POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 73

9.990.231 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U16 7: Powołania na konsultację i turniej - Aktualizacja13.07.2018

 
Konsultacja kadry U16 7 chłopców - 01-03 sierpnia br. - Kraków
Miejsce i termin: Kraków, 01.08-03.08.2018
1. Nocleg - Hostel Babilon, ul. Rostafińskiego 11, Kraków
2. Treningi - Stadion Juvenia Kraków
Zbiórka 1 sierpnia 2018 do godz. 11.30 w Hostel Babilon (Kraków, Rostafińskiego 11)
12 najlepszych zawodników z konsultacji w Krakowie jedzie 3 sierpnia na turniej do Esztergom (5 zawodników wraca do domu również, 3 sierpnia)
 
Turniej „Nadzieje Olimpijskie” - 03-05 sierpnia br. - Esztergom (Węgry) 15 osób (12+3)
 
Powołani zawodnicy:
1.         Jopek Jakub                       Lechia Gdańsk 
2.         Mohyła Dominik                  Arka Gdynia
3.         Sakwa Patryk                     Ogniwo Sopot
4.         Łaszcz Michał                    KS Budowlani Łódź 
5.         Muras Kacper                     KS Budowlani Łódź
6.         Pątek Igor                          Pogoń Siedlce
7.         Redzik Bartłomiej               Pogoń Siedlce
8.         Dec Jakub                         Budowlani Lublin
9.         Litke Krystian                    Budowlani Lublin 
10.       Kocimski Igor                    RC Orkan Sochaczew 
11.       Romanowski Patryk           RC Orkan Sochaczew
12.       Szwarc Adam                    RC Orkan Sochaczew
13.       Zieliński Kamil                   RC Orkan Sochaczew
14.       Szwarc Paweł                    RC Orkan Sochaczew 2003
15.       Warzecha Paweł                Juvenia Kraków
16.       Skrzydlewski Adrian           RC Legia Warszawa
17.       Gilowski Błażej                  RC Legia Warszawa
 
Trenerzy: Misiak Maciej, Malesa Tomasz
Kierownik: Maciejewski Marek 
 
Rezerwa:
Mieszko Lech                       RC Legia Warszawa
Kowalczyk Szymon               Pogoń Siedlce
Czontkowski Mateusz            Juvenia Kraków
Spórna Jakub                        Juvenia Kraków
Matsiuk Andrei                      Juvenia Kraków
Berger Jakub                         KS Budowlani Łódź
Sikora Piotr                           KS Budowlani Łódź
Zjawiony Mateusz                  KS Budowlani Łódź 
Rogowski Łukasz                   RC Orkan Sochaczew
Łukaszyk Łukasz                   RC Orkan Sochaczew
Szufliński Filip                       RC Orkan Sochaczew 2003
Siczek Jakub                         Budowlani Lublin
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- dowód osobisty lub paszport !!!
- ubiór i obuwie do treningu i gry na boisku trawiastym
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- pisemna zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus)
Uwaga!!! Zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność za pośrednictwem Trenera Klubowego do dnia 23.07.2018 do godz. 20:00
 
Maciej Sylwester Misiak
 
Zmarł Marian Bondarowicz Samoa w Pucharze Świata 2019

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 73

9.990.231 liczba odwiedzin od
01.01.2014