POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.514.902 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołanie na konsultację do Gdańska29.01.2018

 
Konsultacja treningowa Kadry Polski U20 w Rugby XV odbędzie się w Gdańsku w dniach 07-11 lutego 2018 r. Zbiórka zawodników w dniu 07 lutego 2018 r. do godz. 13.00 w Schronisku Szkolnym (GOKF) ul. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku.
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!):
- obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym,
- obuwie sportowe z płaską podeszwą (bieżnia tartanowa)
- ubrania: dresy i koszulki reprezentacyjne, stroje do treningu na boisku,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej!)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu)
Konsultacja kończy się w dniu 11 lutego 2018 r. o godz. 13.00 (obiad)
 
UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik do dn. 05 lutego 2018 r. do godz. 12.00 musi skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Zawodnicy młyna:
1. Litwińczuk Adam – Rugby Białystok
2. Witulski Oskar – Lechia Gdańsk
3. Plesiński Cezary – KS Budowlani Łódź
4. Rudziński Oskar – KS Budowlani Lublin
5. Gadomski Michał – CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
6. Kuzimski Jakub – Arka Gdynia
7. Kossakowski Milan – Lechia Gdański
8. Olejek Krystian – Pogoń Siedlce
9. Potrykus Arian – Stroud Rugby (Anglia)
10. Wożniak Daniel – Orkan Sochaczew
11. Żarczyński Maciej – Arka Gdynia
12. Daszczyk Bartłomiej – KS Budowlani Lublin
13. Ziętkowski Rafał – Arka Gdynia
14. Musur Michał – KS Budowlani Lublin
15. Czapiga Mateusz – Brighton Blues (Anglia)
16. Wesołowski Dawid – Lechia Gdańsk
 
Zawodnicy ataku:
17. Bracik Miłosz – Lechia Gdańsk
18. Machlik Dominik – Arka Gdynia
19. Klein Patryk – Arka Gdynia
20. Korusiewicz Arkadiusz – Juvenia Kraków
21. Mańko Łukasz - KS Budowlani Lublin
22. Kamiński Jakub – KS Budowlani Lublin
23. Drewczyński Kacper – Ogniwo Sopot
24. Zieliński Oskar – Lechia Gdański
25. Mechecki Krystian – Orkan Sochaczew
26. Porębski Filip – Ogniwo Sopot
27. Twardowski Szymon – Skra Warszawa
28. Sadowski Bartłomiej – Orkan Sochaczew
29. Jerzak Maciej – Ogniwo Sopot
30. Zabiegała Jakub - Czarni w Bytomiu
 
Sztab szkoleniowy:
Krzysztof Okapa – trener
Karol Czyż – asystent trenera
Wiesław Piotrowicz – kierownik
Dawid Miłoszewski – fizjoterapeuta
 
Krzysztof Okapa
 
DRV Rugby Forum w Hanowerze U11, U13: Zaproszenia na Ukrainę

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.514.902 liczba odwiedzin od
01.01.2014