POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na obóz we Francji27.02.2019

Obóz Reprezentacji Polski U18 Francja

Termin:  08-17 marca 2019
Miejsce: Rumilly, Francja
 
Lista powołanych zawodników:
KS Budowlani Lublin
1.Gąska Sylwester
2.Dec Jakub
3.Siedlecki Paweł
4.Tomaszewski Dominik
5.Mucha Aleksander
6.Kędzierski Grzegorz
RC Orkan Sochaczew
1.Romanowski Patryk
2.Zieliński Kamil
3.Panek Mateusz
4.Misiak Sebastian
5.Dobijański Przemysław
6.Mroziński Jan
RzKS Juvenia Kraków
1.Maciuk Adrii
2.Kozioł Jacek
3.Kijak Jakub
4.Polakiewicz Mateusz
5.Szwarc Michał
6.Morus Marcin
7.Bryl Artur
MKS Ogniwo Sopot
1.Niespodziany Olaf
2.Sakwa Patryk
Rezerwa: Wołowczyk Nikolas, Argulewicz Daniel
RC Legia Warszawa
1.Skrzydlewski Adrian
MKS Pogoń Siedlce
1.Pątek Igor
2.Adamiak Krystian
Rezerwa: Redzik Bartosz, Radzikowski Arkadiusz, Mątewka Jakub
KS Budowlani Łódź
1.Łaszcz Michał
RC Arka Gdynia
1.Mohyła Dominik

Sztab szkoleniowy:
- Krzysztof Krzewicki - Trener
- Grzegorz Kacała - Trener młyna
- Zbigniew Górniewicz - Kierownik
- Karolina Mazurek - Fizjoterapeuta

1. Wyjazd z Gdańska w dniu 08.03.2019 o godz. 10.30, można się dosiąść w Łodzi (około godz. 15.00) i Katowicach (około godz. 18.30, stacja Polski Bus)
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- ubezpieczenie, karta EKUZ
- badania
- pulsometry
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie i przewidziany powrót do Polski w dniu 17.03.2019 Katowice około godz. 17.00

Krzysztof Krzewicki
 
7: Powołania na konsultację do Warszawy KNK7: Relacja z Tunezji
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia