POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.764.022 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorzy 7 Skład

Andrzej Kozak
Andrzej Kozak
TRENER
(1968) Trener reprezentacji Polski 7 (od 2018), reprezentacji Polski U19 (2010-2013), seniorów KS Budowlani Lublin (2003-2005, 2011-2013: brązowy medal mistrzostw Polski 2003), RzKS Juvenia Kraków (2006-2009: brązowy medal mistrzostw Polski 2009), MKS Pogoń Siedlce (2013-2017: brązowy medal mistrzostw Polski 2017), kadetów KS Budowlani Lublin (2000-2002: srebrny medal mistrzostw Polski 2001). Trener Roku PZR (2003), Trener Roku „Rugby Polska” (2009). Asystent trenera KS Budowlani Lublin (2002, 2011), reprezentacja Polski U20 (2009-2012), reprezentacja Polski 7 (2010-2017), reprezentacja Polski 7 U19 (2013-2014) 
 
Zawodnik KS Budowlani Lublin (1984-1999) 
 
Kierownik Wyszkolenia Polskiego Związku Rugby (2013). Kierownik KS Budowlani Lublin (1997-1999), członek Zarządu (1995-2005, 2012-2014), przewodniczący Komisji Rewizyjnej Lubelskiego OZR (2005-2009).
więcejzwiń
Paweł Antoszczuk
Paweł Antoszczuk
1, 3
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1991
Wzrost/Waga: 190 cm/102 kg
Kevin Bracik
Kevin Bracik
5
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 182 cm/104 kg
Robert Bosiacki
Robert Bosiacki
1, 2, 3
Klub: Tytan Gniezno
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 1988 cm/92 kg
Andrzej Charlat
Andrzej Charlat
7
Klub: CSB Beaune Rugby
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 175 cm/82 kg
Patryk Ćwieka
Patryk Ćwieka
5, 6
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1984
Wzrost/Waga: 180 cm/90 kg
Oskar Dziok
Oskar Dziok
7
Klub: Wataha Zielona Góra
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 172 cm/80 kg
Tomasz Gasik
Tomasz Gasik
5, 7
Klub: Orkan Sochaczew
Rocznik: 1989
Wzrost/Waga: 176/82
Daniel Gdula
Daniel Gdula
3, 6
Klub: Posnania Poznań
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 177 cm/87 kg
Maciej Grabowski
Maciej Grabowski
7
Klub: Budowlani Lublin
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 180 cm/85 kg
Sebastian Gruszczyński
Sebastian Gruszczyński
6, 7
Klub: Posnania Poznań
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 182 cm/90 kg
Rafał Janeczko
Rafał Janeczko
4
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 179 cm/86 kg
Michał Kępa
Michał Kępa
4
Klub: Orkan Sochaczew
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 181 cm/82 kg
Marcin Krześniak
Marcin Krześniak
7
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 186 cm/73 kg
Bartosz Kubalewski
Bartosz Kubalewski
6
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 178 cm/73 kg
Wojciech Piotrowicz
Wojciech Piotrowicz
5
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 182 cm/92 kg
Dawid Plichta
Dawid Plichta
4, 5
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 176 cm/76 kg
Mateusz Plichta
Mateusz Plichta
4, 5
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 185 cm/85 kg
Marek Płonka Jr.
Marek Płonka Jr.
1, 2, 3
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 185 cm/96 kg
Krystian Pogorzelski
Krystian Pogorzelski
6, 7
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1996
Wzrost/Waga: 192 cm/94 kg
Marek Przychocki
Marek Przychocki
1, 3
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 188 cm/100 kg
Radosław Rakowski
Radosław Rakowski
1, 6
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1993
Wzrost/Waga: 178 cm/90 kg
Patryk Reksulak
Patryk Reksulak
5
Klub: Budowlani Łódź SA
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 182 cm/93 kg
Szymon Sirocki
Szymon Sirocki
7
Klub: Arka Gdynia
Rocznik: 1990
Wzrost/Waga: 180 cm/82 kg
Grzegorz Szczepański
Grzegorz Szczepański
6
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1995
Wzrost/Waga: 190 cm/85 kg
Paweł Stempel
Paweł Stempel
7
Klub: Pogoń Siedlce
Rocznik: 1987
Wzrost/Waga: 175 cm/85 kg
Daniel Trybus
Daniel Trybus
4, 5
Klub: Posnania Poznań
Rocznik: 1992
Wzrost/Waga: 182 cm/75 kg
Robert Wójtowicz
Robert Wójtowicz
6, 7
Klub: Lechia Gdańsk
Rocznik: 1997
Wzrost/Waga: 188 cm/90 kg
Piotr Zeszutek
Piotr Zeszutek
2, 3
Klub: Ogniwo Sopot
Rocznik: 1994
Wzrost/Waga: 186 cm/100 kg

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.764.022 liczba odwiedzin od
01.01.2014