POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.465.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2016/2017 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 04.09.2016
Mini żak: 1.Arka I Gdynia; 2.Ogniwo I Sopot; 3.Tur I Chojnice; 4.Arka II Gdynia; 5.Ogniwo II Sopot; 6.Arka Rumia; 7.Tur II Chojnice.
Żak: 1.Arka I Gdynia; 2.Arka II Gdynia; 3.Arka Rumia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 24.09.2016
Mini Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Pogoń Siedlce.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Budowlani Lublin.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Gorce Raba Niżna.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Chojnice 24.09.2016
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Lechia Gdańsk I; 3.Ogniwo Sopot I; 4.Tur Chojnice II; 5.Tur Chojnice I; 6.Czarni Pruszcz Gdański; 7.SP Nieżychowice; 8.Arka Rumia I; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Arka Rumia II; 11.Arka Gdynia II; 12.Ogniwo Sopot II; 13.SP Nowa Cerkiew.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia; 3.Arka Gdynia II; 4.Tur Chojnice; 5.Czarni Pruszcz Gdański.
 
Nowa Huta 7’s, RTDiM - Kraków 01.10.2016
Mini żak: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 2.Rugby Club Częstochowa; 3.Biało- Czarni Nowy Sącz; 4-5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II i Nowa Huta Rugby Klub Kraków III.
Żak: 1.Rugby Club Częstochowa; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 01.10.2016 
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Husaria Kalisz; 3.AZS AWF Warszawa I; 4.KS Rugby Ruda Śląska; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Sparta Jarocin; 7.Arka Gdynia I; 8.Miejski Klub Rugby Siedlce; 9.Arka Gdynia II; 10.BBRC Łódź; 11.Fabrykanci Pabianice; 12.AZS AWF Warszawa II; 13.Czarni Bytom.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Arka Gdynia I; 3. BBRC Łódź; 4.Husaria Kalisz; 5.Gorce Raba Niżna; 6.Orkan Sochaczew; 7.Arka Gdynia II; 8.KS Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Gorce Raba Niżna; 4.BBRC Łódź; 5.Husaria Kalisz; 6.KS Rugby Ruda Śląska.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Raba Niżna 09.10.2016 
Mini żak: 1. RC Gorce Raba Niżna; 2. UKS Rugby Lubień; 3. KS Budowlani Łódź; 4. RC Biało-Czarni Nowy Sącz; 5. RC Częstochowa; 6. BBRC Łódź; 7. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 8. KS Rugby Ruda Śląska; 9. SP nr 17 Nowy Sącz; 10. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. KS Rugby Ruda Śląska; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Gorce Raba Niżna; 3. BBRC Łódź; 4. KS Rugby Ruda Śląska.

Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM - Jarocin 16.10.2016
Mini żak: 1.Sparta Jarocin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Husaria Kalisz; 4.UKS Strzała; 5.BBRC I Łódź; 6.BBRC II Łódź; 7.SP 1 Poznań A; 8.Husar Bolesławiec 9.Jastrowie; 10.BBRC III Łódź. Poza klasyfikacją: SP 1 Poznań B i Wataha Zielona Góra.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Orkan Sochaczew; 5.Husaria Kalisz; 6.Posnania Poznań; 7.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.BBRC Łódź; 4.Husar Bolesławiec; 5.Sparta Jarocin.

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 22.10.2016
Mini żak: 1. RC Arka Gdynia I 2. MKS Ogniwo Sopot I 3. MKS Ogniwo Sopot II 4. RC Lechia Gdańsk I 5. Tur Chojnice II 6. Arka Rumia II 7. Czarni Pruszcz 8. RC Arka Gdynia II 9. Arka Rumia I 10. Tur Chojnice I 11. RC Lechia Gdańsk II 12. SP 38 13. SP 52.
Żak: 1. Arka Gdynia I 2. Arka Gdynia II 3. Czarni Pruszcz Gdański 4. Lechia Gdańśk Arka Rumia - drużyna niesklasyfikowana.
Młodzik 7: 1. Arka Gdynia 2. Lechia Gdańsk I 3. Ogniwo Sopot 4. Lechia Gdańsk II.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 22.10.2016
Mini żak: 1. Budowlani Lublin; 2. AZS AWF Warszawa 1; 3. LFV Francja 1; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. AZS AWF Warszawa 2; 6. RC Orkan Sochaczew; 7. LFV Francja 2.
Żak: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Budowlani Lublin.
Młodzik: 1. RC Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 30.10.2016
Mini żak: 1. Gorce Raba Niżna; 2. Husaria Kalisz; 3. UKS Lubień; 4. RC Częstochowa I; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 6. Sparta Jarocin; 7. Orkan Sochaczew; 8. RC Częstochowa II; 9. SP Kuchary; 10. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11. KS Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. Orkan Sochaczew; 2. Husaria Kalisz; 3. Gorce Raba Niżna; 4. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 5. KS Rugby Ruda Śląska; 6. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Gorce Raba Niżna; 3. KS Rugby Ruda Śląska; 4. Husar Bolesławiec; 5. Husaria Kalisz.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 06.11.2016
Mini żak: 1. Arka Gdynia I; 2. Ogniwo Sopot  I; 3. Arka Gdynia II; 4. Lechia Gdańsk I; 5. Arka Rumia; 6. Czarni Pruszcz Gdański I; 7. Tur Chojnice II; 8. Tur Chojnice I; 9. RK Unisław I; 10. Czarni Pruszcz Gdański II; 11. RK Unisław II; 12. Ogniwo Sopot II; 13. Lechia Gdańsk I.
Żak: 1. Arka Gdynia I; 2. Czarni Pruszcz Gdański; 3. Arka Gdynia II; 4. RC Arka Rumia; 5. RK Unisław; 6. Lechia Gdańsk.
Młodzik: 1. Arka  Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 13.11.2016
Mini żak: 1. Arka Gdynia I; 2. Lechia Gdańsk I; 3. Ogniwo Sopot II; 4. Tur Chojnice I; 5. Arka Gdynia II; 6. Arka Rumia I; 7. Ogniwo Sopot I; 8. Tur Chojnice II; 9. Arka Gdynia III; 10. Tur Chojnice III; 11. Arka Rumia II; 12. Lechia Gdańsk II.
Żacy: 1. Arka Gdynia I; 2. Arka Rumia; 3. Arka Gdynia II; 4. Lechia Gdańsk.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk.

22.04.2017 : X Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM, Łódź
Mikrus: 1.Ogniwo Sopot; 2.KS Budowlani I; 3.KS Budowlani II; 4.BBRC Łódź; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Arka Gdynia; 3.Huta Rugby Klub Kraków; 4.UKS Lubień; 5.Ogniwo Sopot; 6.RC Częstochowa I; 7.Sparta Jarocin; 8.RC Częstochowa II; 9.KS Budowlani Łódź; 10.SP 5 Poznań; 11.Husaria Kalisz; 12.Fabrykanci Pabianice; 13.Roland Ivanofrankowsk; 14.Lechia Gdańsk; 15.BBRC Łódź II; 16.Orkan Sochaczew; 17.Miejski Klub Rugby Siedlce; 18.BBRC Łódź I; 19.SP Kuchary.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Tullow II; 3.Tullow III; 4.Arka Gdynia; 5.EŻI Ryga; 6.UKS Strzała; 7.Tullow I; 8.Roland Ivanofrankowsk; 9.Orkan Sochaczew; 10.Husaria Kalisz; 11.Lechia Gdańsk; 12.Fabrykanci Pabianice; 13.Miejski Klub Rugby Siedlce; 14.BBRC Łódź; 15.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.EŻI Ryga; 4.Gorce Raba Niżna; 5.BBRC Łódź; 6.Sparta Jarocin; 7.Roland Ivanofrankowsk.

29.04.2017 : II Puchar Gorczańskiego Oscypka, RTDiM, Raba Niżna 
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.RCC Częstochowa; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.UKS Lubień; 5.Sparta Jarocin; 6.Husaria Kalisz; 7.Rugby Ruda Śląska I; 8.Rugby Ruda Śląska II; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 10.Gorce Raba Niżna II; 11.RCC Częstochowa II; 12.SP 17 Nowy Sącz; 13.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 14.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 15.Husar Bolesławiec; 16.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Husaria Kalisz; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Nowogrodziec; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.Hisar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Husar Bolesławiec; 3.Husaria Kalisz.
 
06.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdynia
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Ogniwo Sopot II; 3.UKS Czeczewo; 4.RK Unisław I; 5.TUR Chojnice I; 6.Lechia Gdańsk I; 7.Arka Gdynia II; 8.Ogniwo Sopot I; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Czarni Pruszcz Gdański; 11.TUR Chojnice II; 12.Arka Gdynia III; 13.RK Unisław II; 14.Arka Rumia I; 15.Arka Rumia II 2.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.

06.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lublin
Mini żak: 1.Budowlani Lublin I; 2.Orkan Sochaczew; 3.AZS AWF Warszawa; 4.SP 3 Sochaczew I; 5.Budowlani Lublin II; 6.Miejski Klub Rugby Siedlce; 7.SP 3 Sochaczew II.
Żak: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2.Orkan Sochaczew; 3.Budowlani Lublin.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.AZS AWF Warszawa.
 
13.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Jarocin
Mini żak: 1.Sparta Jarocin; 2.SP Cielcza; 3.Husaria Kalisz; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.SP 4 Leszno; 6.SP 4 Leszno II; 7.Posnania Poznań II; 8.Posnania Poznań; 9.Husar Bolesławiec; 10.Rugby Ruda Śląska II; 11.SP 61 Poznań; 12.Sparta Jarocin II; 13.Husaria Kalisz 2.
Żak: 1.Husaria Kalisz; 2.Posnania Poznań; 3.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Gorce Raba Niżna; 3.Sparta Jarocin.
 
14.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mikrus: 1.BBRC Łódź; 2.KS Budowlani Łódź II; 3.KS Budowlani Łódź I; 4.AZS AWF Warszawa.
Mini żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Częstochowa; 3.Budowlani Lublin I; 4.AZS AWF Warszawa; 5.RC Częstochowa II; 6.Fabrykanci Pabianice; 7.Orkan Sochaczew; 8.BBRC Łódź; 9.Budowlani Lublin II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Budowlani Lublin; 4.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin; 4.BBRC Łódź; 5.AZS AWF Warszawa.
 
21.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rumia
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Ogniwo Sopot I; 3.Tur Chojnice I; 4.Arka Gdynia II; 5.Lechia Gdańsk; 6.Ogniwo Sopot II; 7.Arka Gdynia II; 8.Arka Rumia I; 9.Czarni Pruszcz Gdański II; 10.Tur Chojnice II; 11.Czarni Pruszcz Gdański I; 12.Arka Rumia II.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Czarni Pruszcz Gdański.

03.06.2017 : IV Śląski Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska 1; 3.Orkan Sochaczew 1; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Biało-Czarni Nowy Sącz; 6.Czarni Bytom 1; 7.SP Międzyborów; 8.Burevisnik Chmielnicki (Ukraina); 9.RC Częstochowa 1; 10.Biało-Czarni Nowy Sącz; 11.Bajtle Ruda Śląska 2; 12.Hegemon Bytom; 13.RC Częstochowa 2; 14.Orkan Sochaczew 2; 15.Czarni Bytom 2.
Żak: 1.Burevisnik Chmielnicki; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.Czarni Bytom; 5.Hegemon Bytom.
Młodzicy: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Bajtle Ruda Śląska.
 
04.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Ogniwo Sopot II; 3.Tur Chojnice I; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Arka Rumia III; 6.Arka Gdynia II; 7.Lechia Gdańsk II; 8.Tur Chojnice II; 9.Tur Chojnice III; 10.Ogniwo Sopot I; 11.Arka Rumia II; 12.Arka Rumia I.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Lechia Gdańsk.
Młodzicy: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.

18.06.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk
Mini żak: 1.Ogniwo Sopot I; 2.Arka Gdynia I; 3.RK Uniaław; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Arka Rumia I; 6.Tur Chojnice I; 7.Czarni Pruszcz Gdański; 8.Ogniwo Sopot II; 9.Ogniwo Sopot III; 10.Arka Gdynia II; 11.Lechia Gdańsk II; 12.Arka Rumia II; 13.Arka Gdynia III; 14.Tur Chojnice III; 15.Arka Rumia III.
Żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański Barbarians.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.

24.06.2017 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
Mikrus: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź; 4.AZS AWF Warszawa.
Mini żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.KS Budowlani Lublin I; 3.MKS Ogniwo Sopot; 4.BBRC Łódź; 5.RC Arka Gdynia; 6.KS Budowlani Łódź; 7.RC Częstochowa I; 8.RC Lechia Gdańsk II; 9.MKS Pogoń Siedlce; 10.KR Husaria Kalisz; 11.KS Rugby Ruda Śląska; 12.RC Orkan Sochaczew II; 13.AZS AWF Warszawa; 14.RC Częstochowa II; 15.UKS Lubień; 16.KS Budowlani Lublin II; 17.RC Orkan Sochaczew I; 18.RC Lechia Gdańsk I; 19.Sparta Jarocin; 20.MKR Siedlce.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Arka Gdynia; 3.RC Gorce Raba Niżna; 4.KR Husaria Kalisz; 5.RC Orkan Sochaczew; 6.KS Budowlani Lublin; 7.RC Lechia Gdańsk; 8.MKR Siedlce.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.RC Arka Gdynia; 4.KS Budowlani Lublin; 5.MKS Pogoń Siedlce; 6.BBRC Łódź; 7.RC Gorce Raba Niżna; 8.RC Lechia Gdańsk; 9.Sparta Jarocin.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.465.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014