POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 292

7.436.068 liczba odwiedzin od
01.01.2014
FAZA II, zasadnicza - I i II Runda

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Pogoń Siedlce  13 11 0 2 51 379-139 7
2 Budowlani Łódź SA  12 10 0 2 50 502-128 10
3 Ogniwo Sopot  11 10 0 1 46 363-130 6
4 Arka Gdynia  13 6 0 7 32 271-367 8
5 Lechia Gdańsk  12 5 0 7 25 273-274 5
6 Budowlani Lublin  12 5 0 7 25 297-299 5
7 Juvenia Kraków  11 1 0 10 6 171-473 2
8 KS Budowlani Łódź  12 0 0 12 1 143-640 1
 
14.10.2017 - I Runda - XIII kolejka 
Arka Gdynia v Juvenia Kraków 36:10 (24:0)
KS Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 28:43 (14:19)
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 11:42 (6:11)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 17:12 (6:7) 

30.09-01.10.2017 - I Runda - XII kolejka 
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 25:10 (12:3)
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 73:17 (23:3)
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk 21:31 (7:17)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 57:24 (36:12) 

24.09.2017 - I Runda - XI kolejka 
Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk 39:0 (13:0)
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 10:31 (10:10)
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 40:14 (26:0)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot - przełożony na 07.10.2017, nie odbył się, decyzję podejmie KGiD
 
16.09.2017 - I Runda - X kolejka 
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków 33:15 (14:8)
KS Budowlani Łódź v Ogniwo Sopot 14:38 (0:26)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 17:48 (10:14)
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 23:12 (20:5)

26/27.08.2017 - I Runda - IX kolejka  
KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków - przełożony
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 20:0 (0:0) - rozegrany 08.10.2017
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin - przełożony na 04-05.11.2017
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA - przełożony na 04-05.11.2017

19-20.08.2017 - I Runda - VIII kolejka 
KS Budowlani Łódź v Pogoń Siedlce 10:50 (3:19)
Juvenia Kraków v Budowlani SA Łódź 3:57 (3:19)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 10:17 (3:7)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 13:27 (8:8)

20.05.2017 - I Runda - VII kolejka 
Budowlani Lublin v Budowlani SA Łódź 3:26 (3:6)
KS Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk 7:52 (0:7)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 54:18 (33:12)
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 15:19 (5:0)

13.05.2017 - I Runda - VI kolejka 
Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin 13:18 (3:11)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia 62:5 (27:0)
Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 6:23 (6:8)
Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź 98:0 (41:0)

06-07.05.2017 - I Runda - V kolejka 
KS Budowlani Łódź v Budowlani SA Łódź 0:45 (0:26)
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 64:14 (28:7)
Arka Gdynia v Budowlani Lublin 41:17 (17:0)
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 23:12 (8:0)

29.04.2017 - I Runda - IV kolejka 
Budowlani SA Łódź v Pogoń Siedlce 19:16 (9:7)
Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź 76:0 (45:0)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 25:45 (18:34)
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 17:15 (10:9)

14-15.04.2017 - I Runda - III kolejka 
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 26:7 (7:7)
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 17:29 (0:26)
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 26:39 (20:15)
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 34:7 (17:0)

01-02.04.2017 - I Runda - II kolejka 
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 8:45 (8:28)
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 18:23 (15:17)
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 35:27 (7:13)
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 17:30 (5:27)

25.03.2017 - I Runda - I kolejka 
Budowlani SA Łódź v Juvenia Kraków 74:10 (52:0)
Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź 41:0 (24:0)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 14:29 (7:15)
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 38:7 (26:0)


FAZA I, wstępna - Puchar Polski

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 6 5 0 1 26 180-47 6
2 Pogoń Siedlce 6 5 0 1 23 120-90 3
3 Arka Gdynia 6 2 0 4 11 101-136 3
4 Budowlani Lublin 6 0 0 6 1 52-180 1

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 6 5 0 1 25 247-55 5
2 Lechia Gdańsk 6 5 0 1 23 237-90 3
3 Orkan Sochaczew 6 2 0 4 10 84-259 2
4 Juvenia Kraków 6 0 0 6 1 62-226 1
 
05.11.2016 - Finał Pucharu Polski
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 17:6 (3:6)

29-30.10.2016 - VI kolejka 
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Pogoń Siedlce 29:0 (12:0)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 17:20 (17:10)
Grupa B
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 104:3 (42:3) 
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 7:41 (0:19)

22-23.10.2016 - V kolejka 
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 7:24 (7:5)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:5 (12:0)
Grupa B
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 16:12 (3:7)  
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 32:17 (17:12)

08-09.10.2016 - IV kolejka 
Gupa A
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 26:6 (12:6)
Budowlani Lublin v Budowlani SA Łódź 3:24 (3:19)
Grupa B
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk 7:46 (7:26)  
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 3:54 (3:29)

01-02.10.2016 - III kolejka 
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani Lublin 33:10 (14:5)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 18:17 (12:10)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 62:5 (26:5)  
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 21:27 (14:13) 

17-18.09.2016 - II kolejka 
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia 34:12 (12:6)
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 10:29 (10:17) 
Grupa B
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 14:19 (7:12)
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 35:18 (19:6)

10-11.09.2016 - I kolejka 
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 52:7 (21:8)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 23:25 (13:15)
Grupa B
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 26:12 (26:7)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 43:6 (13:6)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Paul Walters Budowlani SA Łódź 161
2 Szymon Sirocki Arka Gdynia 102
3 Rafał Janeczko Pogoń Siedlce 91
4 Daniel Gdula  Pogoń Siedlce 86
5 Artem Kulyk Budowlani Lublin 85
6 Jędrzej Nowicki Lechia Gdańsk 72
7 Łukasz Szablewski Ogniwo Sopot 63
8 Ushang Mchedlishvili Juvenia Kraków 57
9 Kamil Brzozowski KS Budowlani Łódź 50
10 Grzegorz Szczepański Ogniwo Sopot 45
11 Dawid Banaszek Arka Gdynia 43
12 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 38

Punkty zdobywało 144 zawodników, stan na 14.10.2017.


II Runda
 
19/20.08.2017 - I Runda - VIII kolejka  
Juvenia Kraków - Budowlani Łódź SA
Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce
 
26/27.08.2017 - I Runda - IX kolejka  
Drużyny posiadające w swoich składach zawodników powołanych na ME U20 mogą bez protestu drużyny przeciwnej przełożyć mecz na termin rezerwowy.
KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA
 
16.09.2017 - I Runda - X kolejka - termin obligatoryjny
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA
KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk
 
23/24.09.2017 - I Runda - XI kolejka  
Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot
Budowlani Łódź SA - Lechia Gdańsk
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - KS Budowlani Łódź
 
30.09/01.10.2017 - I Runda - XII kolejka  
Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź SA - KS Budowlani Łódź
Budowlani Lublin - Arka Gdynia
 
07/08.10.2017
Termin rezerwowy
 
14/15.10.2017 - I Runda - XIII kolejka 
Arka Gdynia - Juvenia Kraków
KS Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź SA
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot
 
21/22.10.2017 - I Runda - XIV kolejka 
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce
Lechia Gdańsk - KS Budowlani Łódź
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Budowlani Łódź SA - Budowlani Lublin
 
04/05.11.2017
Termin rezerwowy
 
11.11.2017
Mecz finałowy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Praga, 28.10.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 MKS Pogoń Siedlce  13 51
2 Budowlani Łódź SA 12 50
3 MKS Ogniwo Sopot 11 46
4 RC Arka Gdynia 13 32
5 RC Lechia Gdańsk 12 25
6 KS Budowlani Lublin 12 25
7 RzKS Juvenia Kraków 11 6
8 KS Budowlani Łódź 12 1

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 10% 50-lecie 6% 55-lecie 5% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 292

7.436.068 liczba odwiedzin od
01.01.2014