POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 275

7.238.784 liczba odwiedzin od
01.01.2014

W grudniu przedłużamy Licencje Trenerskie04.11.2015


W dniach 05-06.12.2015 i 12-13.12.2015 w Warszawie na obiektach AWF Warszawa ul. Marymoncie 34, odbędzie się coroczne szkolenie przedłużające licencje trenerskie na rok 2016.
 
Zapisy tylko na mail: 
rozgrywki@pzrugby.pl
 
Prelegentami i edukatorami prowadzącymi zajęcia będą:
 
Blikkies Groenewald, Mirosław Żórawski, Maciej Misiak, Krzysztof Krzewicki oraz trenerzy kadr narodowych.
 
Trenerzy uczestniczący w tegorocznych OKKW i OKKWM lub szkoleniach Level 1 rugby Europa mogą się ubiegać o zwolnienie u Kierownika Wyszkolenia (nie dotyczy trenerów pionu centralnego). Koszt udziału w konferencji 50 zł.
 
Harmonogram konferencji:
05 grudnia (sobota, 10.00 - 19.00) - szkolenie dla trenerów grup dziecięcych i młodzieżowych
06 grudnia (niedziela, 10.00 - 19.00) - szkolenie dla trenerów rugby XV osobowego - kategoria S
11 grudnia (piątek, 15.00 - 21.30) - szkolenie dla trenerów pionu centralnego i trenerów ekstraligi
12 grudnia (sobota, 10.00 - 19.00) - szkolenie dla trenerów rugby 7
 
Lista trenerów którym kończy się licencja PZR
 
Trener PZR - Edukator (przewiduje około 30 - 35 osób)
1.     Powała-Niedźwiecki Maciej
2.     Kopyt Andrzej
3.     Wiejski Ryszard
4.     Pustkowski Przemysław
5.     Woronko Wiesław
6.     Okapa Krzysztof
7.     Lewandowski Bogdan
8.     Dąbrowski Paweł
9.     Lisiewski Jakub
10.   Szostek Łukasz
11.   Stępień Tomasz
12.   Odoliński Marek
13.   Choduń Piotr
14.   Zalejarz Jacek
15.   Szczepański Mirosław
16.   Żórawski Mirosław
17.   Kozak Andrzej
18.   Czyż Karol
19.   Baraniecki Krzysztof
20.   Kapustka Tomasz
21.   Szczybelski Zdzisław
22.   Folc Krzysztof
23.   Borowski Tomasz
24.   Krzewicki Krzysztof
25.   Lipkowski Paweł
26.   Szyburski Przemysław
27.   Misiak Maciej
28.   Płonka Marek
29.   Urbanowicz Janusz
30.   Seklecki Jakub
31.   Wróbel Bogdan
32.   Stachura Maciej
33.   Machlik Dominik
34.   Więciorek Stanisław
35.   Grzegorz Kacała
 
Kategoria S (przewiduje około 30 osób)
1.     Szulc Krzysztof
2.     Żmuda-Trzebiatowski  Dariusz
3.     Kamoń Leszek
4.     Bronkala Karol
5.     Janik Tadeusz
6.     Berestek Sebastian
7.     Walencik Stanisław
8.     Samel Leszek
9.     Kulig Jan
10.   Kurdelski Marek
11.   Stasiołek Stefan
12.   Bukhalo Yurij
13.   Nowak Paweł
14.   Knap Tomasz
15.   Klusek Mirosław
16.   Zając Krzysztof
17.   Gomulak Piotr
18.   Jadach Rafał
19.   Gajewski Rafał
20.   Wilk Janusz
21.   Serafin Krzysztof
22.   Łazarz Jacek
23.   Piotrowicz Wojciech
24.   Danieluk Marcin
25.   Mielnik Paweł
26.   Bator Jarosław
27.   Powała-Niedźwiedzki Stanisław
28.   Godek Łukasz
29.   Matwiejczuk Jerzy
30.   Kossakowski Maciej
31.   Michalik Grzegorz
32.   Mielnikow Piotr
33.   Bors Leszek
34.   Bekov Aleksander
35.   Kalka Jacek
36.   Kowalski Daniel
37.   Biskupski Roman
38.   Hodura Jarosław
39.   Muchowski Piotr
40.   Matusewicz Witold
41.   Koliński Sylwester
42.   Powała-Niedźwiecki Maciej Jr.
43.   Szendzielorz Marek
44.   Świerczyński  Mariusz
45.   Oleszczuk Aleksander
 
Kategoria MKJ (przewiduje około 40 - 50 osób)
1.     Bors Leszek
2.     Skrzyński Arkadiusz
3.     Bedyński Hubert
4.     Szczepański Jakub
5.     Bukowy Maciej
6.     Maciejewski Marek
7.     Pogocki Dariusz
8.     Łętowski Paweł
9.     Sendra Jacek
10.   Nowak Mateusz
11.   Krzypkowski Michał
12.   Włodarek Bartosz
13.   Rogowski Roibert
14.   Formela Tomasz
15.   Furmański Oliwer
16.   Maciejewski Maciej
17.   Wolan Dariusz
18.   Kościelniak Łukasz
19.   Mrowicki Piotr
20.   Nowicki Jarosław
21.   Krause Krzysztof
22.   Łazarz  Jacek
23.   Grotskiy Igor
24.   Wedziuk Piotr
25.   Szostek Łukasz
26.   Samel Leszek
27.   Berestek Sebastian
28.   Kalka Jacek
29.   Pliszka Grzegorz
30.   Kościelniak  Łukasz
31.   Boruta Mateusz
32.   Matusiak Rafał
33.   Cichacz Krzysztof
34.   Pietryk Michał
35.   Kuligowski Paweł
36.   Mączka Arkadiusz
37.   Głogowski Dariusz
38.   Pogorzelski Marcin
39.   Kurdelski Grzegorz
40.   Narojek Paweł
41.   Plichta Wojciech
42.   Stencel Marcin
43.   Szulc Krzysztof
44.   Żmuda-Trzebiatowski Dariusz
45.   Zygmanowski Maciej
46.   Guzdek Roman
47.   Żurek Radosław
48.   Żaczek Józef
49.   Borowski Paweł
50.   Myrcha Mariusz
51.   Raczko Jerzy
52.   Czarnecka Marta
53.   Czarnecki Zbigniew
54.   Jurzysta Zbigniew
55.   Kościelniak Leszek
56.   Bogusz Paweł
57.   Świerczyński  Mariusz
58.   Oleszczuk Aleksander
59.   Mrowicki Artur
60.   Klimas  Janusz
61.   Malesa Tomasz
62.   Matusewicz Witold
63.   Koliński Sylwester
64.   Powała-Niedźwiecki Maciej Jr.
65.   Szendzielorz Marek
66.   Jancen Anna
67.   Śliwiński Grzegorz
68.   Gąsiorowski Łukasz
69.   Kembłowski Piotr
70.   Klimek Damian
71.   Szablewski Łukasz
72.   Zeszutek Piotr
73.   Dutkiewicz Andrzej
74.   Matwiejczuk Jerzy
75.   Grądys Zbigniew
76.   Walczak Szymon
77.   Wierzbicki Jacek
 
KW - PZR
Maciek Misiak
 
Półfinały Rozgrywek Szkolnych RT Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Praga, 28.10.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 9 39
2 MKS Pogoń Siedlce  9 38
3 MKS Ogniwo Sopot 9 36
4 RC Arka Gdynia 9 21
5 RC Lechia Gdańsk 9 20
6 KS Budowlani Lublin 9 15
7 RzKS Juvenia Kraków 9 6
8 KS Budowlani Łódź 9 0

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 6% 55-lecie 5% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 275

7.238.784 liczba odwiedzin od
01.01.2014