POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.292 liczba odwiedzin od
01.01.2014

W niedzielę grała I i II liga rugby09.04.2014

W miniony weekend wiosenną rywalizację na dobre rozpoczęły zespoły I i II ligi.
Po niedzielnych starciach widać, że w walce o miejsce w Ekstralidze liczyć się będą przede wszystkim zespoły: warszawskiej Skry i krakowskiej Juvenii. Skra rozgromiła na własnym boisku zespół Alfy Bydgoszcz, natomiast Juvenia zdołała zdobyć bonusowy punkt na trudnym terenie w Pruszczu Gdańskim.
W meczu drużyn, które prawdopodobnie w tym sezonie nie będą miały szansy walki o awans do krajowej elity klubowej Frogs pokonali łódzkich Budowlanych.
Po wycofaniu się z rozgrywek BBRC Łódź i przełożeniu meczu we Wrocławiu w II lidze zostało rozegrane tylko jedno spotkanie, w którym Biało-Czarni Nowy Sącz pokonali AZS UZ RC Zielona Góra dzięki trzech przyłożeniom swego kapitana Grzegorz Golińskiego i po jednym Marcina Olszewskiego i Michała Żygłowicza.
 
Runda VII – 06.04.2014 (niedziela)
Frogs Warszawa v KS Budowlani Łódź 33-15 (8:15) (Adrian Pawlik, Wiesław Piotrowicz, Aneta Bejm)
Punkty dla Frogs: Steven Weeks-Johnson 20 (4P), Nuno Vieira 5 (P), Patrick Thomson 5 (P), Declan Horan 3 (K);
Punkty dla Budowlanych: Cezary Zabokrzycki 5 (P), Bartosz Zabokrzycki 5 (P), Maciej Rudalski 5 (1pd, 1K);
Żółte kartki: Krzysztof Majcherczyk, Krzysztof Zając (obaj Budowlani).
RKS Skra Warszawa v Alfa Bydgoszcz 84-0 (43:0) (Dariusz Marciniak, Wiesław Piotrowicz, Aneta Bejm)
Punkty dla Skry: Kamil Matysiak 16 (2P, 3pd), Olgierd Grefkowicz 11 (1P, 3pd), Sebastian Kostałkowski 10 (2P), Paweł Krajewski 7 (1P, 1pd), Kacper Banasiak 5 (P), Marcin Maciejewski 5 (P), Maciej Kacprzak 5 (P), Michał Droszcz 5 (P), Artur Hoppe 5 (P), Łukasz Nowosz 5 (P), Marcin Spyra 5 (P), Krzysztof Majcher 5 (P).
RC Czarni Pruszcz Gdański v RzKS Juvenia Kraków 12-38 (7:17) (Maciej Sienkiewicz, Tomasz Jarowicz, Monika Baniewicz)
Punkty dla Juvenii: Damian Zając 10 (2P), Paweł Wojciechowski 8 (4pd), Jakub Jasiński 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 5 (P), Grzegorz Zawojski 5 (P), Maciej Bielawski 5 (P);
Punkty dla Czarnych: Adam Ciesiołkiewicz 5 (P), Patryk Kościelniak 5 (P), Arkadiusz Bistram 2 (pd).
 
Runda VI – 06.04.2014 (niedziela)
RC Ruda Śląska v BBRC Łódź – nie odbył się z powodu wycofania się z rywalizacji drużyny BBRC Łódź
Biało-Czarni Nowy Sącz v AZS UZ RC Zielona Góra 29-12 (17:5) (Janusz Wilk)
Punkty dla Biało-Czarnych: Grzegorz Goliński 15 (3P), Marcin Olszewski 5 (P), Michał Zygłowicz 5 (P), Tomasz Czelny 4 (2pd);
Punkty dla AZS UZ: Kamil Macur 5 (P), Krzysztof Polak 5 (P), Michał Kopczyński 2 (pd).
KS Rugby Wrocław v RC Legia Warszawa /przełożony, 26.04. godz. 14.00/
 
/foto: Krzysztof Poręba/
Po rugbowym weekendzie w Siedlcach Baltic Cup dla gdańskiej Lechii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.292 liczba odwiedzin od
01.01.2014