POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga 2019 - Tabela, wyniki

EKSTRALIGA 2019

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot  9 9 0 0 42 377-105 6
2 Budowlani SA Łódź 9 8 0 1 39 407-115 7
3 Pogoń Siedlce 9 5 1 3 29 273-142 7
4 Skra Warszawa  9 5 0 4 28 256-227 8
5 Budowlani Lublin 9 5 1 3 25 236-185 3
6 Orkan Sochaczew 9 5 0 4 25 267-183 5
7 Juvenia Kraków  9 2 1 6 12 138-389 2
8 KS Budowlani Łódź  9 2 0 7 12 111-267 4
9 Lechia Gdańsk 9 2 1 6 11
168-255 2
10 Arka Gdynia  9 0 0 9 1 103-468 1

29.06.2019 - Baraż
Arka Gdynia v Arka Rumia 49:10 (23:3)

15.06.2019 - Mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź SA 27:24 (10:10)

15.06.2019 - Mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 51:7 (22:0)

01.06.2019 - Kolejka IX
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 38:10 (14:3)
Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 33:13 (21:8)
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 24:17 (7:12)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 15:71 (3:30)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 7:55 (7:21)

18-19.05.2019 - Kolejka VIII
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 40:21 (16:0)
Budowlani SA Łódź v Juvenia Kraków 84:10 (46:3)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 45:26 (35:14)
Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew 15:40 (5:26)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 20:20 (7:15)

11-12.05.2019 - Kolejka VII
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 0:25 vo 
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 19:39 (0:24)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 5:21 (0:10)
Skra Warszawa v Budowlani SA Łódź 27:45 (12:27)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 30:24 (20:17)

04-05.05.2019 - Kolejka VI
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:13 (10:5)
Arka Gdynia v Skra Warszawa 13:27 (6:0)
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 49:7 (18:7)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 27:14 (15:7)
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 31:11 (21:6)

27-28.04.2019 - Kolejka V
Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź 50:3 (24:3)
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 15:29 (7:19)
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 10:40 (5:28)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 73:7 (40:0)
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 64:17 (40:5)

13-14.04.2019 - Kolejka IV
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa 14:17 (0:12)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 3:61 (3:28)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 27:10 (14:0)
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:25 (8:20)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 41:12 (21:0)
 
06-07.04.2019 - Kolejka III
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 48:8 (29:3)
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 27:31 (15:12)
Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź 46:3 (29:0)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 48:13 (22:6)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 18:21 (7:6)

30-31.03.2019 - Kolejka II
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew 14:17 (14:0)
KS Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 6:24 (6:17)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 17:47 (5:35)
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 14:24 (0:13)
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk 22:22 (12:22)

16-17.03.2019 - Kolejka I
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa 32:26 (20:7)
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 58:0 (31:0)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 41:0 (15:0)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 87:3 (26:3)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 20:22 (5:12)
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1