nr 78 im. Piotra Michałowskiego; 5.SP nr 156 im. Ks. kard. A.S. Sapiehy; 6.SP nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego.
 
Gimnazja, wyniki:
Gm.nr 43 - Gm. nr 74 4-0, Gm.nr 44 - Gm. nr 48 1-2, Gm. nr 45 - Gm. nr 43 1-3, Gm. nr 74 - Gm. nr 44 1-2, Gm. nr 44 - Gm. nr 45 1-0,  Gm. nr 48 - Gm. nr 74 1-0, Gm. nr 43 - Gm. nr 44 1-1, Gm. nr 45 - Gm. Nr 48 1-0, Gm. nr 48 - Gm. nr 43 3-10, Gm. nr 74 - Gm. nr 45 0-1.
Klasyfikacja: 1.Gimnazjum nr 43 im. Batalionów Chłopskich; 2.Gimnazjum nr 44 im. Bohaterów poległych w Krzesławicach; 3.Gimnazjum nr 45 im. Powstańców Warszawy; 4.Gimnazjum nr 48 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego; 5.Gimnazjum nr 78 im. Henryka Sienkiewicza.
 
Zmarł Henryk Kurowski Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0