POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.783.046 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 14-15.10.201712.10.2017

 
Wszystkie mecze ligowe zostały zaplanowane w sobotę, najciekawsze mecze czekają nas w Siedlcach i Gdańsku, ale w Łodzi i Gdyni emocji również nie powinno zabraknąć. W Zduńskiej Woli odbędzie się III Turniej Pucharu Polski Rugby 7. W Łodzi i Sopocie odbędą się kolejne turnieje z cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, jeden mecz eliminacji do Mistrzostw Polski rozegrają kadeci.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
14.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XIII
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków (godz. 13.00; Reks, Kościelniak L., Szczepański) 
KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin (godz. 14.00; Kasperek, Kościelniak P., Pantoł)
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot (godz. 15.00; Jasiński, Szczepański, Kościelniak L.)
MKS Pogoń Awenta Siedlce v Master Pharm Budowlani SA Łódź (godz. 16.00; Michałkiewicz, Janeczko, Pawlik) Link do transmisji meczu [kliknij]
 
14.10.2017 - I liga - Runda II - Kolejka V
Rugby Pomorze v Skra Warszawa (godz. 17.00; Szczepański)
 
14.10.2017 - II liga - Runda II - Kolejka V
O I miejsce
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska (godz. 14.00; Bedyński)
O IV miejsce
Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra (godz. 14.00; Jastrzębski)
O VII miejsce
Rugby Białystok v RC Częstochowa - odwołany
O X miejsce
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin (godz. 14.00; Bejm)
 
14.10.2017 : III Turniej Puchar Polski Rugby 7, Zduńska Wola
godz. 11.00
 
15.10.2017 - Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów
Budowlani Lublin v Legia Warszawa (godz. 13.00; Pawlik) 
 
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
 
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Waldemara Zajczonko, Ogniwo Sopot
 
PPR7: Zaproszenie do Zduńskiej Woli - Aktualizacja 2 RTDiM: Zaproszenie do Ścinawy k.Lubina

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.783.046 liczba odwiedzin od
01.01.2014