banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 11-13.05.201810.05.2018

 
Na krajowych boiskach zobaczymy VII turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Lubinie oraz V turniej Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7 w Szczecinie. Ekstraliga pauzuje, za to grają wszystkie klubu I i II ligi, odbędą się też rozgrywki wszystkich grup młodzieżowych od mikrusa do juniora.
 
Zapraszamy na stadiony!
 
 
12.05.2018 : VII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, Lubin
godz. 10.00, Regionalne Centrum Sportowe, ul. Odrodzenia 28 b (Sędzia główny i turniejowy- Piaskowski; Sędziowie turniejowi- Procopi, Reżka, Danilevich)
 
13.05.2018 : V Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7, Szczecin
godz. 11.00, Stadion Miejski, ul. Karłowicza 28 (Sędzia główny i turniejowy- Jastrzębski; Sędziowie turniejowi- Pawlik, Czerwiowski)
 
12.05.2018 - I liga - Kolejka IV - Faza zasadnicza
Legia Warszawa v Sparta Jarocin (godz. 13.00; Kasperek)
Arka Rumia v Wataha RC Zielona Góra (godz. 14.00; Jastrzębski)
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska (godz. 13.00; Giroud)
 
12-13.05.2018 - II liga - Kolejka III
RC Białystok v Unia Brześć/Terespol (sobota, godz. 19.30; Reks)
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 13.00; Pawlik)
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki (niedziela, godz. 14.00; Piaskowski)
 
12.05.2018 - Eliminacje Mistrzostw Polski Juniorów
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków (godz. 16.00; Pantoł) 
 
11-13.05.2018 - Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia (piątek, godz. 18.30; POZR) 
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew (sobota, godz. 12.00; Czerwiowski)
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków (sobota, godz. 15.00; Pantoł)
Legia Warszawa v Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 12.00; Malesa)
Sparta Jarocin v BBRC Łódź (niedziela, godz. 15.00; Pajor)  
Alfa Bydgoszcz v Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 16.00; POZR)
 
12.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lublin
godz. 10:00, boisko Budowlanych, ul. Krasińskiego 11
 
12.05.2018 : Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
godz. 11:00, Stadion MOSiR, ul. Mickiewicza 49 
 
13.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
godz. 10:00, Narodowy Stadion Rugby, ul. Kazimierza Górskiego 10
 
RTDiM: Zaproszenie do Ścinawy RTDiM: Zaproszenie do Łodzi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0