banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 04-07.06.201601.06.2016


- W ten weekend wszyscy czekamy na wieści z Moskwy, reprezentacja mężczyzn w Rugby 7 zagra w pierwszym turnieju Grand Prix Series czyli Mistrzostw Europy. W rozgrywkach Elity uczestniczy 12 zespołów, Polacy mecze grupowe rozegrają z Francją o godz. 9.00 czasu polskiego, Portugalią o godz. 12.22 i Wielką Brytanią 2 o godz. 15.22 (w tym sezonie ze względu na Igrzyska Olimpijskie nie występują Anglia i Walia, ale dwa zespoły Wielkiej Brytanii). Kolejny turniej zostanie rozegrany 9-10 lipca w Exeter, a Mistrza Europy poznamy w Gdyni w dniach 16-17 lipca br.
 
- Poznańska drużyna Black Roses Posnania będzie gospodarzem InterMark Cup czyli VIII, ostatniego turniej Mistrzostw Polski Kobiet. Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie imprezy [kliknij]
 
- Na ligowych boiska w kraju zobaczymy dwa mecze II ligi Grupy Pocieszenia w Warszawie i we Wrocławiu.
 
- Dwa Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży zostaną rozegrane w Nowym Saczu i Łodzi, natomiast w Sochaczewie o tytuł Mistrza Polski Rugby 7 zagrają juniorzy. 
 
04-05.06.2016 - Grand Prix Series 7 - Moskwa
Reprezentacja Polski 7 Mężczyzn
 
04.06.2016 - InterMark Cup, VIII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet - Poznań
godz. 10.00, Stadion Posnanii, ul. Słowiańska 78 (Kościelniak - sędzia główny; Baniewicz, Bejm, Bedyński - sędziowie turniejowi)
 
04.06.2016 - II liga, Gr. Pocieszenia - runda XIV/VIII
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok (sobota, godz. 13.00; Szczepański)
Rugby Wrocław v Wataha Zielona Góra (sobota, godz. 14.00; Reks)
 
04.06.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
godz. 11.00, Stadion MOSiR Zawada, ul. Sportowa 12
 
05.06.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
godz. 11.00, Stadion KS Budowlani, ul. Górnicza 5
 
07.06.2016 - Turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów 7 - Sochaczew
godz. 17.00 (wtorek), Stadion MOSiR, ul. Warszawska 80
(Piotrowicz - sędzia główny; Jastrzębski, Michałkiewicz - sędziowie turniejowi)

Kraków: Zaproszenie na Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży Sopot: Dzień Ogniwiaka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0