POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.274 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2015-2016


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina, Marcin Stencel 
 
Zawodniczki:
01. Stawicka Justyna - Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
03. Juźwicka Wiktoria - BBRC Łódź
04. Gregowska Aleksandra - BBRC Łódź
05. Wręczycka Aleksandra - Czarni Bytom
06. Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
07. Bednarska Magdalena - Koliber Sosnowiec 
08. Kowalczyk Klaudia - KS Gietrzwałd
09. Lazzari Stasy - Orkan Sochaczew
10. Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
11. Orłowska Julia - Posnania Poznań
12. Knowa Magdalena - RC Gorce
13. Warzecha Karolina - RC Gorce
14. Juszczak Beata - RC Gorce
15. Gronowska Paula - Toruński Klub Rugby
16. Morus Anna - UKS Lubień
17. Marszalik Paulina - UKS Lubień
18. Furman Natalia - Posnania Poznań
 
 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U19
 
Trener: Janusz Urbanowicz 
Kierownik: Piotr Kwidziński 
 
Zawodniczki:
01. Jankowska Natalia - Feta Olsztyn
02. Madon Urszula - Feta Olsztyn
03. Karlińska Kinga - Feta Olsztyn
04. Mikołajczyk Monika - Black Roses Poznań
05. Żurek Dominika - Diablice Ruda Śląska
06. Cebula Martyna - Diablice Ruda Śląska
07. Tarasiewicz Małgorzata - Atomówki Łódź
08. Rolka Sylwia - Legia Warszawa
09. Świstak Weronika - Legia Warszawa
10. Drozd Aleksandra - Juvenia Kraków
11. Niespodziany Martyna - Biało-Zielone Ladies Gdańsk
12. Sierżanowska Patrycja - Biało-Zielone Ladies Gdańsk
13. Sumiła Anna - Biało-Zielone Ladies Gdańsk

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.274 liczba odwiedzin od
01.01.2014