POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Seniorzy Statystyki

Reprezentanci Polski seniorów według ilości rozegranych oficjalnych spotkań międzypaństwowych.

Imię i Nazwisko Klub Liczba meczów Liczba punktów
Kamil Bobryk Kamil Bobryk CS Vienne 48 20
Marcin Wilczuk Marcin Wilczuk Ogniwo Sopot 47 5
Dawid Banaszek Dawid Banaszek Arka Gdynia 37 231
Mateusz Bartoszek Mateusz Bartoszek RC Bassin d'Arcachon 34 20
Adrian Chróściel Adrian Chróściel Pogoń Siedlce 34
Kacper Ławski Kacper Ławski CAP Rugby Pontarlier 33 10
Stanisław Powała-Niedźwiecki Stanisław Powała-Niedźwiecki Ogniwo Sopot 29 5
Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec FCSR Rumilly 26
Tomasz Rokicki Tomasz Rokicki Lechia Gdańsk 24 40
Marek Płonka Jr. Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 22 15
Tomasz Gasik Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 21 46
Piotr Zeszutek Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 21 35
Radosław Bysewski Radosław Bysewski Ogniwo Sopot 19
Grzegorz Buczek Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 16 15
Tomasz Hebda Tomasz Hebda FCL Lourdes 15 5
Radosław Rakowski Radosław Rakowski Arka Gdynia 14 10
Dawid Plichta Dawid Plichta Master Pharm Rugby Łódź 14
Wojciech Piotrowicz Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 14 66
Craig Bachurzewski Craig Bachurzewski Hawick RFC 13 5
Rafał Janeczko Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 13 14
Daniel Gdula Daniel Gdula Master Pharm Rugby Łódź 13 15
Mateusz Plichta Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 13 10
Grzegorz Szczepański Grzegorz Szczepański Pogoń Siedlce 13
Aleksander Nowicki Aleksander Nowicki RC Hyères Carqueiranne La Crau 12 5
Piotr Wiśniewski Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 12
Patryk Reksulak Patryk Reksulak Master Pharm Rugby Łódź 10 10
Adrian Ignaczak Adrian Ignaczak Master Pharm Rugby Łódź 8
Paweł Poniatowski Paweł Poniatowski Orkan Sochaczew 8
Karol Perzak Karol Perzak Arka Gdynia 7 5
Kevin Bracik Kevin Bracik Lechia Gdańsk 7
Sebastian Kacprzak Sebastian Kacprzak Lechia Gdańsk 7
Krystian Pogorzelski Krystian Pogorzelski Master Pharm Rugby Łódź 6 10
Sebastian Kostałkowski Sebastian Kostałkowski Skra Warszawa 6
Jędrzej Nowicki Jędrzej Nowicki CAP Rugby Pontarlier 6 11
Robizon Kelberashvili Robizon Kelberashvili Budowlani Lublin 6
Adam Piotrowski Adam Piotrowski Hawick RFC 6
Jakub Bobruk Jakub Bobruk Budowlani Lublin 5
Przemysław Rajewski Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 5 15
Marek Przychocki Marek Przychocki Ogniwo Sopot 4
Andrzej Charlat Andrzej Charlat USBPA Rugby Bourg-en-Bresse 4 10
Toma Mchedlidze Toma Mchedlidze Master Pharm Rugby Łódź 4 5
Wojciech Król Wojciech Król Budowlani Lublin 4
Mateusz Adamski Mateusz Adamski Pogoń Siedlce 4 16
Konstantyn Bezverkhyi Konstantyn Bezverkhyi Ogniwo Sopot 4
Wojciech Brzezicki Wojciech Brzezicki Budowlani Lublin 3
Michał Kępa Michał Kępa Orkan Sochaczew 3 3
Michał Jurczyński Michał Jurczyński Juvenia Kraków 3 10
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Szwajcaria Polska

Rugby Europe Trophy
Yverdon-les-Bains, 23.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1