banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Wiosenny kalendarz MPS 702.02.2015

Po zapoznaniu się z nadesłanymi ofertami, po uwzględnieniu rekomendacji Komisarza rozgrywek, Ireneusza Pietraka Zarząd Związku przyjął wiosenny kalendarz rozgrywek o Mistrzostwo Polski Seniorów w rugby 7. Wygląda on następująco:
 
21.03.2015 - zaległy turniej w regionie centralnym (organizator: Budowlani SA Łódź),
 
12.04.2015 - IV turnieje eliminacyjne (organizatorzy)
Południe: KS Budowlani Lublin
Cetrum: Skra Warszawa
Zachód: Sparta Jarocin
Północ: RC Arka Gdynia
 
19.04.2015 - dodatkowy turniej w grupie centralnej (organizator: Rugby Białystok)
 
Turnieje półfinałowe - 01.05.2015 (organizatorzy):
Grupa centralno-południowa: RC Częstochowa
Grupa zachodnio-północna: Husar Bolesławiec
 
Turniej finałowy (30/31.05.2015) - organizator: Tytan Gniezno.
 
Uzupełniono także regulamin rozgrywek. Przyjęte zmiany dotyczą paragrafu 11:

paragraf 11 pkt 2

Do turniejów półfinałowych awansuje 12 drużyn (po 6 z każdej grupy regionalnej). Podział grup w półfinałach wyglądać będzie następująco:

Grupa północno-zachodnia / Grupa południowo-centralna

gr A 1N,4W,5N / gr A 1S,4C,5S

gr B 1W,4N,5W / gr B 1C,4S.5C

gr C 2N,3W,6N / gr C 2S,3C,6S

gr D 2W,3N,6W / gr D 2C,3S,6C

kolejnośc gier:

1.4W - 5N 4C - 5S
2.4N - 5W 4S - 5C
3.3W - 6N 3C - 6S
4.3N - 6W 3S - 6C
5.1N - 4W 1S - 4C
6.1W - 4N 1C - 4S
7.2N - 3W 2S - 3C
8.2W - 3N 2C - 3S
9.1N - 5N 1S - 5S
10.1W - 5W 1C - 5C
11.2N - 6N 2S - 6S
12.2W - 6W 2C - 6C

półfinały:
13.A3 - D3
14.B3 - C3
15.A2 - D2
16.B2 - C2
17.A1 - D1
18.B1 - C1

finały:
19. mecz o XI m. L 13 - 14
20. mecz o IX m. W 13 - 14
21. mecz o VII m. L 15 -16
22. mecz o V m. W 15 -16
23. mecz o III m. L 17 -18
24. mecz o I m. W 17 -18

Do turnieju finałowego awansuje po 6 najlepszych drużyn z obydwu półfinałów.

paragraf 11 p. 6

Grupa A: 1, 4, 5 drużyna z grupy północno-zachodniej oraz 2, 3, 6 z grupy południowo-centralnej;
Grupa B: 1, 4, 5 drużyna z grupy południowo-centralnej oraz 2, 3, 6 z gupy północno-zachodniej.

 

U18: Litwa v Polska 5:40 Grand Prix 7s Series 2015
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0