POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.341.754 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorzy Skład

Duaine Lindsay
Duaine Lindsay
TRENER
(1971) Trener reprezentacji Jordanii U16 (2006-2007), reprezentacji Jordanii XV i 7 (2007-2011), reprezentacji Polski XV (od 2018), łącznie 3 spotkania. Saigon RFC Ho Chi Minh (Wietnam, 2010-2012, 2014-2015), Miami Tridents RFC (USA, 2012-2013), Ellon Rugby Aberdeen (Szkocja, 2013-2014), SC Germania List Hannover (Niemcy, od 2015). Asystent trenera reprezentacji Jordanii 7 (2006-2007). Doradca techniczny Cambodia Rugby Federation (2012-2013).
 
Zawodnik Glengormley High School Belfast (Irlandia, 1982-1989), Dromore Rugby Club (Północna Irlandia, 1992-2000), Pattaya Panthers (Tailandia, 2000-2002), Shanghai Rugby Club (Chiny, 2002-2003), Amman Rugby Club (Jordania, 2003-2007), reprezentacja Jordanii 7 i XV (2006-2007).
więcejzwiń
Grzegorz Witczak
Grzegorz Witczak
KIEROWNIK
Bartosz Chudzik
Bartosz Chudzik
LEKARZ

(1978). Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.  Lekarz reprezentacji Polski seniorów (od 2010), lekarz KS Budowlani Łódź (od 1998).
Kapitan Wojska Polskiego. Szef służby zdrowia I Dywizjonu Lotniczego 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Dyrektor Centrum SPA i Rehabilitacji w „Medical SPA Hotel Lawendowe Termy” w Uniejowie. Kierownik przychodni specjalistycznej „Europolmed” zajmującej się bólami kręgosłupa. Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej (od 2013).
Członek Zarządu PZR, przewodniczący Komisji ds. medycznych (od 2015). Członek Rady Nadzorczej Budowlani Łódź SA (2011-2013), Komisji Rewizyjnej Łódzkiego Okręgowego Związku Rugby (od 2013), zawodnik KS Budowlani Łódź (2003-2008).
więcejzwiń
Grzegorz Lemiesz
Grzegorz Lemiesz
FIZJOTERAPEUTA

(1985). Absolwent wydziału fizjoterapii Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie. Fizjoterapeuta reprezentacji Polski seniorów (od 2013). Fizjoterapeuta, założyciel Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie (od 2014), fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Ruchowej przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej (2006-2013), pracownik dydaktyczny (2007-2012). Ukończył 2-letni kurs Holistycznej Terapii Manualnej, kurs masażu klasycznego oraz kilkadziesiąt szkoleń, warsztatów i kursów. Instruktor sportu osób niepełnosprawnych specjalność gry zespołowe, instruktor sportu i rekreacji o specjalności narciarstwo zjazdowe.

więcejzwiń
Kamil Iwańczyk
Kamil Iwańczyk
FIZJOTERAPEUTA

(1991). Absolwent wydziału fizjoterapii Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie. Fizjoterapeuta reprezentacji Polski seniorów (od 2013). Fizjoterapeuta Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie (od 2014). Pracownik dydaktyczny w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Olsztynie (2013-2014). Uczestnik szkoleń z zakresu metody McKenziego, Terapii Manualnej Briana Mulligana, Morales Method oraz Diagnostyki i Terapii Tkanek Miękkich.

więcejzwiń
Mateusz Dąbrowski
Mateusz Dąbrowski
FIZJOTERAPEUTA

(1990). Absolwent Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku i wydziału fizjoterapii Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie. Fizjoterapeuta reprezentacji Polski seniorów (od 2015). Fizjoterapeuta Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie (od 2015). Instruktor rekreacji ruchowej fitness, instruktor odnowy biologicznej, masażysta. Ukończył warsztaty metody TRE (Trauma Releasing Exercises).

więcejzwiń
Craig Bachurzewski
Craig Bachurzewski
filar
Klub: Hartpury RFC
Rocznik: 1992
Wzrost/Waga: 185 cm/117 kg
Liczba meczów: 11
Liczba punktów: 5
Dawid Banaszek
Dawid Banaszek
łącznik ataku/ obrońca
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 190 cm/95 kg
Liczba meczów: 36
Liczba punktów: 223
Mateusz Bartoszek
Mateusz Bartoszek
wiązacz
Klub: SMRC Saint Médard
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 192 cm/104 kg
Liczba meczów: 32
Liczba punktów: 20
Alexandre Beccuau
Alexandre Beccuau
skrzydłowy ataku
Klub: SC Leucate Corbières Mediterrannee
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 175 cm/75 kg
Liczba meczów: 13
Valentin Beccuau
Valentin Beccuau
środkowy ataku
Klub: Rugby Chartres Metropole
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 186 cm/86 kg
Liczba meczów: 2
Jakub Bobruk
Jakub Bobruk
łącznik młyna
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 162 cm/68 kg
Liczba meczów: 4
Kamil Bobryk
Kamil Bobryk
młynarz
Klub: CS Vienne
Rocznik: 1984
Wzrost/Waga: 175 cm/102 kg
Liczba meczów: 46
Liczba punktów: 20
Kevin Bracik
Kevin Bracik
środkowy ataku
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 182 cm/104 kg
Liczba meczów: 5
Wojciech Brzezicki
Wojciech Brzezicki
środkowy ataku/ skrzydłowy
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1998
Wzrost/Waga: 176 cm/85 kg
Liczba meczów: 3
Grzegorz Buczek
Grzegorz Buczek
młynarz
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1986
Wzrost/Waga: 175 cm/90 kg
Liczba meczów: 11
Liczba punktów: 5
Radosław Bysewski
Radosław Bysewski
filar
Klub: SMRC Saint Médard
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 186 cm/123 kg
Liczba meczów: 13
Andrzej Charlat
Andrzej Charlat
obrońca/ skrzydłowy ataku
Klub: CSB Beaune Rugby
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 175 cm/82 kg
Liczba meczów: 3
Liczba punktów: 10
Adrian Chróściel
Adrian Chróściel
filar
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 178 cm/105 kg
Liczba meczów: 28
Tomasz Gasik
Tomasz Gasik
środkowy ataku/ obrońca
Klub: Orkan Sochaczew
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 176 cm/82 kg
Liczba meczów: 21
Liczba punktów: 46
Daniel Gdula
Daniel Gdula
łącznik ataku
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 177 cm/87 kg
Liczba meczów: 7
Liczba punktów: 5
Sebastian Gruszczyński
Sebastian Gruszczyński
skrzydłowy ataku/ obrońca
Klub: KS Budowlani Łódź
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 182 cm/90 kg
Liczba meczów: 2
Liczba punktów: 10
Tomasz Hebda
Tomasz Hebda
II linia
Klub: FCL Lourdes
Rocznik: 1981
Wzrost/Waga: 194 cm/114 kg
Liczba meczów: 15
Liczba punktów: 5
Adrian Ignaczak
Adrian Ignaczak
młynarz
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 184 cm/106 kg
Liczba meczów: 8
Rafał Janeczko
Rafał Janeczko
łącznik młyna
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 179 cm/86 kg
Liczba meczów: 13
Liczba punktów: 14
Grzegorz Janiec
Grzegorz Janiec
młynarz
Klub: FCSR Rumilly
Rocznik: 1988
Wzrost/Waga: 177 cm/99 kg
Liczba meczów: 26
Sebastian Kacprzak
Sebastian Kacprzak
filar
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 203 cm/108 kg
Liczba meczów: 7
Piotr Karpiński I
Piotr Karpiński I
II linia
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 193 cm/110 kg
Liczba meczów: 4
Piotr Karpiński II
Piotr Karpiński II
II linia
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 190 cm/109 kg
Liczba meczów: 10
Robizon Kelberashvili
Robizon Kelberashvili
filar
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 188 cm/130 kg
Liczba meczów: 3
Michał Kępa
Michał Kępa
łącznik ataku
Klub: Orkan Sochaczew
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 181 cm/82 kg
Liczba meczów: 3
Liczba punktów: 3
Sebastian Kostałkowski
Sebastian Kostałkowski
filar
Klub: Skra Warszawa
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 186 cm/112 kg
Liczba meczów: 6
Wojciech Król
Wojciech Król
II linia
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1988
Wzrost/Waga: 193 cm/118 kg
Liczba meczów: 3
Łukasz Kujawa
Łukasz Kujawa
młynarz
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 177 cm/103 kg
Liczba meczów: 2
Toma Mchedlidze
Toma Mchedlidze
filar
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1984
Wzrost/Waga: 180 cm/145 kg
Liczba meczów: 2
Liczba punktów: 5
Jonathan Michalak
Jonathan Michalak
młynarz
Klub: L’Isle-Jourdain
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 178 cm/103 kg
Liczba meczów: 2
Marek Mirosz
Marek Mirosz
III linia/ II linia
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1983
Wzrost/Waga: 180 cm/90 kg
Liczba meczów: 11
Liczba punktów: 5
Michał Mirosz
Michał Mirosz
III linia
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 196 cm/103 kg
Liczba meczów: 15
Stanisław Powała-Niedźwiecki
Stanisław Powała-Niedźwiecki
III linia
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 188 cm/106 kg
Liczba meczów: 26
Aleksander Nowicki
Aleksander Nowicki
rwacz
Klub: AS Macon Rugby
Rocznik: 1992
Wzrost/Waga: 195 cm/100 kg
Liczba meczów: 11
Liczba punktów: 5
Jędrzej Nowicki
Jędrzej Nowicki
łącznik ataku
Klub: CO Creusot Bourgogne
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 175 cm/80 kg
Liczba meczów: 5
Liczba punktów: 11
Karol Perzak
Karol Perzak
II linia
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1991
Wzrost/Waga: 194 cm/109 kg
Liczba meczów: 7
Liczba punktów: 5
Wojciech Piotrowicz
Wojciech Piotrowicz
łącznik ataku
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 183 cm/92 kg
Liczba meczów: 9
Liczba punktów: 41
Adam Piotrowski
Adam Piotrowski
II linia
Klub: CS Bourgoin-Jallieu
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 196 cm/94 kg
Liczba meczów: 2
Dawid Plichta
Dawid Plichta
łącznik młyna
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 176 cm/76 kg
Liczba meczów: 11
Mateusz Plichta
Mateusz Plichta
łącznik młyna
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 186 cm/85 kg
Liczba meczów: 8
Liczba punktów: 5
Marek Płonka Jr.
Marek Płonka Jr.
rwacz
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 185 cm/96 kg
Liczba meczów: 22
Liczba punktów: 15
Krystian Pogorzelski
Krystian Pogorzelski
obrońca
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 192 cm/94 kg
Liczba meczów: 2
Paweł Poniatowski
Paweł Poniatowski
II linia
Klub: KS Budowlani Łódź
Rocznik: 1992
Wzrost/Waga: 200 cm/110 kg
Liczba meczów: 8
Marek Przychocki
Marek Przychocki
skrzydłowy ataku/ środkowy
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1991
Wzrost/Waga: 190 cm/105 kg
Liczba meczów: 4
Przemysław Rajewski
Przemysław Rajewski
obrońca
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 186 cm/95 kg
Liczba meczów: 3
Liczba punktów: 15
Radosław Rakowski
Radosław Rakowski
skrzydłowy ataku/ środkowy
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 178 cm/90 kg
Liczba meczów: 14
Liczba punktów: 10
Patryk Reksulak
Patryk Reksulak
środkowy ataku
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 182 cm/93 kg
Liczba meczów: 8
Liczba punktów: 10
Tomasz Rokicki
Tomasz Rokicki
skrzydłowy ataku/ środkowy
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 187 cm/101 kg
Liczba meczów: 24
Liczba punktów: 40
Szymon Sirocki
Szymon Sirocki
skrzydłowy ataku
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 180 cm/82 kg
Liczba meczów: 15
Liczba punktów: 10
Grzegorz Szczepański
Grzegorz Szczepański
środkowy ataku
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 190 cm/85 kg
Liczba meczów: 7
Marcin Wilczuk
Marcin Wilczuk
filar
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1979
Wzrost/Waga: 176 cm/107 kg
Liczba meczów: 45
Liczba punktów: 5
Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
rwacz
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 192 cm/107 kg
Liczba meczów: 7
Piotr Zeszutek
Piotr Zeszutek
III linia
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1991
Wzrost/Waga: 186 cm/100 kg
Liczba meczów: 15
Liczba punktów: 20

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.341.754 liczba odwiedzin od
01.01.2014