POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.564.628 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na konsultację do Lublina15.06.2017

 
W dniach 25-29.06.2017 r. w Lublinie odbędzie się konsultacja Reprezentacji Polski U20 w rugby.

UWAGA !!! 
W Lublinie spotykamy się 25.06.2017 r. /zawodnicy, którzy będą na "siódemkach" wyjeżdżają do Lublina bezpośrednio po turnieju/. Zbiórka w Waksman Sport Hotel, ul. Krochmalna 13g w Lublinie (500 m od Dworca Głównego PKP).
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Skład:
01. Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
02. Mateusz Czapiga - Anglia
03. Adrian Potrykus - Anglia
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Arkadiusz Dankiewicz - Budowlani Lublin
06. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
07. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
08. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
09. Krzysztof Ermanowicz - Sparta Jarocin
10. Oskar Gibki - Sparta Jarocin
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin 
13. Marcel Frątczak - Czarni w Bytomiu
14. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
15. Bartosz Pustkowski - Budowlani Łódź
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
18. Dawid Najdul - Ogniwo Sopot
19. Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
20. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
21. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
22. Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
23. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
24. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
25. Mateusz Piotrowski - Ogniwo Sopot
26. Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa - trener 
Karol Czyż - asystent trenera 
Bartłomiej Czarnecki - fizjoterapeuta 
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Krzysztof Okapa

Dolnośląskie: Półfinałowy turniej SLRT II liga - Runda I - Kolejka VI

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.564.628 liczba odwiedzin od
01.01.2014