POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.767.616 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV: Powołania na zgrupowanie do Spały03.08.2017

 
W dniach 28.08 – 2.09.2017 w Spale odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej Rugby 
 
Informacje inne:
-stawiennictwo 28.08.2017 do godziny 18:00 w COS Spała , Al. Prezydenta I. Mościckiego 6
-obowiązek zabrania sprzętu kadrowego/ sprzęt treningowy (obuwie) do treningu na sztucznej i naturalnej murawie/siłowni/hali
-obowiązek posiadania ważnych badań lekarskich
-potwierdzenie przybycia do 10.08.2017 r. do Stanisław Więciorek  tel: 507056049
 
Budowlani  Łódż SA
1. Kujawa Łukasz;
2. Ignaczak Adrian;
3. Mchedlidze Toma;
4. Karpiński Piotr I;
5. Karpiński Piotr II;
6. Mirosz Michał;
7. Plichta Dawid;
8. Kubalewski Bartosz;
9. Reksulak Patryk;
10. Bosiacki Robert;
11. Pogorzelski Krystian
 
MKS Ogniwo Sopot-
12. Wilczuk Marcin;
13. Zeszutek Piotr;
14. Powała-Niedźwiecki Stanisław;
15. Szablewski Łukasz;
16. Piotrowicz Wojciech;
17. Szczepański Grzegorz
 
RC Arka Gdynia-
18. Bysewski Radosław;
19. Perzak Karol;
20. Banaszek Dawid;
21. Rakowski Radosław;
22. Sirocki Szymon
 
Pogoń Siedlce-
23. Chróściel Adrian;
24. Grabski Paweł;
25. Tokarski Paweł;
26. Panasiuk Maciej;
27. Trybus Daniel;
28. Gdula Daniel;
29. Lament Mateusz
 
RC Lechia Gdańsk-
30. Kacprzak Sebastian;
31. Płonka Marek Jr;
32. Bracik Kewin;
33. Wójtowicz Robert
 
KS Budowlani Lublin-
34. Klberashvili Robinson;
35. Król Wojciech;
36. Wiśniewski Piotr;
37. Bobruk Jakub;
38. Szrejber Rafał
 
KS Budowlani Łódż-
39. Poniatowski Paweł
 
RC Orkan Sochaczew-
40. Gasik Tomasz;
41. Kempa Michał
 
OKS Skra Warszawa-
42. Kostałkowski Sebastian
 
Stanisław Więciorek
 
U18 7: Powołania do Zakopanego Junior Sopot Beach Rugby

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.767.616 liczba odwiedzin od
01.01.2014