POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.540.872 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV/7: Posiedzenie Komisji Konkursowej20.12.2017

 
W dniu 19 grudnia br. w biurze Polskiego Związku Rugby obyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej do rozstrzygnięcia konkursu na trenera głównego kadry narodowej seniorów w Rugby XV i 7.

Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Andrzeja Kucia - wiceprezesa ds. sportu, zweryfikowała, pod względem formalnym, wszystkie złożone oferty.
 
Do II etapu zakwalifikowano: 12 z 21 kandydatur na stanowisko trenera głównego kadry XV oraz 6 z 14 kandydatur na stanowisko trenera głównego kadry 7. Nazwiska kandydatów zakwalifikowanych do II etapu publikujemy poniżej:

Kandydaci na trenera Rugby XV: 
Boshoff Conrad, RPA
Buckland James, Wielka Brytania
Cholewa Lee, Wielka Brytania
Donnart William, Francja
Hopkins Phil, Austalia
Lindsay Duaine, Irlandia
Otarola Braulio, Chile
Putra Tomasz, Polska
Sothern Keith, Irlandia
Więciorek Stanisław, Polska
Williams Richie, Wielka Brytania
van Rensburg Shawn, Wielka Brytania
 
Kandydaci na trenera Rugby 7: 
Boshoff Conrad, RPA
Buckland James, Wielka Brytania
Donnart William, Francja
Kozak Andrzej, Polska
Neill Chris, Nowa Zelandia
Williams Richie, Wielka Brytania

Do w/w trenerów, którzy zostali zakwalifikowani do II etapu, wysłana zostanie prośba o udzielenie dodatkowych informacji niezbędnych do przeprowadzenia kolejnego etapu rekrutacji.
 
Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, a zarazem konieczność rzetelnej oceny ofert pod względem merytorycznym, komisja przedłuża termin rozstrzygnięcia konkursu do 5 stycznia 2018 r.
 
Kolejne posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się 28 grudnia br.
 
Andrzej Kopyt trenerem Pogoni KNK7: Przed Brisbane Super 7's Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.540.872 liczba odwiedzin od
01.01.2014