POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

10.001.402 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na konsultację do Siedlec19.03.2018

 
W dniach 21-23 marca w Siedlcach odbędzie się konsultacja treningowa reprezentacji Polski U20.
 
Zbiórka w Hotelu Ibis, ul. Jana Pawła II 10 w Siedlcach, w dniu 21.03.2018 r. do godz. 15.00.
 
Zawodnicy muszą posiadać: ważne badania lekarskie w formie papierowej (C. Plesiński, O. Rudziński, A. Litwińczuk - rtg z opisem odcinka szyjnego kręgosłupa), stroje do treningu na obiektach otwartych, obuwie do treningu na naturalnej i syntetycznej nawierzchni.
 
Powołani zawodnicy:
01. Cezary Plesinski – KS Budowlani Łódź
02. Michal Musur – KS Budowlani Lublin
03. Adam Litwińczuk – RC Białystok
04. Oskar Rudziński – KS Budowlani Lublin
05. Krystian Olejek – Pogoń Siedlce
06. Bartłomiej Daszczyk – KS Budowlani Lublin
07. Oskar Witulski – Lechia Gdańsk
08. Daniel Woźniak – Orkan Sochaczew
09. Rafal Ziętkowski – Arka Gdynia
10. Kacper Wiśniewski – KS Budowlani Lublin 
11. Dawid Kinast – Arka Gdynia
12. Kacper Drewczyński – Ogniwo Sopot
13. Bartłomiej Sadowski – Orkan Sochaczew
14. Jakub Kaminski – KS Budowlani Lublin
15. Miłosz Bracik – Lechia Gdańsk
16. Oskar Zieliński – Lechia Gdańsk
17. Krystian Mechecki – Orkan Sochaczew
18. Lukasz Mańko-Musial – KS Budowlani Lublin
19. Szymon Twardowski – Skra Warszawa
20. Dominik Machlik – Arka Gdynia
 
Sztab szkoleniowy:
Karol Czyż - trener, Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
Program treningowy:
21.03.2018 r. 
godz. 15.00 przyjazd i zakwaterowanie
godz. 16.00 trening na boisku (wspólnie z kadrą seniorów)
godz. 19.00 kolacja 
godz. 20.00 sala konferencyjna (strategia gry ofensywnej i defensywnej)
22.03.2018 r.
godz. 08.30 śniadanie
godz. 10.00 trening na boisku (strategia gry ofensywnej i defensywnej)
godz. 13.00 obiad 
godz. 16.00 trening na boisku (strategia gry ofensywnej i defensywnej)
godz. 19.00 kolacja
godz. 20.00 sala konferencyjna (analiza video meczu U20 Holandia-Polska)
23.03.2018 r.
godz. 08.00 śniadanie
godz. 09.00 wymeldowanie i wyjazd zawodników
 
Trener Krzysztof Okapa
 
MPK7 U16: Zaproszenie do Sopotu RET: Powołania na Polska v Portugalia

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

10.001.402 liczba odwiedzin od
01.01.2014