POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18 i U16: Poprawiony Kalendarz juniorów i kadetów 2015/1618.08.2015


01. 12/13.09.2015 - I termin MPJ i MPK (07-13.09 - Tourne kadry XV U19, roczniki 96, 97)
02. 19/20.09.2015 - II termin MPJ i MPK
03. 26/27.09.2015 - kadra U 19 „7”, OKKW
04. 03/04.10.2015 - III termin MPJ i MPK 
05. 10/11.10.2015 - Mistrzostwa Polski Juniorów U19 „7” (I Turniej)              
                             Mistrzostwa Polski Kadetów U17 „7” (I Turniej)
06. 14.10.2015 - IV termin MPJ i MPK (środa, Dzień Edukacji Narodowej) 
07. 17/18.10.2015 - kadra U19 ”7”, kadra U18; 19.10-04.11.2015 - ME kadra XV - U19
08. 07/08.11. 2015 - V termin MPJ i MPK
09. 11.11.2015 i 21-22.11.2015 - terminy rezerwowy MPJ i MPK
 
Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów/Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży U18 (roczniki 98, 99 + opcja pół meczu 4-6 zawodników 2000)
 
Eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetów U16 (roczniki 2000, 2001 + opcja pół meczu 2002)
 
W związku z rozpoczęciem rozgrywek 12 września, wszystkie procedury związane z licencjami muszą być spełnione do tego czasu.
 
Skany protokołów proszę przesyłać na maila - rozgrywki@pzrugby.pl
Gospodarz zobowiązany jest do powiadomienia mailowo (rozgrywki@pzrugby.pl ) o wyniku meczu Komisarza Rozgrywek w dniu meczu, przesłanie czytelnego skanu protokołu do komisarza w ciągu 2 dni, a oryginału do biura PZR w ciągu 4 dni pod sankcją zweryfikowania meczu jako walkower.
 
Regulamin Rozgrywek kadetów i juniorów na sezon 2015/16 zostanie przedstawiony do 25 sierpnia 2015.
 
Grupa północna 
MPJ (OOM) i MPK
1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Ogniwo Sopot
4. Sparta Jarocin
 
System rozgrywek
Zespoły rozgrywają trzy rundy, mecz i rewanż oaz runda trzecia według schematu:
1) Drużna zajmująca 4 miejsce po dwóch rundach z drużyną zajmującą 1 miejsce.
2) Drużna zajmująca 1 miejsce po dwóch rundach z drużyną zajmującą 3 miejsce.
3) Drużna zajmująca 1 miejsce po dwóch rundach z drużyną zajmującą 2 miejsce.
4) Drużna zajmująca 2 miejsce po dwóch rundach z drużyną zajmującą 4 miejsce.
5) Drużna zajmująca 2 miejsce po dwóch rundach z drużyną zajmującą 3 miejsce.
6) Drużna zajmująca 3 miejsce po dwóch rundach z drużyną zajmującą 4 miejsce.
 
Mecze juniorów i kadetów rozgrywane w tym samym terminie
Termin I (12/13.09.2015)
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 
Ogniwo Sopot – Sparta Jarocin
 
Termin II (19/20.09.2015)
Sparta Jarocin - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot
 
Termin III (03/04.10.2015)
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot
Sparta Jarocin – Arka Gdynia
 
Termin IV (14.10.2015)
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Sparta Jarocin – Ogniwo Sopot
 
Termin V (07/08.11.2015)
Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia
 
Grupa południowa
System zawodów: dwie rundy, mecz i rewanż
MPJ (OOM)
1. Orkan Sochaczew
2. Budowlani Łódź
3. Budowlani Lublin
4. BBRC Łódź
5. Juvenia Kraków
6. Pogoń Siedlce
 
MPK
1. Orkan Sochaczew
2. Budowlani Łódź
3. Budowlani Lublin
4. BBRC Łódź
5. Juvenia Kraków
 
Termin I (12/13.09.2015)
Orkan Sochaczew - BBRC Łódź
Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce
 
Termin II (19/20.09.2015)
BBRC Łódź - Pogoń Siedlce
Juvenia Kraków - Budowlani Lublin
Orkan Sochaczew - Budowlani Łódź
 
Termin III (03/04.10.2015)
Budowlani Łódź - BBRC Łódź
Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew
Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków
 
Termin IV (14.10.2015)
BBRC Łódź - Juvenia Kraków
Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
 
Termin V (07/08.11.2015)
Budowlani Lublin - BBRC Łódź
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź
Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew
 
Uwagi szczegółowe:
1. Eliminacje prowadzone będą centralnie przez Komisarza Rozgrywek wyznaczonego przez PZR.
2. Eliminacje prowadzone będą zgodnie z regulaminami i przepisami PZR oraz regulaminem MPJ i MPK.
3. Sprawy dyscyplinarne rozpatrywane będą przez KGiD PZR.
4. Gospodarz zobowiązany jest do powiadomienia mailowo (rozgrywki@pzrugby.pl ) o wyniku meczu Komisarza Rozgrywek w dniu meczu, przesłanie czytelnego skanu protokołu do komisarza w ciągu 2 dni a oryginału do biura PZR w ciągu 4 dni pod sankcją zweryfikowania meczu jako walkower.
5. Mecze mają być rozgrywane według podanego kalendarza. Zmiana terminu tylko za pisemną zgodą obu klubów, dostarczoną do Komisarza do 3 dni przed terminem (wraz ze wskazanym nowym terminem). W przeciwnym razie pozostaje termin pierwotny pod sankcją walkoweru. 
 
Maciej Misiak
Kierownik Wyszkolenia PZR

Mateusz Bartoszek we Francji Rugby TAG - tak było wiosną...
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0