POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

EKSTRALIGA - FAZA II

  Grupa Mistrzowska Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 10 8 0 2 41 374-95 9
2 Pogoń Siedlce 10 9 0 1 39 236-138 3
3 Ogniwo Sopot 10 7 0 3 34 284-192 6
4 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 20 183-285 4
5 Orkan Sochaczew 10 2 0 8 9 87-281 2
6 Budowlani Lublin 10 0 0 10 6 154-310 6
  Grupa Trophy Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Skra Warszawa 6 4 0 2 20 155-152 4
2 Juvenia Kraków 6 3 0 3 16 167-109 4
3 Arka Gdynia 6 3 0 3 14 163-187 2
4 KS Budowlani Łódź 6 2 0 4 11 195-232 3


10.11.2018 - Mecz o I miejsce
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 38:16 (12:6)
10.11.2018 - Mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 5:0 (0:0)

27-28.10.2018 - Grupa Mistrzowska - Półfinały
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 41:21 (27:11)
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 15:23 (10:3)

20-21.10.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka VI
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 24:27 (24:14)

Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 8:21 (5:18)
Lechia Gdańsk v Budowlani Lublin 47:28 (40:0)

20.10.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka IV
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa 45:19 (24:14)

Arka Gdynia v Juvenia Kraków 28:26 (23:14)

13-14.10.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka V
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 42:11 (24:8)

Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 24:32 (17:12)
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 17:20 (7:10) 

06-07.10.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka IV
Budowlani Lublin v Budowlani SA Łódź 17:62 (10:31)

Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 71:6 (17:6)
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 20:13 (3:3)

06.10.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka III
Skra Warszawa v Arka Gdynia 22:10 (5:5)

Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 36:20 (8:15)

22-23.09.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka III
Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 12:17 (5:7)

Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 37:14 (8:0)
Budowlani SA Łódź v Pogoń Siedlce 14:20 (9:0)

22.09.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka II
Skra Warszawa v KS Budowlani Łódź 40:29 (19:17)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 25:0 (10:0) 

15-16.09.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka II
Ogniwo Sopot v Budowlani SA Łódź 18:17 (13:6)

Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 48:7 (19:0)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 15:10 (15:3)

15.09.2018 - Faza II - Grupa Trophy - Kolejka I
Arka Gdynia v Skra Warszawa 36:23 (12:8)

KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:48 (5:24)

01-02.09.2018 - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka I
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 40:10 (26:3)

Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 5:29 (0:3)
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 17:24 (10:10)


EKSTRALIGA - FAZA I

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 8 8 0 0 40 507-35 8
2 Lechia Gdańsk 8 6 0 2 29 270-106 5
3 Orkan Sochaczew 8 2 0 6 11 140-241 4
4 KS Budowlani Łódź 8 2 0 6 10 159-404 2
5 Arka Gdynia 8 2 0 6 9 137-427 1

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Pogoń Siedlce  8 8 0 0 36 253-107 4
2 Ogniwo Sopot 8 6 0 2 31 304-117 7
3 Budowlani Lublin 8 4 0 4 22 194-169 6
4 Skra Warszawa 8 2 0 6 11 116-272 3
5 Juvenia Kraków 8 0 0 8 1 115-327 1
 
16.06.2018 - Faza I - Kolejka X
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 83:10 (57:3)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 25:0 walkower
Grupa B
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 26:36 (5:24)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 55:12 (24:12)

09-10.06.2018 - Faza I - Kolejka IX
Grupa A
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 24:26 (5:19)  
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 3:29 (3:22)  
Grupa B
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 5:38 (5:12)  
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 13:15

02.06.2018 - Faza I - Kolejka VIII
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 6:112 (6:49)
KS Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk 12:74 (5:24)
Grupa B 
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 3:34 (3:8)
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 38:14 (21:7)

27-28.05.2018 - Faza I - Kolejka VII
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 31:5 (17:0)
Grupa B 
Juvenia Kraków v Skra Warszawa 17:20 (10:5)
Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)

05-06.05.2018 - Faza I - Kolejka VI
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani SA Łódź 3:85 (3:40)
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 46:8 (26:3)
Grupa B
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:36 (8:26)
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 17:28 (7:21)

28-29.04.2018 - Faza I - Kolejka V
Grupa A
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 69:8 (41:3) 
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 15:27 (10:24) 
Grupa B
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 31:5 (24:0)
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 24:36 (14:10)

21.04.2018 - Faza I - Kolejka IV
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 19:31 (12:19)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 33:3 (19:3)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 80:13 (33:8)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:17 (10:10)

14.04.2018 - Faza I - Kolejka III
Grupa A
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 66:0 (38:0)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia 87:7 (63:0) /rozegrany 25.08.2018/
Grupa B
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 49:14 (28:7)  
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 16:34 (9:15) /rozegrany 24.06.2018/

07.04.2018 - Faza I - Kolejka II
Grupa A
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 5:36 (0:26)  
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 12:41 (0:34) /rozegrany na 27.06.2018/
Grupa B
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 31:15 (7:3)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 15:31 (10:8) /rozegrany 25.08.2018/

31.03.2018 - Faza I - Kolejka I
Grupa A
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 45:8 (33:8) 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 20:19 (20:19)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 62:0 (48:0) 
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków 31:11 (7:8)

 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Paul Walters Budowlani SA Łódź 137
02 Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce  122
03 Mateusz Adamski Budowlani SA Łódź
111
04 Michał Kępa  Orkan Sochaczew 86
05 Grzegorz Szczepański Ogniwo Sopot  80
06 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 77
07 Vitalij Kramarenko Budowlani SA Łódź 75
08 Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 71
09 Łukasz Szablewski Ogniwo Sopot  68
10 Bartłomiej Sierant Juvenia Kraków 67
  Dawid Banaszek Arka Gdynia 67
12 Piotr Skałecki Budowlani Lublin 65
13 Bartosz Kubalewski Budowlani SA Łódź  60
14 Anton Shashero Lechia Gdańsk/Pogoń Siedlce 45
  Andrei Cebotari Pogoń Siedlce 45
  Roman Zhuk Ogniwo Sopot 45
17 Artem Kulyk
Budowlani Lublin  44
18 Kamil Matysiak Skra Warszawa 43
  Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 43
20 Dawid Plichta
Budowlani SA Łódź 40
  Patryk Reksulak Budowlani SA Łódź 40
  Mateusz Kocoń Skra Warszawa 40
  Tomasz Kozakiewicz Budowlani SA Łódź 40

Ogółem punkty zdobywało 196 zawodników, stan na dzień 10.11.2018.

 
Faza I - Rozgrywki w Grupach A i B
 
31.03.2018 - I Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk - pauza
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Siedlce - pauza
 
07/08.04.2018 - II Kolejka
Grupa A
RC Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź SA
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (możliwość rozegrania 23/24.06.2018 lub 18/19.08.2018)
KS Budowlani Łódź - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce (możliwość rozegrania 25/26.08.2018)
KS Budowlani Lublin - pauza
 
14/15.04.2018 - III Kolejka
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
Budowlani Łódź SA v RC Arka Gdynia (możliwość rozegrania 25/26.08.2018)
RC Orkan Sochaczew - pauza
Grupa B
MKS Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (możliwość rozegrania 23/24.06.2018)
RzKS Juvenia Kraków - pauza
 
21/22.04.2018 - IV Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v RC Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia - pauza
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin
OKS Skra Warszawa - pauza
 
28/29.04.2018 - V Kolejka
Grupa A
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź SA - pauza
Grupa B
KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot - pauza
 
05/06.05.2018 - VI Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce - pauza
 
26/27.05.2018 - VII Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź - pauza
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin - pauza
 
02/03.06.2018 - VIII Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin
RzKS Juvenia Kraków - pauza
 
09/10.06.2018 - IX Kolejka
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia - pauza
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Siedlce
OKS Skra Warszawa - pauza
 
16/17.06.2018 - X Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź SA - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot - pauza
 
Faza II - Rozgrywki w Grupach Mistrzowskiej i Trophy
 
01/02.09.2018
Grupa Mistrzowska - I Kolejka
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot
 
15/16.09.2018 
Grupa Mistrzowska - II Kolejka
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź SA 
Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk 
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
Grupa Trophy - I Kolejka
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia v Skra Warszawa
 
22/23.09.2018 
Grupa Mistrzowska - III Kolejka
Budowlani Łódź SA v Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopat v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk
Grupa Trophy - II Kolejka
Skra Warszawa v KS Budowlani Łódź
Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia
  
06/07.10.2018 
Grupa Mistrzowska - IV Kolejka
KS Budowlani Lublin v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk
Grupa Trophy - III  Kolejka
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź
Skra Warszawa v RC Arka Gdynia
 
13/14.10.2018 
Grupa Mistrzowska - V Kolejka
Budowlani Łódź SA v Ogniwo Sopot
RC Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew
 
20/21.10.2018 
Grupa Mistrzowska - VI Kolejka
Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Lublin
Grupa Trophy - IV Kolejka
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa
RC Arka Gdynia v Juvenia Kraków
 
27/28.10.2018 - Półfinały
 
10.11.2018 - Finał, Baraż
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11