POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.558.141 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U16: Powołania do Frankfurtu - Aktualizacja20.03.2018

 
Konsultacja kadry mężczyzn Rugby XV U16  2002/2003.

I. Termin: Sochaczew, 20-23.03.2018
1.nocleg, wyżywienie - Hotel Kameralna, ul. Traugutta 24B, 96-500 Sochaczew .  
2.treningi: Boisko MOSiR Sochaczew, ul. Warszawska 80.
 
II. Termin: Frankfurt, 23-27.03.2018
Wyjazd z Sochaczewa 23 marca br. o godz. 7.00.
Wyjazd z Frankfurtu, godz. 20.30, planowany powrót do Polski (Łódź/Sochaczew) 27 marca br. około godz. 8.00.
1.nocleg, wyżywienie – Niemiecka Federacja Rugby  
2.treningi: Niemiecka Federacja Rugby
 
Lista powołanych zawodników:
01. Cisak Jakub - KS Budowlani Łódź 
02. Madej Makary - KS Budowlani Łódź
03. Łaszcz Michał - KS Budowlani Łódź
04. Zjawiony Mateusz - KS Budowlani Łódź
05. Muras Kacper - KS Budowlani Łódź
06. Sikora Piotr - KS Budowlani Łódź
07. Bieliński Grzegorz - KS Budowlani Łódź
08. Gąska Sylwester - Budowlani Lublin 
09. Litke Krystian - Budowlani Lublin
10. Siczek Jakub - Budowlani Lublin 
11. Dec Jakub - Budowlani Lublin
12. Gilas Przemysław - Budowlani Lublin
13. Czontkowski Mateusz - Juvenia Kraków
14. Mohyła Dominik - Arka Gdynia
15. Jopek Jakub - Lechia Gdańsk 
16. Ciszek Robert - Lechia Gdańsk 
17. Sakwa Patryk - Ogniwo Sopot
18. Głownia Paweł - Ogniwo Sopot
19. Szwarc Adam - RC Orkan Sochaczew 
20. Zieliński Kamil - RC Orkan Sochaczew
21. Kryś Wojciech - RC Orkan Sochaczew 
22. Kocimski Igor - RC Orkan Sochaczew 
23. Szwarc Paweł - RC Orkan Sochaczew 
24. Pątek Igor - Pogoń Siedlce 
25. Stefaniuk Michał - Pogoń Siedlce
26. Jarmuszewski Kacper - Legia Warszawa
 
Rezerwa
Berger Jakub - KS Budowlani Łódź
Owczarek Alan - KS Budowlani Łódź
Panasiewicz Jan - Budowlani Lublin
Marzec Łukasz - Budowlani Lublin
Połeć Kacper - BBRC Łódź
Ziomek Piotr - Legia Warszawa
Mieszko Lech - Legia Warszawa
Redzik Bartłomiej - Pogoń Siedlce
Bregu Cristiano - RC Orkan Sochaczew - zawodnik dochodzący
Wróbel Kacper - RC Orkan Sochaczew - zawodnik dochodzący
Rogowski Łukasz - RC Orkan Sochaczew - zawodnik dochodzący
Warzecha Paweł - Juvenia Kraków
Machowina Łukasz - Ogniwo Sopot
 
Rocznik 2003’
Szufliński Filip - Orkan Sochaczew - zawodnik dochodzący
Lewandowski Adam - Orkan Sochaczew - zawodnik dochodzący

Nie mogą:
1. Spórna Jakub - Juvenia Kraków
2. Skrzydlewski Adrian - Legia warszawa
3. Druzgała Kamil - Juvenia Kraków
 
Sztab Szkoleniowy:
Maciej Misiak - I trener 
Marek Maciejewski - trener/kierownik
Tomasz Malesa - trener
Jakub Sobieraj - Fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu 20.03.2018 (wtorek) do godz. 15.30, Hotel Kameralna ul. Traugutta 24B, 96-500 Sochaczew
2. Zawodnicy muszą posiadać: 
- zgodę rodziców na udział w akcji, wyjazd do Niemiec, przejazd na akcję (jeśli jadą sami)
- dowód osobisty lub paszport
- obuwie do treningu i gry na boisku, siłowni, bieżni
- ubrania: koszulki reprezentacyjne.
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy
- bilety komunikacji itp.
3. Zakończeni konsultacji w dniu 27.03.2018 przyjazd w godzinach porannych Łódź/Sochaczew
Uwaga!!! Zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nie obecność za pośrednictwem trenera klubowego do dnia 17.03.2018 do godz. 19.00 drogą mailową na adres silver@rugby.info.pl
 
Harmonogram zgrupowania:
20.03 (wtorek)
15.30 – przyjazd uczestników
16.30 – 18.00 – trening, boisko
19.00 – kolacja
20.00-21.00 – zajęcia organizacyjne i teoretyczne
21.03. (środa)
7.30 – 8.30 – rozruch, boisko
9.00 – śniadanie
11.00 – 12.30 – trening, boisko
13.30 – obiad
15.00-16.00 – zajęcia teoretyczne
16.30-18.00 – trening boisko
19.00 – kolacja
20.30-21.30 – sprawy organizacyjne (zwrot kosztów przejazdów itp.)
22.03. (czwartek)
7.30-8.30 – rozruch boisko
9.00 – śniadanie
11.00 – 12.30 – trening, boisko
13.30 – obiad
16.00-17.30 – trening boisko
19.00 – kolacja
23.03 (piątek)
6.30 – śniadanie
7.00 – wyjazd do Frankfurtu
23-27.03 (piątek-wtorek)
Udział we wspólnym Campie treningowym z reprezentacją Niemiec (organizator DVR)
wg. planu organizatorów zakończonym test-meczem U16 Niemcy-Polska.
 
Powołania pozycjami
I linia
1. Cisak Jakub - KS Budowlani Łódź 
2. Gąska Sylwester - Budowlani Lublin 
3. Jopek Jakub - Lechia Gdańsk 
4. Stefaniuk Michał - Pogoń Siedlce
5. Mohyła Dominik - Arka Gdynia 
6. Szwarc Adam - RC Orkan Sochaczew
II linia
7. Ciszek Robert - Lechia Gdańsk
8. Druzgała Kamil - Juvenia Kraków
9. Madej Makary - KS Budowlani Łódź
III linia
10. Zieliński Kamil - RC Orkan Sochaczew
11. Kryś Wojciech - RC Orkan Sochaczew 
12. Sikora Piotr - KS Budowlani Łódź
13. Dec Jakub - Budowlani Lublin
14. Gilas Przemysław - Budowlani Lublin
15. Czontkowski Mateusz - Juvenia Kraków
Łącznicy
16. Łaszcz Michał - KS Budowlani Łódź 
17. Pątek Igor - Pogoń Siedlce 
18. Kocimski Igor - RC Orkan Sochaczew 
Centry
19. Szwarc Paweł - RC Orkan Sochaczew
20. Litke Krystian - Budowlani Lublin
21. Głownia Paweł - Ogniwo Sopot
22. Jarmuszewki Kacper - Legia Warszawa
Obrońcy/Skrzydłowi
23. Muras Kacper - KS Budowlani Łódź
24. Zjawiony Mateusz - KS Budowlani Łódź
25. Sakwa Patryk - Ogniwo Sopot 
26. Siczek Jakub - Budowlani Lublin 
 
Skrzydlewski Adrian - Legia Warszawa
Spórna Jakub - Juvenia Kraków
 
Rezerwa
Berger Jakub - KS Budowlani Łódź
Owczarek Alan - KS Budowlani Łódź
Panasiewicz Jan - Budowlani Lublin
Marzec Łukasz - Budowlani Lublin
Połeć Kacper - BBRC Łódź
Redzik Bartłomiej - Pogoń Siedlce
Romanowski Patryk - RC Orkan Sochaczew
Bregu Crisano - RC Orkan Sochaczew
Wróbel Kacper - RC Orkan Sochaczew
Warzecha Paweł - Juvenia Kraków
Machowina Łukasz - Ogniwo Sopot
 
Rocznik 2003’
Szufliński Filip - Orkan Sochaczew 
Lewandowski Adam - Orkan Sochaczew
Bieliński Grzegorz - Budowlani Łódź
 
Międzynarodowe Lato z Plażowym Rugby KNK7 U18: Konsultacja i turniej

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.558.141 liczba odwiedzin od
01.01.2014