banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
EKSTRALIGA 2019/2020

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Master Pharm Łódź
8 8 0 0 37 336-118 5
2 Juvenia Kraków 7 5 0 2 25 212-163 5
3 Ogniwo Sopot
7 5 0 2 25 185-110 5
4 Pogoń Awenta Siedlce  7 5 0 2 25 185-107 5
5 Lechia Gdańsk
7 3 0 4 16 171-134 4
6 Skra Warszawa 7 3 0 4 16 236-180 4
7 Orkan Sochaczew 7 3 0 4 13 135-178 1
8 Arka Gdynia 7 0 0 7 1 82-338 1
9 Budowlani Lublin 7 0 0 7 0 80-294 0

09-10.11.2019 - Kolejka VIII
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 5:47 (5:33)
Master Pharm Rugby Łódź v Juvenia Kraków 29:23 (21:6)
Pogoń Awenta Siedlce v Orkan Sochaczew 27:10 (15:10)
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 57:10 (24:10)

19-20.10.2019 - Kolejka VII
Skra Warszawa v Arka Gdynia 71:14 (33:14)
Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce 8:30 (3:15)
Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 14:35 (7:22)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 36:22 (13:15)

12.10.2019 - Kolejka VI
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 19:34 (12:10)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 34:13 (15:13)
Master Pharm Rugby Łódź v Budowlani Lublin 80:8 (42:8)
Pogoń Awenta Siedlce v Skra Warszawa 34:14 (24:0)

05-06.10.2019 - Kolejka V
Pogoń Awenta Siedlce v Arka Gdynia 54:19 (39:0)
Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź 23:39 (10:20)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 18:38 (6:19)
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 20:19 (15:7)

28-29.09.2019 - Kolejka IV
Arka Gdynia v Juvenia Kraków 12:35 (6:7)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 33:7 (14:7)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 36:17 (14:12)
Master Pharm Rugby Łódź v Pogoń Awenta Siedlce 27:13 (17:8)

14-15.09.2019 - Kolejka III
Master Pharm Rugby Łódź v Arka Gdynia 73:7 (46:0)
Pogoń Awenta Siedlce v Ogniwo Sopot 10:13 (3:7)
Skra Warszawa v Lechia Gdańsk 11:18 (11:15)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 24:26 (17:11)

07-08.09.2019 - Kolejka II
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 22:27 (0:11)
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 29:14 (17:9)
Lechia Gdańsk v Pogoń Awenta Siedlce 16:17 (13:7)
Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź 11:13 (8:10)

31.08-01.09.2019 - Kolejka I
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 43:29 (10:8)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 31:3 (14:3)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 27:15 (0:15)
Master Pharm Rugby Łódź v Lechia Gdańsk 40:19 (18:5)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Daniel Gdula  Master Pharm Rugby Łódź 135
02 Artur Bryl Juvenia Kraków 92
03 Michał Kępa  Orkan Sochaczew 70
04 Violeti Kolo Skra Warszawa 56
05 Thaniel Halafihi Skra Warszawa 55
06 Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 52
07  Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 41
08 Marek Przychocki Ogniwo Sopot 40
  Vitalii Kramarenko Master Pharm Rugby Łódź 40
10 Maciej Grabowski Budowlani Lublin 33
  Przemysław Rajewski
Pogoń Siedlce
33
12 Bartosz Kubalewski Master Pharm Rugby Łódź 30
  Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 30
14 Vladyslav Adazhynyk Arka Gdynia 26
15 Grzegorz Szczepański Pogoń Siedlce 25
16 Krystian Pogorzelski Master Pharm Rugby Łódź 22

Ogółem punkty zdobywało 115 zawodników, stan na dzień 10.11.2019.

 
1. 31.08/01.09.2019
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia
Master Pharm Rugby Łódź v RC Lechia Gdańsk
Skra Warszawa v RZKS Juvenia Kraków
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew
MKS Pogoń Awenta Siedlce pauzuje
 
2. 07/08.09.2019
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
RZKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
RC Lechia Gdańsk v MKS Pogoń Awenta Siedlce
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź
Skra Warszawa pauzuje
 
3. 14/15.09.2019
Master Pharm Rugby Łódź v RC Arka Gdynia
MKS Pogoń Awenta Siedlce v MKS Ogniwo Sopot
Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew v RZKS Juvenia Kraków
KS Budowlani Lublin pauzuje
 
4. 28/29.09.2019
RC Arka Gdynia v RZKS Juvenia Kraków
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Lublin
MKS Ogniwo Sopot v Skra Warszawa
Master Pharm Rugby Łódź v MKS Pogoń Awenta Siedlce
RC Orkan Sochaczew pauzuje
 
5. 05/06.10.2019
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RC Arka Gdynia
Skra Warszawa v Master Pharm Rugby Łódź
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
RZKS Juvenia Kraków pauzuje
 
6. 12/13.10.2019
RC Lechia Gdańsk v RZKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew
Master Pharm Rugby Łódź v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Awenta Siedlce v Skra Warszawa
RC Arka Gdynia pauzuje
 
7. 19/20.10.2019
Skra Warszawa v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Awenta Siedlce
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź
RZKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot
RC Lechia Gdańsk pauzuje
 
8. 09/10.11.2019
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
Master Pharm Rugby Łódź v RZKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Awenta Siedlce v RC Orkan Sochaczew
Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin
MKS Ogniwo Sopot pauzuje
 
9. 16/17.11.2019
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew v Skra Warszawa
RZKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Awenta Siedlce
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot
Master Pharm Rugby Łódź pauzuje
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0