POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.563.930 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy Skład

Trener: Krzysztof Okapa                             Asystent trenera: Karol Czyż

Fizykoterapeuta: Robert Cajzer                  Kierownik: Wiesław Piotrowicz

Zawodnicy:

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Pozycja

Klub

Wzrost/waga

1

Jakub Pietrasiak

1996

I linia

BBRC Łódź

187/98

2

Kamil Palasik

1996

I linia

Orkan Sochaczew

183/97

3

Daniel Pamięta

1996

I linia

Orkan Sochaczew

180/88

4

Paweł Pepliński

1997

I linia

Budowlani Łódź

179/110

5

Daniel Kosiorek

1996

I linia

Skra Warszawa

178/105

6

Marcin Gulka

1996

I linia

Czarni w Bytomiu

175/95

7

Bartłomiej Kozak

1996

I linia

Juvenia Kraków

180/89

8

Maciej Kociński

1996

II linia

Budowlani Łódź

188/85

9

Oskar Zyper

1996

II linia

Arka Gdynia

196/93

10

Jakub Mańkowski

1996

II linia

RC Ruda Śląska

189/103

11

Marecel Frątczak

1997

II linia

Czarni w Bytomiu

195/90

12

Mateusz Popiołek

1997

III linia

Orkan Sochaczew

189/78

13

Przemysław Serafin

1997

III linia

Budowlani Łódź

182/75

14

Dominik Nowiński

1997

III linia

Budowlani Łódź

181/86

15

Paweł Gajowniczek

1996

III linia

Czarni Pruszcz Gd.

183/95

16

Dawid Radwański

1996

III linia

Budowlani Łódź

191/102

17

Paweł Adamski

1996

III linia

Sparta Jarocin

184/94

18

Mateusz Nitschke

1997

III linia

Posnania Poznań

182/84

19

Marek Miśkiewicz

1996

łącznik młyna

Budowlani Łódź

171/60

20

Wojciech Lubisz

1996

łącznik młyna

Budowlani Lublin

166/64

21

Mateusz Plichta

1997

łącznik młyna

Orkan Sochaczew

183/74

22

Michał Kępa

1996

łącznik ataku

Orkan Sochaczew

181/71

23

Karol Skrzypiński

1997

łącznik ataku

Lechia Gdańsk

185/80

24

Łukasz Król

1996

łącznik ataku

Skra Warszawa

176/75

25

Jakub Młyńczak

1996

środkowy ataku

Orkan Sochaczew

186/78

26

Bartosz Kubalewski

1996

środkowy ataku

Posnania Poznań

182/78

27

Paweł Urbaniak

1997

środkowy ataku

Budowlani Łódź

189/78

28

Maciej Grabowski

1997

środkowy ataku

Budowlani Lublin

179/74

29

Oskar Soczewica

1996

środkowy ataku

Posnania/Francja

178/75

30

Jarosław Wójcik

1997

skrzydłowy

Budowlani Lublin

183/91

31

Robert Wójtowicz

1997

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

186/79

32

Szymon Mrozewski

1996

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

174/74

33

Andrzej Szczęscy

1997

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

186/80

34

Krystian Pogorzelski

1996

obrońca

Budowlani Łódź

188/87

35

Jędrzej Nowicki

1996

obrońca

Skra Warszawa

174/78

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.563.930 liczba odwiedzin od
01.01.2014