POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.544.248 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17/Kadeci - Skład 2013-2014

.
Kadra U16
Kadra szkoleniowa:
Krzysztof Okapa - trener, Krzysztof Krzewicki - Ogólnopolski Oficer Rozwoju, Rafał Matusiak - trener, Paweł Kachlicki - trener, Bartosz Włodarek - trener, Łukasz Kościelniak - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta.
 
Zawodnicy:
Budowlani Łódź: Bartosz Pustkowski, Maksymilian Bączyński, Kamil Brzozowski, Kacper Olejniczak, Robert Kacprowicz, Patryk Pietrakowski;
Orkan Sochaczew: Bartłomiej Sadowski, Kamil Wróblewski, Norbert Okoniewski, Piotr Szkop, Piotr Niżnik;
Lechia Gdańsk: Dawid Wesołowski, Miłosz Bracik, Adrian Sajdowski, Jakub Możejko, Rafał Rutkowski;
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński, Adrian Byczwarow, Michał Soliński;
Miejski Klub Rugby Siedlce: Maciej Stefaniuk;
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Dankiewicz;
Marlin Ozorków: Daniel Głasek;
Arka Gdynia: Oskar Cichosz;
Posnania Poznań: Dominik Machlik.
 
 
Kadra U17
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Krzewicki - trener, Mirosław Żórawski - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta, Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji.
 
Zawodnicy:
Budowlani Łódź: Aleksandrer Michaus, Dorian Kozłowski, Paweł Urbaniak, Szymon Witkowski, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Maciej Kolasa, Aleksander Walczak, Kamil Brzozowski, Paweł Pepliński /RC Ruda Śląska/;
Lechia Gdańsk: Paweł Boczulak, Robert Wójtowicz, Patryk Topór, Mateusz Rymon-Lipiński;
Budowlani Lublin: Bartłomiej Gawroński, Jarosław Wójcik, Marcel Frątczak /Czarni w Bytomiu/;
Orkan Sochaczew: Mateusz Popiołek, Oskar Korzeniewski;
Posnania Poznań: Dawid Najdul, Mariusz Adamski, Mateusz Nitschke;
Skra Warszawa: Oskar Chudon, Damian Koszla, Kajetan Maracewicz;
Juvenia Kraków: Konrad Czepiec.

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.544.248 liczba odwiedzin od
01.01.2014