banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 09-10.11.201907.11.2019


Reprezentacja Polski Kobiet startuje w silnie obsadzonym turnieju siódemek w hiszpańskim Elche, Polki zagrają z Belgią, Francją (dwa zespoły), Hiszpanią i Irlandią.


09-10.11.2019 - Kadra Narodowa Kobiet Rugby 7 - Elche
Międzynarodowy turniej International Tournament Elche 7s (Hiszpania)
Mecze 09 listopada 2019, sobota
godz. 12:20 - Polska v Belgia
godz. 16:00 - Hiszpania v Polska
godz. 19:10 - Polska v Francja Młodzieżowa
Mecze 10 listopada 2019, niedziela
godz. 10:40 - Polska v Francja
godz. 13:20 - Polska v Irlandia


Ligowe rozgrywki po raz kolejny odbędą się na wszystkich trzech poziomach. Mecz Ekstraligi w Gdyni pomiędzy Arką, a Lechią Gdańsk pokaże Polsat Sport Fight.

09-10.11.2019 - Ekstraliga - VIII kolejka
OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Bejm, Misiak)
Transmisja na You Tube [kliknij]
Master Pharm Rugby Łódź v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 16.00; Jastrzębski, Ślubowski, Reks)
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RC Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 14.00; Reks, Kamiński-Bator, Michalik)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00; Malesa, Jastrzębski, Szczepański)
Transmisja na kanale Polsat Sport Fight [szczegóły]
Ogniwo Sopot - pauzuje

10.11.2019 - I Liga - VI kolejka
Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa (godz. 13.00; Bejm)
Wataha RC Zielona Góra v Legia Warszawa (godz. 13.00; Ingarden)
Miedziowi Lubin v Sparta Jarocin (godz. 14.00; Piaskowski)

09.11.2019 - II Liga - V kolejka
Posnania Poznań v Arka Rumia (godz. 13.00; Bedyński)
Rugby Ruda Śląska v Alfa Bydgoszcz (godz. 16.00; Wilk)
Pauzuje: Mazovia Mińsk Mazowiecki


W niedzielę w Nowym Sączu zostanie rozegrany III Turniej Niepodległości Rugby 7 pod patronatem posła ziemi sądeckiej Piotra Naimskiego. Z kolei w Zduńskiej Woli zostanie rozegrany Turniej Rugby 7 z okazji Święta Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta. Oba turnieje mają charakter towarzyski.

10.11.2018 : III Turniej Niepodległości Rugby 7, Nowy Sącz
godz. 11.00, Stadion MOSiR Zawada, ul. Sportowa 12, Nowy Sącz.

10.11.2018 : Turniej 7 z okazji Święta Niepodległości, Zduńska Wola
godz. 12.00, Stadion Miejski, ul. Łaska 90, Zduńska Wola.


W Mińsku Mazowieckim korzystając z faktu pauzy w rozgrywkach II ligi Mazovia rozegra towarzyskie spotkanie warszawskimi Frogsami.

10.11.2019 : Towarzyski seniorów, Mazovia Mińsk Mazowiecki v Frogs Warszawa
godz. 14.00, Stadion Miejski, ul. Budowlana 2a, Mińsk Mazowiecki
 

W Lublinie i Gdyni zostaną rozegrane kolejne mecze eliminacyjne Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby XV.

09-10.11.2019 : Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków (sobota, godz. 13.00; Kamiński-Bator)
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 13.00; sędzia z Pomorskiego OZR)

09-10.11.2019 : Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków (sobota, godz. 12.00; Kamiński-Bator)
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 11.30; sędzia z Pomorskiego OZR)


W sobotę w Nowym Sączu, a w niedzielę w Siedlcach zostaną rozegrane dwa kolejne Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży sezonu 2019/2020.

09.11.2019 : III Turniej Niepodległości w Rugby - RTDiM, Biało-Czarni Nowy Sącz
10.11.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, MKS Pogoń Siedlce

Nowy Sącz: Zaproszenie na III Turniej Niepodległości 7
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0