POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.052.504 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na mecze do Irpin16.05.2017

 
W dniach 23-28.05.2017 r. w Irpin (Ukraina) odbędzie się konsultacja i mecze kontrolne reprezentacji Polski U20 w rugby. Zbiórka zawodników i wyjazd autokarem w dniu 23.05.2017 r. z AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 o godz. 18.00 (zawodnicy z Lublina zbierają się o godz. 20.00 przy obiektach KS Budowlani Lublin ul. Krasińskiego 11).
Konsultacja kończy się w dniu 28.05.2017 r. około godz. 9.00 w Warszawie.
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- ważny paszport,
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Skład:
01. Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
02. Mateusz Czapiga - Anglia
03. Adrian Potrykus - Anglia
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Arkadiusz Dankiewicz - KS Budowlani Lublin
06. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
07. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
08. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
09. Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SSA
10. Dawid Kinast - Posnania Poznań
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
13. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
14. Szymon Twardowski - Skra Warszawa
15. Dominik Machlik - Posnania Poznań
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
18. Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
19. Dawid Najdul - Ogniwo Sopot
20. Wojciech Brzezicki - KS Budowlani Lublin
21. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
22. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SSA
23. Maciej Grabowski - KS Budowlani Lublin
24. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
25. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
26. Dawid Wesołowski - Lechia Gdańsk
 
Trener Krzysztof Okapa
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14 Ekstraliga: Budowlani SA liderem

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.052.504 liczba odwiedzin od
01.01.2014