POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.544.764 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 7: Powołania do Zakopanego02.08.2017

Powołania na zgrupowanie Kadry Polski w Rugby 7 do lat 18

Miejsce: 18-21.08.2017 r. - Ośrodek Sportowy Stopex, ul. Paryskich 7, 34-500 Zakopane; 21-26.08.2017 r. - COS Zakoapne

Przyjazd: 18.08.2017 r. godz. 14:00- 18:00

Sprzęt: Buty do treningu; lanki na boisko sztuczne, wkręty do gry na boisku trawiastym, buty do biegania.

Dokumenty: Dowód  osobisty lub paszport, aktualne badania lekarskie

Plan akcji: Treningi na matach, siłowni, boisku trawiastym i sztucznym, TPN, turniej rugby.

Powołani zawodnicy:

Juvenia Kraków: Arkadiusz Korusiewicz; Jakub Rapacz; Michał Jurczyński

Orkan Sochaczew: Krystian Mechecki; Adrian Pętlak; Daniel Woźniak; Mauro Lazzari; Maksymilian Tarmanowski

Poznania Poznań: Oskar Dębiński

Pogoń Siedlce: Krystian Olejek 

Lechia Gdańsk/Ogniwo Sopot: Kacper Drewczyński; Filip Porębski 

Arka Gdynia: Mateusz Rączkowski; Patryk Klein

KS Budowlani Łódź: Hubert Lewandowski

Budowlani Lublin: Jakub Kamiński; Michał Musur; Konrad Posłajko

RC Białystok: Adam Litwińczuk

Husar Bolesławiec: Kacper Mrozik

Anglia: Oskar Kołowski; Mateusz Józefowicz

 

Sztab szkoleniowy:

Fizjoterapeuta: Robert Bulik

Kierownik/II trener: Jakub Lisiewski

Trener: Jakub Seklecki

UWAGA !!!: W przypadku planowanej nieobecności na akcji kadry narodowej zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem : Jakub Seklecki 504829759

Oświadczenie Zarządu PZR XV: Powołania na zgrupowanie do Spały

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.544.764 liczba odwiedzin od
01.01.2014