POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 326

7.754.183 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 XV, U16 7: Powołania OKKW Zgorzałe01.08.2017

 
OKKW Zgorzałe 17-24.08.2017 r.
 
W dniach 17-24 sierpnia 2017 w Zgorzałem odbędą się zgrupowania Kadry Polski U18 XV, U16 7 oraz Ogólnopolska Konsultacja Kadr Wojewódzkich.
 
Kadra Polski 7 U16 (rocznik 2001)
1.Morus Marcin (Juvenia Kraków)
2.Mucha Aleksander (Budowlani Lublin)
3.Bryl Artur (Juvenia Kraków, Akademia Exeter)
4.Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków)
5.Misiak Sebastian (RC Orkan Sochaczew) 
6.Szwarc Michał (RC Orkan Sochaczew)
7.Kitliński Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
8.Mroziński Jan (RC Orkan Sochaczew)
9.Siedlecki Paweł (Budowlani Lublin)
10.Tomaszewski Dominik (Budowlani Lublin)
11.Kędzierski Grzegorz (Budowlani Lublin)
12.Louis Wiszniewski (Anglia, Stowe on the Wold oraz Oxfordshire U17 County)
13.Piórkowski Filip (Budowlani Łódź)
14.Niespodziany Olaf (Lechia Gdańsk) 
 
Kadra Polski U18 XV (rocznik 2000, 2001)
1.Sałatka Karol - Lublin (Budowlani Lublin) 
2.Rafał Ilczak - Lublin (Budowlani Lublin) 
3.Jakub Burek - Pomorze (Lechia Gdańsk) 
4.Kacper Grynder - Pomorze (Lechia Gdańsk) 
5.Markowski Jakub - Pomorze (Lechia Gdańsk) 
6.Dawid Wołoch – Pomorze (Lechia Gdańsk) 
7.Patryk Wojtyczka - Małopolska (Juvenia Kraków) 
8.Patryk Olejnik – Łódź (KS Budowlani Łódź) 
9.Jakub Szerment - Łódź (KS Budowlani Łódź) 
10.Patryk Książek - Mazowsze (Orkan Sochaczew) I, 
11.Maciej Gryżewski - Łódź (KS Budowlani Łódź) 
12.Robert Knowa - Małopolska (Juvenia Kraków)  
13.Jakub Szmajewski - Łódź (KS Budowlani Łódź) 
14.Eryk Łuczka - Anglia, North Petherton 
15.Antek Gołębiewski - (Orkan Sochaczew) 
16.Mikołaj Wieczorkowski- Pomorze (Lechia Gdańsk) 
17.Oskar Kolowski - Klub Cullomopton, łącznik ataku
18.Kay Mińkiewicz - Londyn Anglia, center
 
 
Kadry Wojewódzkie – zawodnicy, którzy powinni być powołani w pierwszej kolejności  przez trenerów kadr wojewódzkich w ramach limitów miejsc: 
 
W przypadku absencji zawodnika powołanego do kadry narodowej jego miejsce zajmie zawodnik z list kadr wojewódzkich (zostanie wskazany przez sztab szkoleniowy), powstałe miejsce powinno być uzupełnione z listy danej kadry wojewódzkiej
 
Lublin – 8 miejsc
1.Brożek Gabriel - Lublin (Budowlani Lublin) 
2.Jóźwik Adrian - Lublin (Budowlani Lublin) 
3.Talarowski Mikołaj - Lublin (Budowlani Lublin) 
 
Pomorze – 8 miejsc
1.Wołkanowski Jakub - (Lechia Gdańsk) 
2.Karpowicz Dawid - (Lechia Gdańsk) 
3.Bayoumy Adam - (Lechia Gdańsk) 
4.Kubacki Konrad - (Lechia Gdańsk) 
5.Mazurkiewicz Sylwester - (Lechia Gdańsk) 
6.Wołowczyk Nicolas - (Lechia Gdańsk) 
7.Górniewicz Igor - (Lechia Gdańsk)
8.Derwis Oskar - (Arka Gdynia) 
9.Klusek Michał - (Lechia Gdańsk) 
10.Argulewicz Daniel - (Ogniwo Sopot) 
11.Papis Paweł - (Ogniwo Sopot) 
12.Tuczyński Dawid - (Arka Gdynia) od 20 sierpnia
 
Mazowsze – 11 miejsc
1.Sobański Mateusz - (RC Orkan Sochaczew)
2.Wielądek Mateusz - (RC Legia Warszawa) 
3.Dolba Albert - (RC Legia Warszawa)
4.Panek Mateusz - (RC Orkan Sochaczew) 
5.Lysakowski Alex - (RC Legia Warszawa) 
6.Getka Kacper - (RC Orkan Sochaczew) 
7.Wiśniewski Hubert - (RC Orkan Sochaczew) 
8.Król Jan - (RC Orkan Sochaczew) 
9.Nowakowski Adrian - (RC Orkan Sochaczew) 
10.Buchan Filip - (RC Orkan Sochaczew) 
11.Szymerski Dawid - (RC Orkan Sochaczew) 
12.Dobijański Przemysław - (RC Orkan Sochaczew) 
 
Łódź – 8 miejsc
1.Puchalski Tomasz   Łódź (Budowlani Łódź) 
2.Kwiatkowski Kacper - Łódź (Budowlani Łódź) 
3.Nejc Wojciech - Łódź (Budowlani Łódź)
4.Szmigiel Hubert - Łódź (Budowlani Łódź) 
5.Kowalski Sebastian - Łódź (Budowlani Łódź)
6.Badowski Robert - Łódź (Budowlani Łódź) 
7.Ignaczak Jakub - Łódź (BBRC Łódź)  
8.Bartosiewicz Aleksander - Łódź (BBRC Łódź)  
9.Górny Dominik- Łódź (Budowlani Łódź) 
10.Igor Białek- Łódź (Budowlani Łódź) 
11.Pawlak Kondrad - Łódź (Budowlani Łódź) 
 
Małopolska – 10 miejsc
1.Skoczeń Bartłomiej - (Juvenia Kraków) 
2.Wiejak Jakub - (Juvenia Kraków)
3.Socha Olek - Scotland Glasgow 
4.Kościelniak Adrian 
 
Dolny Śląsk – 6 miejsc
1.Kozioł Jacek - (Huzar Bolesławiec)
 
Wielkopolska – 6 miejsc 
 
Śląsk – 2 miejsca
 
 
Kadra Polski U 18 7 Zawodnicy rocznik 2000 powołani przez trenera Jakuba Sekleckiego,  Zakopane 18-26.08.2017 r.  (nie biorą udziału w OKKW w Zgorzałem)
 
1.Maksymilian Tarmanowski - RC Orkan Sochaczew
2.Oskar Dębiński - Posnania Poznań
3.Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków
4.Jakub Rapacz - Juvenia Kraków
5.Bartłomiej Janeczko – Juvenia Kraków 
6.Michał Jurczyński - Juvenia Kraków
7.Hubert Lewandowski - Budowlani Łódź
 
Trenerzy Kadr Narodowych PZR:
Krzysztof Okapa,
Krzysztof Krzewicki,
Maciej Misiak,
 
Kierownik Wyszkolenia PZR 
Jacek Zalejarz
 
UWAGA !!! 
W przypadku planowanej nieobecności na akcji kadry narodowej zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem :
U 16 7 Maciej Misiak tel: 608637504
U 18 XV Krzysztof Krzewicki tel: 503453671
 
1924: Rugby Oświadczenie Zarządu PZR

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 326

7.754.183 liczba odwiedzin od
01.01.2014