Kadra kobiet trenowała w Pobiedziskach – 13/11/2013

Już po zakończeniu jesiennych turniejów Mistrzostw Polski, ale jeszcze w sezonie i przy sprzyjającej pogodzie, w podpoznańskich Pobiedziskach odbyła się pierwsza akcja szerokiej kadry narodowej prowadzonej przez nowego szkoleniowca – Tomasza Kapustkę.

Dzięki wsparciu sponsora (podziękowania dla firmy Tiptopol), niesłabnącej przychylności komfortowego hotelu Alexandra, pełnej opiece pobiedziskiego OSiR-u na dwudniowej konsultacji (połączonej z udziałem w Turnieju Niepodległości w Warszawie [kliknij]) spotkało się aż 18 zawodniczek, reprezentujących niemal wszystkie, uczestniczące w rozgrywkach kluby.

Pobiedziska_10.11.2013_2Oczywiście, nie obyło się bez absencji kilku czołowych rugbistek, ale dało to możliwość pokazania się innym, aspirującym do gry w narodowej „siódemce”. Kadra zaliczyła 4 treningi, dwa na przestronnej hali- pod kątem zimowej pracy przygotowawczej i dwa na miejscowym stadionie – stricte pod poniedziałkowy turniej towarzyski.

Był także czas na spotkanie z Michałem Fijałkowskim, Przewodniczącym Komisji Gier i Dyscypliny, poświęcone zagrożeniom ze strony niedozwolonego wspomagania, na odprawy i rozmowy, jakże potrzebne do bliższego poznania się nawzajem.

Pobiedziska_10.11.2013/Na zdjęciu: zajęcia z trenerem Arkadiuszem Mąkiną, poświęcone technice biegu i aspektom motorycznym/
Bookmark the permalink.

Comments are closed.