banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 09-10.06.201807.06.2018


W najbliższą weekend poznamy medalistki Mistrzostw Polski Kobiet U16, które są rozgrywane w tym sezonie po raz pierwszy w historii, w finałowych, trzecim turnieju rywalizować będzie w Rumii siedem zespołów z sześciu klubów.
 
Natomiast w Krakowie zostanie wyłoniony zwycięzca Mistrzostw Polski Juniorów w Rugby 7, o tytuł będzie rywalizować sześć zespołów.
 
W Ekstralidze czekają nas dwa ciekawe mecze, Budowlani Lublin będą podejmować lidera grupy Pogoń Siedlce, a Lechia Gdańsk zmierzy się z autorami ostatnich wysokich zwycięstw czyli łódzkimi Budowlanymi SA. W II lidze najciekawszy mecz zapowiada się w Lubinie gdzie Miedziowi podejmą sąsiadującą w tabeli ekipę Rugby Białystok.
 
Łódź i Gdańsk będą gospodarzami półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów XV, cztery zespoły zagrają o miejsca 1-4, a kolejne cztery o miejsca 5-8, finał rozgrywek odbędzie się 23 czerwca br. w Warszawie. Pozostając przy rugby młodzieżowym zapowiadamy ostatni Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Krakowie, finał imprezy zapowiadany jest na 16 czerwca br. w Warszawie.
 
Zapraszamy na stadiony!
 
 
09-10.06.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka IX
Grupa A
Whizz RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 15.00; Jasiński, Jastrzębski, Bedyński)
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 19.00; Giroud, Procopi, Szczepański)
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz.15.00; Reks, Michalik, Pantoł)
KS Budowlani Lublin V MKS Pogoń Awenta Siedlce (niedziela, godz. 12.00; Procopi, Malesa, Michalik)
 
09-10.06.2018 - II liga - Kolejka V
Chaos Poznań v Unia Brześć/Terespol (sobota, godz. 15.00; Piaskowski)
Miedziowi Lubin v Rugby Białystok (sobota, godz. 18.00; Wilk)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 14.00; Reks)
 
09.06.2018 : III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, Rumia
godz. 10.00, boisko MOSiR, ul. Mickiewicza 49
(Sędzia główny i turniejowy- Bejm; Sędziowie turniejowi- Macoń, Szczepański)
 
10.06.2018 : Finał Mistrzostw Polski Juniorów 7, Kraków
godz. 10.30, boisko Juvenii, ul. Na Błoniach 7
(Sędzia główny i turniejowy- Wilk; Sędziowie turniejowi- Pawlik, Pantoł)
 
09.06.2018 : Półfinały Mistrzostw Polski Kadetów XV, Łódź
Boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5 (Malesa, Pawlik, Procopi) 
O miejsca 1-4
KS Budowlani Łódź v MKS Pogoń Siedlce, godz. 11.00
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew, godz. 12.15
O miejsca 5-8
RzKS Szkoła Gortata Juvenia Kraków v RC Legia Warszawa, godz. 13.30

09.06.2018 : Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów XV, Gdańsk
Kompleks Sportowym, Stadion LA i Rugby, Al. Grunwaldzka 244
O miejsca 5-8
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk, godz. 14.30
 
09.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków
godz. 10:30, Narodowe Centrum Rugby 7, ul. Darwina 49A
 
TDiM: Zaproszenie do Pruszcza Gdańskiego MPJ7: Zaproszenie na Turniej Finałowy - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0