POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 163

6.823.210 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 7: Powołania do Zakopanego i Pragi08.08.2016


W Zakopanem w dniach 16-24.08.2016 odbędzie się zgrupowanie kadry Polski juniorów Rugby 7. Podczas akcji młodzi kadrowicze rozegrają w Pradze jednodniowy turniej międzynarodowy Rugby 7.
 
Przyjazd zawodników do godz. 17.30. 
Centralny Ośrodek Sportu, Hotel Zakopane, ul. Czecha 1, 34-500 Zakopane
 
Zawodnicy powinni ze sobą posiadać:
 - licencję i badania lekarskie
 - dowód osobisty lub paszport (wyjazd do Czech 19-20.08)
 - sprzęt do treningów (ubiór i obuwie)
* rugby (buty "lanki" na sztuczne boisko)
* LA (płaskie obuwie sportowe)
* na macie zapaśniczej
* do marszobiegów w górach (gruba podeszwa)
 - czerwoną i białą koszulkę Polska (do gry/treningów w rugby)
 
Zawodnicy mają obowiązek potwierdzić udział w kadrze u Trenera Jakuba Sekleckiego mail - seklecki.jakub@rugby.info.pl  
W razie absencji zawodnicy zobowiązani są do powiadomienia Trenera Jakuba Sekleckiego najpóźniej na 48 godz. przed akcją.
 
Powołania Kadra Polski w Rugby 7 do lat 18, Zakopane 16-24.08.2016 r. 
01.Krystian Olejek 1999 Pogoń Siedlce
02.Arkadiusz Korusewicz 1999 Juvenia Kraków
03.Artur Ciechanowicz 1998 Ogniwo Sopot
04.Oskar Drewczyńczki 1999 Ogniwo Sopot
05.Bartłomiej Partyka 1998 Arka Gdynia
06.Oskar Cichosz 1998 Arka Gdynia
07.Maciej Żarczyński 1998 Sparta Jarocin
08.Kacper Włodarek 1998 Sparta Jarocin
09.Jakub Kamiński 1999 Budowlani Lublin
10.Michał Mosur 1999 Budowlani Lublin
11.Wojciech Brzezicki 1998 Budowlani Lublin
12.Miłosz Bracik 1998 Lechia Gdańsk
13.Milan Kossakowski 1998 Lechia Gdańsk
14.Oskar Zieliński 1999 Lechia Gdańsk
15.Bartłomiej Pustkowski 1998 KS Budowlani Łódź
16.Maksymilian Bączyński 1998 KS Budowlani Łódź
17.Piotr Szkop 1998 RC Orkan Sochaczew
18.Adrian Niemiec 1998 RC Orkan Sochaczew
19.Bartłomiej Sadowski 1998 RC Orkan Sochaczew
20.Piotr Czarnecki 1998 RC Orkan Sochaczew
21.Krystian Mechecki 1999 RC Orkan Sochaczew
 
Rezrwa:
1.Konrad Konarzewski 1998 Rugby Team Olsztyn
2.Anthony Bosca 1998 Ogniwo Sopot
3.Paweł Szymański 1998 Ogniwo Sopot
4.Norbert Okoniewski 1998 RC Orkan Sochaczew
5.Kamil Brzozowski 1998 KS Budowlani Łódź
 
Powołania także w załączniku
 
Maciej Sylwester Misiak

Pliki do pobrania

pdf Powołania U18
Okienko transferowe do 18 sierpnia IO: Rugby kobiet - Dzień trzeci

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Praga, 28.10.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 7 29
2 MKS Pogoń Siedlce  7 29
3 MKS Ogniwo Sopot 7 27
4 RC Arka Gdynia 7 21
5 RC Lechia Gdańsk 7 15
6 KS Budowlani Lublin 7 9
7 RzKS Juvenia Kraków 7 6
8 KS Budowlani Łódź 7 0

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 4% 50-lecie 4% 55-lecie 7% 60-lecie 85%

Wszystkich głosów 163

6.823.210 liczba odwiedzin od
01.01.2014