POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.558.160 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na Mistrzostwa Europy03.04.2018

 
Nazwa Akcji: Mistrzostwa Europy U20
Termin: 06-15 kwietnia 2018 r.
Miejsce: Coimbra (Portugalia) 
 
Lista powołanych zawodników:
Orkan Sochaczew
01. Michał Gadomski
02. Bartłomiej Sadowski 
03. Hubert Lewandowski
04. Daniel Woźniak
Lechia Gdańsk
05. Milan Kossakowski
06. Oskar Zieliński 
07. Oskar Witulski 
08. Miłosz Bracik 
09. Dawid Wesołowski
Budowlani Lublin
10. Oskar Rudziński
11. Michał Musur
12. Jakub Kamiński
13. Łukasz Mańko-Musiał 
Juvenia Kraków
14. Arkadiusz Korusiewicz 
15. Michał Jurczyński 
Skra Warszawa
16. Szymon Twardowski
Arka Gdynia
17. Rafał Ziętkowski 
18. Dawid Kinast 
19. Dominik Machlik
KS Budowlani Łódź
20. Cezary Plesiński 
Pogoń Siedlce
21. Krystian Olejek 
Rugby Club Białystok
22. Adam Litwińczuk 
Ogniwo Sopot
23. Kacper Drewczyński
Anglia
24. Adrian Potrykus - Stroud Rugby
25. Mateusz Czapiga - Brighton Blues
Francja
26. Nicolas Pacewicz - FC Grenoble Rugby
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener
Karol Czyż - asystent trenera
Wiesław Piotrowicz - kierownik
Bartłomiej Czarnecki - fizjoterapeuta
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu 6.04.2018 r. (piątek) do godz. 14.00 w Hotelu Meksyk w Warszawie, ul. Marymoncka 34 (AWF)
2. Zawodnicy muszą posiadać:
-  ważny dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty), którego numery zostały podane do kierownika
- obuwie do treningu i gry na boisku o nawierzchni naturalnej i syntetycznej
- ubrania: bluzy, spodnie i koszulki reprezentacyjne itp.
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby - dokument papierowy
- bilety komunikacji za dojazd do Warszawy
3. Powrót w dniu 15.04.2018 r. około godz. 14.00 (Lotnisko Chopina w Warszawie)

Trener Krzysztof Okapa
 
Zmarł Wiesław Baranowski Rugby na Festiwalu "Sztafeta"

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.558.160 liczba odwiedzin od
01.01.2014