POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację i Puchar Bałtyku19.10.2016


Konsultacja startowa reprezentacji Polski U18.
 
W dniach 30.10 - 07.11.2016 odbędzie się konsultacja startowa w Centralnym Ośrodku Sportowym w Spale oraz Turniej o Puchar Bałtyku w szwedzkiej miejscowości Trelleborg. Zbiórka zawodników w dniu 30.10.2016 r. do godziny 12.00 w Centralnym Ośrodku Sportowym, Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6. 
 
Powołania otrzymują następujący zawodnicy:
01 Rafał Zientkowski - Arka Gdynia
02 Patryk Klein - Arka Gdynia
03 Michał Czajkowski - Arka Gdynia
04 Oskar Rudziński - Budowlani Lublin
05 Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin
06 Michał Musur - Budowlani Lublin
07 Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
08 Konrad Posłajko - Budowlani Lublin
09 Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin
10 Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków
11 Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
12 Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź
13 Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź
14 Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź
15 Igor Białek - KS Budowlani Łódź
16 Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź
17 Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź
18 Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź
19 Tomasz Wyderka - KS Budowlani Łódź
20 Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk
21 Mikołaj Wieczorkowski - Lechia Gdańsk
22 Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot
23 Daniel Woźniak - Orkan Sochaczew
24 Mauro Kevin Lazzarii - Orkan Sochaczew
25 Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew
26 Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew
27 Patryk Książek - Orkan Sochaczew
28 Filip Gordon Buchan - Orkan Sochaczew
29 Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
30 Adam Litwińczuk - RC Białystok
31 Szymon Krzyżaniak - Sparta Jarocin
32 Tobiasz Nowak - Sparta Jarocin
Rezerwowi
01 Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków
02 Robert Knowa - Juvenia Kraków
03 Bartek Janeczko - Juvenia Kraków
04 Kacper Wiśniewski - Budowlani Lublin
05 Rafał Ilczak - Budowlani Lublin
06 Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź
07 Jakub Burek - Ogniwo Sopot
08 Filip Porębski - Ogniwo Sopot
09 Hubert Wiśniewski - Orkan Sochaczew
10 Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew
 
Sztab szkoleniowy:
Przemysław Pustkowski - trener
Tomasz Formela - asystent trenera
Zbigniew Górniewicz - kierownik reprezentacji
Wojciech Siuta - fizjoterapeuta
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): 
- strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu.
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera kadry wojewódzkiej lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 31 31 51).
 
Przemysław Pustkowski
 
Nowoczesny stadion do rugby i lekkoatletyki jest już gotowy Orzeczenia Komisji Gier i Dyscypliny
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1