banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U17/Kadeci - Skład 2016-2017


Reprezentacja Polski U16
 
Kadra trenerska
Choduń Piotr - trener koordynator

Zawodnicy
01. Morus Marcin - 2001 - Juvenia Kraków
02. Polakiewicz Mateusz - 2001 - Juvenia Kraków
03. Bryl Artur - 2001 - Juvenia Kraków
04. Blaski Filip - 2001 - Juvenia Kraków
05. Adamiak Krystian - 2001 - Pogoń Siedlce
06. Mroziński Jan - 2001 - RC Orkan Sochaczew
07. Misiak Sebastian - 2001 - RC Orkan Sochaczew
08. Sobański Mateusz - 2001 - RC Orkan Sochaczew
09. Kitliński Sebastian - 2001 - RC Orkan Sochaczew
10. Szwarc Michał - 2001 - RC Orkan Sochaczew
11. Dobijański Przemysław - 2001 - RC Orkan Sochaczew
12. Sałatka Karol - 2001 - Budowlani Lublin
13. Tomaszewski Dominik - 2001 - Budowlani Lublin
14. Kędzierski Grzegorz - 2001 - Budowlani Lublin
15. Siedlecki Paweł - 2001 - Budowlani Lublin
16. Wiszniewski Louis - 2001 - Anglia
17. Wielądek Mateusz - 2001 - Legia Warszawa
18. Piórkowski Filip - 2001 - Budowlani Łódź
19. Szerment Jakub - 2001 - Budowlani Łódź
20. Syska Jakub - 2001 - BBRC Łódź
21. Derwis Oskar - 2001 - Arka Gdynia
22. Niespodziany Olaf - 2001 - Lechia Gdańsk
23. Stenka Daniel - 2001 - Ogniwo Sopot
24. Wołowczyk Nikolas - 2001 - Ogniwo Sopot
25. Kozioł Jacek - 2001 - Husar Bolesławiec
26. Jasiński Bartek - 2001 - Husar Bolesławiec
 
Rezerwa
01. Ignaczak Jakub - 2001 - BBRC Łódź
02. Puchalski Tomasz - 2001 - Budowlani Łódź
03. Bayoumy Adam - 2001 - Lechia Gdańsk
04. Kubacki Konrad - 2001 - Lechia Gdańsk
05. Mazurkiewicz Sylwester - 2001 - Lechia Gdańsk
06. Wołkanowski Jakub - 2001 - Lechia Gdańsk
07. Panek Mateusz - 2001 - RC Orkan Sochaczew
08. Szymerski Dawid - 2001 - RC Orkan Sochaczew
09. Getka Kacper - 2001 - RC Orkan Sochaczew
10. Starak Kacper - 2001 - Pogoń Siedlce
11. Mucha Aleksander - 2001 - Budowlani Lublin
12. Brożek Gabriel - 2001 - Budowlani Lublin
13. Gąska Sylwester - 2002 - Budowlani Lublin
14. Lysakowski Aleksander - 2001 - Legia Warszawa
15. Skrzydlewski Adrian - 2002 - Legia Warszawa
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0