POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania na konsultację w Zgorzałem - Aktualizacja 307.09.2018

 
Konsultacja Kadry Narodowej Mężczyzn U20
 
Termin: 07-09 września 2018 r.
Miejsce: Ośrodek Sosnówka ul. Górna 55, Zgorzałe, 83-322 Stężyca. 
 
Lista powołanych zawodników
 
RC Lechia Gdańsk:
01. Oskar Zieliński
02. Oskar Witulski
03. Igor Górniewicz
04. Mikołaj Wieczorkowski
05. Kacper Grynder
 
RK Unisław:
06. Dawid Wołoch
07. Szymon Wróblewski
 
Ogniwo Sopot:
08. Kacper Drewczyński
09. Jakub Burek
10. Remigiusz Perdian
11. Kondrad Lubczyński
 
KS Budowlani Łódź:
12. Patryk Olejnik
13. Igor Białek
14. Michał Berger
15. Cezary Plesiński
 
Merlin Ozorków:
16. Michał Kafarski
 
Rugby Białystok:
17. Adam Litwińczuk
18. Dawid Piotrowski
 
Juvenia Kraków:
19. Bartłomiej Janeczko
20. Robert Knowa
21. Adrian Kościelniak
22. Oskar Dębiński
23. Jakub Rapacz
 
Budowlani Lublin:
24. Konrad Posłajko
25. Stanisław Kasprzak
26. Dawid Polak
27. Oskar Rudziński
28. Artur Białota
29. Rafał Ilczak
 
Skra Warszawa:
30. Łukasz Chain
 
Koliber Sosnowiec:
31. Szymon Gancarz
32. Dawid Kiełbowicz
 
Tytan Gniezno:
33. Aleksander Przybylski
 
Orkan Sochaczew:
34. Antoni Gołębiowski
35. Kacper Szufliński
36. Michał Chmielewski
37. Krystian Mechecki
38. Daniel Woźniak
39. Mariusz Brodowski
 
RC Arka Gdynia:
40. Arek Półtorak
41. Dominik Kołodziejczak
42. Marcin Wolszon
43. Mateusz Rączkowski
44. Rafał Ziętkowski
 
Rugby Ruda Śląska:
45. Tomasz Karbowiak
 
Pogoń Siedlce:
46. Krystian Olejek
 
Legia Warszawa:
47. Michał Sobczak
48. Szymon Litwin
49. Patryk Trzaskacz
 
Zbiórka zawodników w dniu 07.09.2018 do godz. 15:00 w ośrodku Sosnówka ul. Górna 55, Zgorzałe, 83-322 Stężyca.  
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku trawiastym
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus/ FlixBus) lub samochód osobowy (minimum 3 zawodników w jednym samochodzie).
Konsultacja kończy się w dniu 09.09.2018 r. po godz. 14.00.
  
Trener U20: Grzegorz Kacała
 
 
Asia Games 2018 7: Poznaliśmy skład na GPS w Łodzi
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1