POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.562.623 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania na konsultację do Gdańska 222.01.2018

 
Konsultacja Kadry Polski U18 (27.01-01.02.2018 r.) - Gdańsk
 
Powołani zawodnicy:  
RC Orkan Sochaczew- Gołębiowski Antoni, Mroziński Jan, Misiak Sebastian, Król Jasiek, Nowakowski Adrian, Szufliński Kacper, Lewandowski Hubert, Szwarc Michał, Hannah-Star Xavier, Adamiak Krystian
RC Lechia Gdańsk- Burek Jakub, Markowski Jakub, Wieczorkowski Mikołaj, Górniewicz Igor, Wołoch Dawid, Perdian Remigiusz
KS Budowlani Lublin- Ilczak Rafał, Tomaszewski Dominik
KS Budowlani Łódź- Białek Igor, Olejnik Patryk, Nejc Wojciech 
Juvenia Kraków- Kościelniak Adrian, Morus Marcin, Bryl Artur, Janeczko Bartłomiej, Polakiewicz Mateusz, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał, Knowa Robert, Krzykawski Marcjan
 
Zawodnicy rezerwowi: 
KS Budowlani Lublin- Mucha Aleksander, Kędzierski Grzegorz, Siedlecki Paweł, Brożek Gabriel, Sałatka Karol
KS Budowlani Łódź- Górny Dominik, Szerment Jakub
Juvenia Kraków- Skoczeń Bartłomiej, Dębiński Oskar
RC Orkan Sochaczew- Panek Mateusz, Kitliński Sebastian
 
Zbiórka zawodników w dniu 27.01.2018 r. do godz. 13.00 w budynku głównym SMM  w Gdańsku przy ul. Grunwaldzka 244. Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym, siłowni, sali fitness i hali sportowej
- ubrania: białe koszulki reprezentacyjne, ciepłe ubranie do treningu na boisku, lekkie ubrania do treningów w obiektach zamkniętych, strój kąpielowy 
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
Konsultacja kończy się w dniu 01.02.2018 r. o godz. 13.30.
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 25.01.2018 do godz. 18.00.
             
Krzysztof Krzewicki
 
Europejska Liga Mistrzów - V-VI runda 7: Sprawozdanie z Izraela

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.562.623 liczba odwiedzin od
01.01.2014