POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

XXIII Memoriał Feliksa Mikiciuka30.06.2015


XXIII Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży im. Felka Mikiciuka odbędzie się w Sosnowcu - Niwce w dniach 4-5 lipca br. na stadionie AKS Niwka, ul. Orląt Lwowskich 70. Startuje 5 drużyn z Walii, 5 Regionalnych Reprezentacji z Polski, Ukraińcy i Czesi. Początek turnieju młodzików w sobotę 4 lipca o godz. 11.00, odprawa techniczna godz. 10.00.
 
Dzień pierwszy, sobota 4.07.2015
Grupa A/boisko A                        Grupa B/boisko B
11.00  Newport - Islwyn                  Rhymney Valley - Mazowsze
11.25  Lublin - Łódź                       Małopolska - Morawy
11.50  Blaenau Gwent - Śląsk         Pontypool - Kijów
12.15  Newport - Łódź                    Mazowsze - Morawy
12.40  Blaenau Gwent - Lublin         Pontypool - Małopolska
13.05  Śląsk - Islwyn                      Kijów - Rhymney Valley
13.30  Newport - Blanenau Gwent    Mazowsze - Pontypool
13.55  Islwyn - Łódź                       Rhymney Valley - Morawy
14.20  Śląsk - Lublin                      Małopolska - Kijów
14.45  Łódź - Blaenau Gwent          Pontypool - Morawy
15.10  Lublin - Islwyn                     Rhymney Valley - Małopolska
15.35  Śląsk - Newport                   Mazowsze - Kijów                               
 
Dzień drugi, niedziela 5.07.2015    
11.00  Islwyn - Blaenau Gwent       Rhymney Valley - Pontypool
11.25  Łódź - Śląsk                       Morawy - Kijów
11.50  Lublin - Newport                  Mazowsze - Małopolska
 
Półfinały
12.30   I   A3 - B4                         II   A5 - B6
12.55  III  A4 - B3                         IV  A6 - B5
13.20  V  A2 - B1                         VI  A1 - B2
 
Finały
14.00  o V m  L I - L III                 o XI m   L II - L IV
14.25  o III m  L V - LVI                o IX m  W II -W IV
14.50  o I m   W V - W VI             o VIIm  L I - L III   
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 20 Wojciech Giełżyński: Wymyśliłem w Polsce rugby
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Szwajcaria Polska

Rugby Europe Trophy
Yverdon-les-Bains, 23.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1