POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.750.942 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Liga Rugby 7 Rozgrywki

Polska Liga Rugby 7, klasyfikacja po XX turniejach: 
1.Husar Bolesławiec  90/7 pkt; 2.RC Częstochowa I  75/8 pkt; 3.Tytan Gniezno  66/7 pkt; 4.RK Unisław  66/5 pkt; 5.Kaskada Szczecin  64/8 pkt; 6.AZS ZUT Szczecin  50/5 pkt; 7.Gentlemen's RC Łódź  43/7 pkt; 8.Miedziowi Lubin  33/5 pkt; 9.Roland Iwano-Frankiwsk  31/3 pkt; 10.RC Igloo Ruda Śląska  23/2 pkt; 11.Dragon's Żmigród  23/5 pkt; 12.Czarni w Bytomiu  23/7 pkt; 13.Szarża Grudziądz  22/4 pkt; 14.Ogniwo Sopot  22/2 pkt; 15.Posnania Poznań  20/1 pkt; 16.Arka Gdynia  20/1 pkt; 17.Lechia Gdańsk  16/1 pkt; 18.AZS AWFiS Gdańsk  14/2 pkt; 19.RC Horken Kittlitz  14/2 pkt; 20.Skra Warszawa  13/1 pkt; 21.AZS Rzeszów  13/3 pkt; 22.Obeliks I Bełchatów  13/2 pkt; 23.RK Zduńska Wola  11/3 pkt; 24.Budowlani Lublin  11/1 pkt; 25.KS Budowlani Łódź  10/1 pkt; 26.Frog's Warszawa  10/2 pkt; 27.BBRC Łódź  9/1 pkt; 28.Alfa Bydgoszcz  8/2 pkt; 29.Biało-Czarni Nowy Sącz  5/1 pkt; 30.RC Legia Warszawa  5/1 pkt; 31.RC Karlhoffen  5/1 pkt; 32.Lokomotywa Wolsztyn  4/2 pkt; 33.Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  3/1 pkt; 34.Czarni Pruszcz Gdański  3/1 pkt; 35.RC Rumburk  3/1 pkt; 36.RC Bielsko Biała  3/1 pkt; 37.RC Szczecinek  3/1 pkt; 38.Black Gryffin Świdnica  3/3 pkt; 39.RC Brandis  1/1 pkt; 40.Obeliks II Bełchatów  1/1 pkt; 41.RC Częstochowa II  1/1 pkt.
 
Turniej Finałowy PLR 7, Częstochowa 05.07.2014
Klasyfikacja: 1.RC Igloo Ruda Śląska; 2. RK Unisław; 3. Tytan Gniezno; 4.BBRC Łódź; 5.RC Częstochowa; 6.Husar Bolesławiec; 7.Miedziowi Lubin; 8.Gentlemen's RC Łódź.
 
XX Turniej PLR 7 "Dragon Sevens", Żmigród 29.06.2014
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 14 pkt; 2.AZS ZUT Szczecin 9 pkt; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt; 4,Dragon's Żmigród 5 pkt; 5.Lokomotywa Wolsztyn 3 pkt; 6.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
XIX Turniej PLR 7, Częstochowa 14.06.2014 
Klasyfikacja: 1.RC Częstochowa I 10 pkt do PLR 7; 2.RC Igloo Ruda Śląska 5 pkt; 3.RC Bielsko Biała 3 pkt; 4.RC Częstochowa 1 pkt.
 
XVIII Turniej PLR 7, Szczecin 14.06.2014
Klasyfikacja: 1. AZS ZUT Szczecin 14 pkt; 2. Kaskada Szczecin 9 pkt; 3.Miedziowi Lubin 7 pkt; 4.Tytan Gniezno 5 pkt; 5.Rugby Szczecinek 3 pkt; 6.Dragons Żmigród 1 pkt.
 
XVII Turniej PLR 7, Unisław/Stablewice 07.06.2014
Klasyfikacja: 1.RK Unisław 12 pkt; 2. Alfa Bydgoszcz 7 pkt; 3. Szarża Grudziądz 5 pkt; 4.Gentlemen's RC Łódź 3 pkt; 5.RK Toruń n/kl.
 
XVI Turniej PLR 7 "Złote Drzwi Gnieźnieńskie", Poznań 25.05.2014
Klasyfikacja: 1.RK Unisław 18 pkt; 2.Tytan Gniezno 13 pkt; 3.AZS ZUT Szczecin 11 pkt; 4.Kaskada Szczecin 9 pkt; 5.Szarża Grudziądz 7 pkt; 6.Dragon's Żmigród 5 pkt; 7.Obeliks Bełchatów 3 pkt; 8.Lokomotywa Wolsztyn 1 pkt.
  
XV Turniej PLR 7, Lubin 17.05.2014
Klasyfikacja: 1.Tytan Gniezno 18 pkt; 2.Husar Bolesławiec 13 pkt; 3.RC Częstochowa 11 pkt; 4.Kaskada Szczecin 9 pkt; 5.AZS ZUT Szczecin 7 pkt; 6.Miedziowi Lubin 5 pkt; 7.Dragon;s Żmigród 3 pkt; 8.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
XIV Turniej PLR 7, Bolesławiec 03.05.2014
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 18 pkt; 2.Kaskada Szczecin 13 pkt; 3.Miedziowi Lubin 11 pkt; 4.Dragons Żmigród 9 pkt; 5.RC Horken Kittlitz 7 pkt; 6.RC Karlhoffen 5 pkt; 7.RC Rumburk 3 pkt; 8.RC Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
XIII Turniej PLR 7, Wojsławice 03.05.2014
Klasyfikacja: 1.RCC Częstochowa 14 pkt; 2.BBRC Łódź 9 pkt; 3.Tytan Gniezno 7 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 5.GRC Łódź 3 pkt; 6.RK Zduńska Wola 1 pkt.
 
XII Turniej PLR 7, Bytom 26.04.2014
Klasyfikacja: 1.RC Ruda Śląska 18 pkt; 2.Tytan Gniezno 13 pkt; 3.RC Częstochowa 11 pkt;
4.AZS Rzeszów 9 pkt; 5.GRC Łódź 7 pkt; 6.Husar Bolesławiec 5 pkt; 7.Czarni w Bytomiu 3 pkt; 8.Miedziowi Lubin 1 pkt.
 
XI Turniej PLR 7, Częstochowa 12.04.2014
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 10 pkt; 2.RC Częstochowa 5 pkt; 3.GRC Łódź 3 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 1 pkt.
 
X Turniej PLR 7 „Baltic Cup, Gdańsk 12.04.2014
Klasyfikacja: 1.RC Lechia Gdańsk 16 pkt; 2.Roland Iwano-Frankowsk 11 pkt; 3.RK Unisław 9 pkt;  4.Ogniwo Sopot 7 pkt; 5.AZS AWFiS Gdańsk 5 pkt; 6.Szarża Grudziądz 3 pkt; 7.AMW Gdynia n/kl.
 
IX Turniej PLR 7, Rzeszów 16.11.2013
Klasyfikacja: 1.Roland Iwano Frankowsk 10 pkt; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 5 pkt; 3.AZS Rzeszów 3 pkt.
 
VIII Turniej PLR 7, Warszawa 11.11.2013 (Turniej Niepodległości)
Klasyfikacja: 1.Polska; 2.Polska U19; 3.Roland Iwano Frankowsk; 4.Legia Warszawa; 5.Frogs&Co Warszawa; 6.AZS Rzeszów.
 
VII Turniej PLR 7, Gniezno 11.11.2013
Klasyfikacja: 1.Posnania Poznań 20 pkt; 2.RK Unisław 13 pkt; 3.Gentlemen’s RC Łódź 11 pkt; 4.AZS ZUT Szczecin 9 pkt; 5.Obeliks I Bełchatów 7 pkt; 6.Tytan Gniezno 5 pkt; 7.Kaskada Szczecin 3 pkt; 8.Obeliks II Bełchatów 1 pkt.
 
VI Turniej PLR 7, Częstochowa 27.10.2013 
Klasyfikacja: 1.RC Częstochowa 10 pkt; 2.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 3.RK Zduńska Wola 3 pkt.
 
V Turniej PLR 7, Unisław 26.10.2013
Klasyfikacja: 1.RK Unisław 14 pkt; 2.Genlemen’s RC Łódź 9 pkt; 3.Szarża Grudziądz 7 pkt; 4.Tytan Gniezno 5 pkt; 5.Kaskada I Szczecin 3 pkt; 6.Kaskada II Szczecin n/kl.
 
IV Turniej PLR 7, Zduńska Wola 20.10.2014
Klasyfikacja: 1.Budowlani Łódź 10 pkt; 2.RK Zduńska Wola 5 pkt; 3.Obelix Bełchatów 3 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 1 pkt.
 
III Turniej PLR 7, Warszawa 13.10.2013 (Turniej barażowy)
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Skra Warszawa; 4.Budowlani Lublin; 5.AZS AWFiS Gdańsk; 6.Frogs Warszawa; 7.RC Częstochowa; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.Alfa Bydgoszcz.
 
II Turniej PLR 7, Częstochowa 06.10.2013
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 12 pkt; 2.RC Częstochowa 7 pkt; 3.Gentlemen’s RC Łódź 5 pkt; 4.RK Zduńska Wola 3 pkt; 5.Czarni w Bytomiu 1 pkt.
 
I Turniej PLR 7, Bolesławiec 21.09.2013
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 16 pkt; 2.Kaskada Szczecin 11 pkt; 3.Miedziowi Lubin 9 pkt; 4.SV Horken Kittlitz RC 7 pkt; 5.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 6.Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3 pkt; 7.RC Brandis 1 pkt.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.750.942 liczba odwiedzin od
01.01.2014