POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.775.776 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorki 7 Rozgrywki 2015-2016


Reprezentacja kobiet w sezonie 2015-2016 przygotowywała się do startów w dwóch turniejach Mistrzostw Europy. Panie zajęły III miejsce w Pradze i III w Esztergom po raz pierwszy w historii awansując do Women Sevens Grand Prix.
 
09-11.10.2015 - Camp, Poznań
 
27-30.11.2015 - Konsultacja i Turniej Rugby, Odessa (Ukraina)
Polska v Mołdawia 14:0
Polska v Rumunia 27:5
Ukraina v Polska 5:17
Półfinał: Polska v Rumunia 31:5
Finał o I miejsce: Polska v Mołdawia 17:0

04-06.03.2016 - Konsultacja, Cetniewo

23-27.03.2016 - Konsultacja hotel Ossa i Turniej Ghent Easter Rugby, Gandawa (Belgia)
Polska v Belgian Developement (Belgia) 0:5
Polska v Rugby Club Mountfield Ricany (Czechy) 31:0
Windmills/Holandia v Polska 15:0
Rugby-Verband Nordrhein-Westfalen (Niemcy) v Polska 0:47
Półfinały: Polska v Niemcy 14:10 (0:10); Polska v Belgian Developement 17:0
Finał o I miejsce: Windmills/Holandia v Polska 24:0
 
25-29.05.2016 - Konsultacja hotel Ossa i Turniej Amsterdam 7's (Holandia)
Susies Saloon (Holandia) v Polska 14:12
Polska v Old Albanian Saints (Anglia) 68:0
Polska v MO Sistas (Anglia) 21:10
Ćwierćfinały 
Polska v Niemcy 7:10
Polska v Fire Phoenix (Chiny) 0:12

14-20.06.2016 - Konsultacja Ossa i I Turniej ME Praga (Czechy)
Eliminacje
Polska v Norwegia 31:12 (12:7)
Polska v Dania 45:0 (24:0)
Polska v Niemcy 19:17 (19:0)
Ćwierćfinał Cup/Plate
Polska v Węgry 26:10 (19:5)
Półfinał Cup
Polska v Szwecja 0:29 (0:17)
Finał o III miejsce
Polska v Niemcy 12:5 (12:5)
 
05-11.07.2016 - Konsultacja Ossa i II Turniej ME Esztergom (Węgry)
Eliminacje
Polska v Izrael 36:7 (24:0)
Polska v Mołdawia 26:0 (14:0)
Polska v Niemcy 12:10 (12:5)
Ćwierćfinał Cup/Plate 
Polska v Szwajcaria 26:10 (19:0)
Półfinał Cup
Polska v Szkocja 31:0 (19:0)
Finał Cup
Polska v Szwecja 5:25 (5:10)
 

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.775.776 liczba odwiedzin od
01.01.2014