POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Seniorzy 7 Rozgrywki 2016-2017


Reprezentacja 7 w sezonie 2016-2017 przygotowuje się do czterech startów w turniejach Mistrzostw Europy Grand Prix Series, europejskiej elicie siódemek Top 12.
 
31.07-05.08.2016 - Zgrupowanie szerokiej kadry, Łódź
 
04.10.2016 - Testy motoryczne, Łódź - Sopot
 
19.10.2016 - Testy motoryczne, Łódź - Sopot
 
25.11-04.12.2016 - Konsultacja Warszawa i Turniej Dubai 7’s (Emiraty Arabskie)
Polska v SA 7’s Academy (Południowa Afryka) 0:52
Polska v Belgia 0:26
Polska v Les Bleus Sevens (Francja) 33:12
Półfinał Challenge Trophy: Polska v Francja A 10:14
Finał o XI miejsce: Polska v Zambia 12:28

01-05.02.2017 - Zgrupowanie szerokiej kadry, Zakopane

30.04-04.05.2017 - Konsultacja i Turniej w Siedlcach
Polska v Izrael 21:12
Polska v Litwa 17:14
Polska v Litwa 14:17
Polska v Izrael 29:12
Polska v Litwa 31:5
Polska v Izrael 0:21

03-04.06.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Moskwa (Rosja)
Polska v Rosja 5:48
Polska v Hiszpania 0:40
Polska v Włochy 10:31
Półfinał Challenge Trophy: Polska v Anglia 10:24
Finał o XI miejsce: Polska v Belgia 7:24
 
10-11.06.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Łódź
Irlandia v Polska 28:10
Portugalia v Polska 21:21
Niemcy v Polska 31:12
Półfinały Challenge Trophy: Portugalia v Belgia 19:21
Finał o XI miejsce: Polska v Portugalia 17:24
 
01-02.07.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Clermont (Francja)
Rosja v Polska 41:0
Anglia v Polska 26:17
Francja v Polska 36:7
Półfinał Challenge Trophy: Anglia v Polska 17:15
Finał o XI miejsce: Polska v Portugalia 26:17
 
15-16.07.2017 - Mistrzostwa Europy 7, Exeter (Anglia)
Rosja v Polska 34:0
Walia v Polska 38:5
Gruzja v Polska 35:10
Półfinał Challenge Trophy: Francja v Polska 31:12
Finał o XI miejsce: Polska v Belgia 12:17
 
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0