POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.763.911 liczba odwiedzin od
01.01.2014

EKSTRALIGA - FAZA I

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 7 7 0 0 35 420-28 7
2 Lechia Gdańsk 8 6 0 2 29 270-106 5
3 Orkan Sochaczew 8 2 0 6 11 140-241 4
4 KS Budowlani Łódź 8 2 0 6 10 159-404 2
5 Arka Gdynia 7 2 0 5 9 130-340 1

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Pogoń Siedlce  7 7 0 0 32 222-92 4
2 Ogniwo Sopot 7 6 0 1 31 289-86 7
3 Budowlani Lublin 8 4 0 4 22 194-169 6
4 Skra Warszawa 8 2 0 6 11 116-272 3
5 Juvenia Kraków 8 0 0 8 1 115-327 1
 
16.06.2018 - Faza I - Kolejka X
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 83:10 (57:3)
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 25:0 walkower
Grupa B
Skra Warszawa v Budowlani Lublin 26:36 (5:24)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 55:12 (24:12)

09-10.06.2018 - Faza I - Kolejka IX
Grupa A
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 24:26 (5:19)  
Lechia Gdańsk v Budowlani SA Łódź 3:29 (3:22)  
Grupa B
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 5:38 (5:12)  
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 13:15

02.06.2018 - Faza I - Kolejka VIII
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 6:112 (6:49)
KS Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk 12:74 (5:24)
Grupa B 
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 3:34 (3:8)
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 38:14 (21:7)

27-28.05.2018 - Faza I - Kolejka VII
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 31:5 (17:0)
Grupa B 
Juvenia Kraków v Skra Warszawa 17:20 (10:5)
Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)

05-06.05.2018 - Faza I - Kolejka VI
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani SA Łódź 3:85 (3:40)
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 46:8 (26:3)
Grupa B
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:36 (8:26)
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 17:28 (7:21)

28-29.04.2018 - Faza I - Kolejka V
Grupa A
Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź 69:8 (41:3) 
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 15:27 (10:24) 
Grupa B
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 31:5 (24:0)
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 24:36 (14:10)

21.04.2018 - Faza I - Kolejka IV
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 19:31 (12:19)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 33:3 (19:3)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 80:13 (33:8)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:17 (10:10)

14.04.2018 - Faza I - Kolejka III
Grupa A
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 66:0 (38:0)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia /przełożony na 25-26.08.2018/
Grupa B
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 49:14 (28:7)  
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 16:34 (9:15) /rozegrany 24.06.2018/

07.04.2018 - Faza I - Kolejka II
Grupa A
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 5:36 (0:26)  
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 12:41 (0:34) /rozegrany na 27.06.2018/
Grupa B
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 31:15 (7:3)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce /przełożony na 25-26.08.2018/

31.03.2018 - Faza I - Kolejka I
Grupa A
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 45:8 (33:8) 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 20:19 (20:19)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 62:0 (48:0) 
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków 31:11 (7:8)

 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Paul Walters Budowlani SA Łódź 77
02 Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce  64
03 Bartosz Kubalewski Budowlani SA Łódź  55
04 Łukasz Szablewski Ogniwo Sopot  54
05 Grzegorz Szczepański Ogniwo Sopot  50
06 Artem Kulyk
Budowlani Lublin  44
07 Dawid Banaszek Arka Gdynia 43
08 Dawid Plichta
Budowlani SA Łódź 40
  Patryk Reksulak Budowlani SA Łódź 40
  Michał Kępa  Orkan Sochaczew 40
11 Mateusz Adamski Budowlani SA Łódź
39
12 Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 38
13 Mateusz Plichta Ogniwo Sopot  31
14 Vitalij Kramarenko Budowlani SA Łódź 30
15 Anton Shashero Lechia Gdańsk 26

Ogółem punkty zdobywało 129 zawodników, stan na dzień 16.06.2018.

 
Faza I - Rozgrywki w Grupach A i B
 
31.03.2018 - I Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk - pauza
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Siedlce - pauza
 
07/08.04.2018 - II Kolejka
Grupa A
RC Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź SA
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (możliwość rozegrania 23/24.06.2018 lub 18/19.08.2018)
KS Budowlani Łódź - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce (możliwość rozegrania 25/26.08.2018)
KS Budowlani Lublin - pauza
 
14/15.04.2018 - III Kolejka
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
Budowlani Łódź SA v RC Arka Gdynia (możliwość rozegrania 25/26.08.2018)
RC Orkan Sochaczew - pauza
Grupa B
MKS Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (możliwość rozegrania 23/24.06.2018)
RzKS Juvenia Kraków - pauza
 
21/22.04.2018 - IV Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v RC Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia - pauza
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin
OKS Skra Warszawa - pauza
 
28/29.04.2018 - V Kolejka
Grupa A
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź SA - pauza
Grupa B
KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot - pauza
 
05/06.05.2018 - VI Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce - pauza
 
26/27.05.2018 - VII Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź - pauza
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin - pauza
 
02/03.06.2018 - VIII Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin
RzKS Juvenia Kraków - pauza
 
09/10.06.2018 - IX Kolejka
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia - pauza
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Siedlce
OKS Skra Warszawa - pauza
 
16/17.06.2018 - X Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź SA - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot - pauza
 
Faza II - Rozgrywki w Grupach Mistrzowskiej i Trophy
 
15/16.09.2018 - I Kolejka
22/23.09.2018 - II Kolejka
29/30.09.2018 - III Kolejka
06/07.10.2018 - IV Kolejka
13/14.10.2018 - V Kolejka
20/21.10.2018 - VI Kolejka
 
03/04.11.2018 - Półfinały, Baraż
 
10.11.2018 - Finał
 
 

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.763.911 liczba odwiedzin od
01.01.2014