POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria Ukraina

Wszystkich głosów 205

5.689.657 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorzy Statystyki

Reprezentanci Polski seniorów według ilości rozegranych oficjalnych spotkań międzypaństwowych.

Imię i Nazwisko Klub Liczba meczów Liczba punktów
Łukasz Szostek Łukasz Szostek Arka Gdynia 49 29
Kamil Bobryk Kamil Bobryk CS Vienne 43 20
Marcin Wilczuk Marcin Wilczuk Ogniwo Sopot 38 5
Dawid Banaszek Dawid Banaszek Arka Gdynia 33 191
Michał Krużycki Michał Krużycki Redingensians Rams RFC 31 20
Mateusz Bartoszek Mateusz Bartoszek SMRC Saint Médard 29 20
Paweł Dąbrowski Paweł Dąbrowski Arka Gdynia 28 5
Sławomir Kaszuba Sławomir Kaszuba Lechia Gdańsk 24
Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec CA Saint Etienne 24
Adrian Chróściel Adrian Chróściel Pogoń Siedlce 24
Tomasz Stępień Tomasz Stępień Arka Gdynia 24 21
Stanisław Powała-Niedźwiecki Stanisław Powała-Niedźwiecki Budowlani Lublin 20
Tomasz Gasik Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 20 44
Tomasz Rokicki Tomasz Rokicki Lechia Gdańsk 19 35
Rafał Szrejber Rafał Szrejber Arka Gdynia 17 5
Mariusz Wilczuk Mariusz Wilczuk Lechia Gdańsk 16 35
Rafał Witoszyński Rafał Witoszyński Lechia Gdańsk 16
Marek Płonka Jr. Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 16 5
Tomasz Hebda Tomasz Hebda RC Strasbourg 15 5
Dawid Popławski Dawid Popławski FCTT Toulouse 15 16
Michał Mirosz Michał Mirosz Budowlani Łódź SA 13
Szymon Sirocki Szymon Sirocki Arka Gdynia 13 10
Rafał Janeczko Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 12 11
Radosław Rakowski Radosław Rakowski Arka Gdynia 12 5
Rafał Kwiatkowski Rafał Kwiatkowski Arka Gdynia 11
Craig Bachurzewski Craig Bachurzewski Edinburg Rugby 10 5
Cyprian Majcher Cyprian Majcher Budowlani Łódź SA 10
Robert Kwiatkowski Robert Kwiatkowski Lechia Gdańsk 10 5
Grzegorz Buczek Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 10 5
Radosław Bysewski Radosław Bysewski Arka Gdynia 10
Piotr Karpiński II Piotr Karpiński II Budowlani Łódź SA 8
Patryk Reksulak Patryk Reksulak Budowlani Łódź SA 8 10
Aleksander Nowicki Aleksander Nowicki AS Macon Rugby 8 5
Piotr Zeszutek Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 7 5
Daniel Bartkowiak Daniel Bartkowiak Arka Gdynia 7
Dawid Plichta Dawid Plichta Orkan Sochaczew 7
Karol Perzak Karol Perzak Arka Gdynia 6 5
Paweł Poniatowski Paweł Poniatowski CO Creusot Bourgogne 6
Wojciech Piotrowicz Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 6 22
Dawid Lorentowicz Dawid Lorentowicz Lechia Gdańsk 5
Marek Przychocki Marek Przychocki Ogniwo Sopot 4
Piotr Karpiński I Piotr Karpiński I Budowlani Łódź SA 3
Paweł Grabski Paweł Grabski Budowlani Łódź SA 3
Mateusz Lament Mateusz Lament Pogoń Siedlce 3
Kevin Bracik Kevin Bracik Lechia Gdańsk 2
Marek Grabowski Marek Grabowski Budowlani Łódź SA 2
Michał Kępa Michał Kępa Orkan Sochaczew 2 3
Jakub Bobruk Jakub Bobruk Budowlani Lublin 2
Krystian Pogorzelski Krystian Pogorzelski Budowlani Łódź SA 2
Piotr Wawrzyńczak Piotr Wawrzyńczak Orkan Sochaczew 2
Sebastian Kacprzak Sebastian Kacprzak Lechia Gdańsk 2
Daniel Gdula Daniel Gdula Pogoń Siedlce 2
Piotr Psuj Piotr Psuj Budowlani Lublin 1
Tomasz Nowak Tomasz Nowak Lechia Gdańsk 1
Sebastian Gruszczyński Sebastian Gruszczyński Posnania Poznań 1 10
Andrzej Charlat Andrzej Charlat USON Nevers Rugby 1
Toma Mchedlidze Toma Mchedlidze Budowlani Łódź SA 1 5
Mateusz Plichta Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 1
Łukasz Kujawa Łukasz Kujawa Budowlani Łódź SA 1

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Mołdawia Polska

Rugby Europe Trophy
Balti, 18.03.2017

Informacje dla MEDIÓW

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2016/2017?

Holandia 15% Mołdawia 5% Polska 53% Portugalia 21% Szwajcaria 2% Ukraina 2%

Wszystkich głosów 205

5.689.657 liczba odwiedzin od
01.01.2014