POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na CAMP do Cetniewa25.10.2019


Powołania na CAMP U-18 w Cetniewie 
 
Termin :   31.10-04.11.2019
Miejsce : COS Cetniewo
Adres :    ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo
 
Lista powołanych zawodników:
 
KS Budowlani Lublin
1. Gąska Sylwester    nr licencji 6083
2. Dec Jakub          nr licencji 8022
 
KS Budowlani Łódź
1. Łaszcz Michał      nr licencji 7937
2. Madej Makary       nr licencji 9164
3. Rembowski Artur    nr licencji 7944
4. Berger Jakub       nr licencji 7930
5. Dudek Michał       nr licencji 7932
6. Zjawiony Mateusz   nr licencji 8123
7. Bieliński Grzegorz nr licencji 7951
8. Cisak Jakub        nr licencji 9196
Rezerwa:
Kretschmer Filip      nr licencji 8164
Owczarek Alan         nr licencji 7943
Nowak Mateusz         nr licencji 7942
Sikora Piotr          nr licencji 7945
 
KS Rugby Ruda Śląska
Rezerwa:
Stempin Karol         nr licencji 10068
 
RC Orkan Sochaczew
1. Romanowski Patryk  nr licencji 8135
2. Zieliński Kamil    nr licencji 8039
3. Lewandowski Adam   nr licencji 9415
4. Łukaszyk Łukasz    nr licencji 8035  
5. Wróbel Kacper      nr licencji 8042
6. Miękus Kamil       nr licencji 8142
7. Kaliński Adam      nr licencji 8139
8. Szufliński Filip   nr licencji 8137
Rezerwa:
Szwarc Adam   nr licencji 8134
 
MKS Pogoń Siedlce
1. Pątek Igor         nr licencji 7830
2. Bareja Bartłomiej  nr licencji 10037
3. Skup Kacper        nr licencji 7825
4. Korneć Łukasz      nr licencji 7787
Rezerwa:
Radzikowski Arkadiusz nr licencji 7822

RC Arka Gdynia 
1. Mohyła Dominik     nr licencji 8129
2. Kreft Sebastian    nr licencji 9171
 
RC Legia Warszawa
1. Skrzydlewski Adrian nr licencji 9494
 
MKS Ogniwo Sopot
1. Wilczuk Wiktor     nr licencji 8349
2. Głownia Paweł      nr licencji 8360
Rezerwa: 
Iskierko Jakub        nr licencji 8355
Gorlikowski Jakub     nr licencji 9177
Misan Kamil           nr licencji 9427
                                  
RC Lechia Gdańsk
1. Ciszek Robert      nr licencji 9388
Rezerwa:
Romanowicz Jakub      nr licencji 8727
Kosznik Mikołaj       nr licencji 9671 
 
OKS Skra Warszawa
1. Chain Patryk       nr licencji 10408
2. Chain Eryk         nr licencji 9414
 
Sztab szkoleniowy:
Trener - Krzysztof Krzewicki
Trener - Grzegorz Kacała
Trener - Jakub Seklecki 
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Jędrysik Kacper
 
1. Przyjazd w dniu 31.10.2019 do godz. 15.00.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt reprezentacji Polski U-18
- obuwie do treningu i gry na boisku naturalnym i sztucznym 
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie w dniu 04.11.2019 około godz. 13.00.

Krzysztof Krzewicki

7: Powołania na konsultację do Spały RWC 2019: Plan transmisji półfinałów
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1