POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.544.739 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U19/Juniorzy 7 - Rozgrywki 2016-2017


KADRA U18
 
Konsultacja,  Sochaczew 17-19.06.2016
 
Zgrupowanie i Turniej Olimpic Hopes, Zakopane i Praga (Czechy) 16-24.08.2016
Czechy v Polska Biali 5:43 
Niemcy v Polska Czerwoni 17:12
Czechy v Polska Czerwoni 12:12
Niemcy v Polska Biali 0:41
Mecz o III miejsce: Czechy v Polska Czerwoni 5:35
Mecz o I miejsce: Niemcy v Polska Biali 19 :24
Klasyfikacja: 1. Polska (Biali); 2. Niemcy; 3. Czechy; 4. Polska Development (Czerwoni)
 
Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Sochaczew i Bukareszt 12-18.09.2016
Polska v Rosja  12:24 (0:0)
Polska v Francja  0:63 (0:28)
Polska v Hiszpania  12:31 (0:17)
Półfinał Bowl: Polska v Mołdawia  42:0 (14:0)
Finał o IX miejsce: Polska v Luksemburg  14:19 (0:0)

28.04-03.05.2017 - Zgrupowanie reprezentacji oraz OKKW, Burzenin

21.06-26.06.2017 - Konsultacja i start w United World Games, Kraków/Klagenfurt (Austria) 
Polska v Siauliai Sports Gymnasium (Litwa) 26:12
Polska v Rugby Ljubljana (Słowenia) 24:7
Polska v Esztergomi Vitézek Rugby AFC (Węgry) 41:7
Polska v Rugby Opens Borders (Austria) 38:0
Czechy v Polska 33:24
Półfinał: Polska v RC Mountfield Říčany (Czechy) 22:7
Finał: Polska v Czechy 5:28
Polska Biało-Czerwoni v Rugby Union Donau Wien (Austria) 48:0
Polska Biało-Czerwoni v Queen Elizabeth Grammar School (Wielka Brytania) 7:17
Polska Biało-Czerwoni v Stade Rugby Club Wien (Austria) 24:10
Polska Biało-Czerwoni v RC Mountfield Říčany (Czechy) 14:19
Polska Biało-Czerwoni v Rugby Academy Midden Oost (Holandia) 7:12
Drugi zespół odpadł po zajęciu IV miejsca w grupie
 
 
KADRA U16
 
Konsultacja i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków i Lipno 04-07.08.2016
Polska v Niemcy 15:19
Czechy v Polska 5:12
Polska v Węgry 54:0
Finał: Niemcy v Polska 17:22 po dogrywce
Klasyfikacja: 1. Polska; 2. Niemcy; 3. Czechy; 4. Węgry
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.544.739 liczba odwiedzin od
01.01.2014