POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Do meczu POLSKA - HOLANDIA pozostało:

dni
godz.
min.
sek.
kup bilet
Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 311

5.948.005 liczba odwiedzin od
01.01.2014
FAZA II, zasadnicza - I i II Runda

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani Łódź SA  1 0 74-10 
2 Pogoń Siedlce  41-0 
3 Ogniwo Sopot  38-7 
4 Arka Gdynia  29-14 
5 Lechia Gdańsk  14-29 
6 Budowlani Lublin  7-38 
7 KS Budowlani Łódź  0-41 
8 Juvenia Kraków  10-74 
 
25.03.2017 - I Runda - I kolejka 
Budowlani SA Łódź v Juvenia Kraków 74:10 (52:0)
Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź 41:0 (24:0)
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 14:29 (7:15)
Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin 38:7 (26:0)


FAZA I, wstępna - Puchar Polski

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 6 5 0 1 26 180-47 6
2 Pogoń Siedlce 6 5 0 1 23 120-90 3
3 Arka Gdynia 6 2 0 4 11 101-136 3
4 Budowlani Lublin 6 0 0 6 1 52-180 1

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 6 5 0 1 25 247-55 5
2 Lechia Gdańsk 6 5 0 1 23 237-90 3
3 Orkan Sochaczew 6 2 0 4 10 84-259 2
4 Juvenia Kraków 6 0 0 6 1 62-226 1
 
05.11.2016 - Finał Pucharu Polski
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 17:6 (3:6)

29-30.10.2016 - VI kolejka 
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Pogoń Siedlce 29:0 (12:0)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 17:20 (17:10)
Grupa B
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 104:3 (42:3) 
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 7:41 (0:19)

22-23.10.2016 - V kolejka 
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani SA Łódź 7:24 (7:5)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:5 (12:0)
Grupa B
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 16:12 (3:7)  
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 32:17 (17:12)

08-09.10.2016 - IV kolejka 
Gupa A
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 26:6 (12:6)
Budowlani Lublin v Budowlani SA Łódź 3:24 (3:19)
Grupa B
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk 7:46 (7:26)  
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 3:54 (3:29)

01-02.10.2016 - III kolejka 
Grupa A
Arka Gdynia v Budowlani Lublin 33:10 (14:5)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 18:17 (12:10)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 62:5 (26:5)  
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk 21:27 (14:13) 

17-18.09.2016 - II kolejka 
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia 34:12 (12:6)
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 10:29 (10:17) 
Grupa B
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 14:19 (7:12)
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 35:18 (19:6)

10-11.09.2016 - I kolejka 
Grupa A
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 52:7 (21:8)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 23:25 (13:15)
Grupa B
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 26:12 (26:7)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 43:6 (13:6)
poprzednie lata
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Paul Walters Budowlani SA Łódź 17
2 Szymon Sirocki Arka Gdynia 15
3 Brtosz Kubalewski Lechia Gdańsk 10
  Mateusz Lament Pogoń Siedlce 10
  Krystian Pogorzelski Budowlani SA Łódź 10
  Toma Mchedlidze Budowlani SA Łódź 10
  Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 10
  Tomasz Biernacki Pogoń Siedlce 10
9 Daniel Gdula  Pogoń Siedlce 9
10 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 8

Punkty zdobywało 33 zawodników, stan na 25.03.2017.


I Runda

I kolejka (25-26.03.2017)
Budowlani Łódź SA - Juvenia Kraków
Ogniwo Sopot - Budowlani Lublin
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - KS Budowlani Łódź
 
II kolejka (01-02.04.2017)
Juvenia Kraków - KS Budowlani Łódź
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Budowlani Lublin - Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź SA - Ogniwo Sopot
 
III kolejka (15.04.2016)
Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków
Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź SA
Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin
KS Budowlani Łódź - Arka Gdynia
 
IV kolejka (29.04.2017) obligatoryjnie 29.04.2017
Juvenia Kraków - Arka Gdynia
Budowlani Lublin - KS Budowlani Łódź
Budowlani Łódź SA - Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
 
V kolejka (06-07.05.2017) 
Lechia Gdańsk - Juvenia Kraków
Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot
KS Budowlani Łódź - Budowlani Łódź SA
Arka Gdynia - Budowlani Lublin
 
VI kolejka (13-14.05.2017) 
Juvenia Kraków - Budowlani Lublin
Budowlani Łódź SA - Arka Gdynia
Ogniwo Sopot - KS Budowlani Łódź
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce
 
VII kolejka (20-21.05.2017)
Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków
KS Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź SA
 
Termin rezerwowy (24-25.06.2016)
  
II Runda

VIII kolejka (12-13.08.2017) 
Juvenia Kraków - Budowlani Łódź SA
Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce
 
IX kolejka (19-20.08.2017) 
KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA
 
X kolejka (09-10.09.2017)
Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot
Budowlani Łódź SA - Lechia Gdańsk
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - KS Budowlani Łódź
 
XI kolejka (16.09.2017)  obligatoryjnie 16.09.2017  
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA
KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk
 
XII kolejka (30.09-01.10.2017)
Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź SA - KS Budowlani Łódź
Budowlani Lublin - Arka Gdynia
 
XIII kolejka (14-15.10.2017) 
Arka Gdynia - Juvenia Kraków
KS Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź SA
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot
 
XIV kolejka (28-29.10.2017)
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce
Lechia Gdańsk - KS Budowlani Łódź
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Budowlani Łódź SA - Budowlani Lublin
 
Termin rezerwowy (04-05.11.2017)
 
Finał Ekstraligi (11.11.2017)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 08.04.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani SA Łódź 1 5
2 MKS Pogoń Siedlce  1 5
3 MKS Ogniwo Sopot 1 5
4 RC Arka Gdynia 1 5
5 RC Lechia Gdańsk 1 0
6 KS Budowlani Lublin 1 0
7 KS Budowlani Łódź 1 0
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 13% Mołdawia 5% Polska 48% Portugalia 28% Szwajcaria 4% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 311

5.948.005 liczba odwiedzin od
01.01.2014