POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.969.047 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 7: Powołania do Zakopanego02.08.2017

Powołania na zgrupowanie Kadry Polski w Rugby 7 do lat 18

Miejsce: 18-21.08.2017 r. - Ośrodek Sportowy Stopex, ul. Paryskich 7, 34-500 Zakopane; 21-26.08.2017 r. - COS Zakoapne

Przyjazd: 18.08.2017 r. godz. 14:00- 18:00

Sprzęt: Buty do treningu; lanki na boisko sztuczne, wkręty do gry na boisku trawiastym, buty do biegania.

Dokumenty: Dowód  osobisty lub paszport, aktualne badania lekarskie

Plan akcji: Treningi na matach, siłowni, boisku trawiastym i sztucznym, TPN, turniej rugby.

Powołani zawodnicy:

Juvenia Kraków: Arkadiusz Korusiewicz; Jakub Rapacz; Michał Jurczyński

Orkan Sochaczew: Krystian Mechecki; Adrian Pętlak; Daniel Woźniak; Mauro Lazzari; Maksymilian Tarmanowski

Poznania Poznań: Oskar Dębiński

Pogoń Siedlce: Krystian Olejek 

Lechia Gdańsk/Ogniwo Sopot: Kacper Drewczyński; Filip Porębski 

Arka Gdynia: Mateusz Rączkowski; Patryk Klein

KS Budowlani Łódź: Hubert Lewandowski

Budowlani Lublin: Jakub Kamiński; Michał Musur; Konrad Posłajko

RC Białystok: Adam Litwińczuk

Husar Bolesławiec: Kacper Mrozik

Anglia: Oskar Kołowski; Mateusz Józefowicz

 

Sztab szkoleniowy:

Fizjoterapeuta: Robert Bulik

Kierownik/II trener: Jakub Lisiewski

Trener: Jakub Seklecki

UWAGA !!!: W przypadku planowanej nieobecności na akcji kadry narodowej zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem : Jakub Seklecki 504829759

Oświadczenie Zarządu PZR MPJ i MPK XV, 7: Zgłoszenia do rozgrywek

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.969.047 liczba odwiedzin od
01.01.2014